dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

1 090 000 zł67 m² 16 290,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe, przestronne mieszkanie (66,91 m ) położone w spokojnej części Białołęki, tuż przy malowniczym Kanale Żerańskim. Idealne miejsce do życia - z dala od zgiełku, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone w apartamentowcu o podwyższonym standardzie róg Obrzeżnej i Cybernetyki.Salon połaczony z kuchnią (jest zmywarka),w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią oraz klimatyzacją Mokotów, woronicza Ogłoszenie prywatne - pośrednikom i agencjom dziękuję. Do wynajęcia od zaraz komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie 3-pokojowe mieszkanie | 55,9 m | Mokotów Na wynajem stylowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 55,90 m , położone w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2. Znajduje się na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

561 000 zł37 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 570 zł36 m² 70,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz cichego, świetnie skomunikowanego, mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy- na Mokotowie? Czy bliskość wszelkich sklepów, bazarku ze świeżą żywnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m Warszawa - Praga-Południe Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

8 100 zł60 m² 135 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem nowy świeżo wykończony apartament w Inwestycji Towarowa Towers (ul. Prosta 69a), usytuowanej w nowym centrum biznesowym Warszawy w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

6 300 zł62 m² 101,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowany, świeżo odmalowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 700 zł36 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe studio na ostatnim piętrze w Browarach Warszawskich | Centrum | Metro | Wysoki standard browary warszawskie | 7 piętro ze spektakularnym widokiem na okolicę | stylowe, nowe wyposażenie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

8 300 zł116 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 116,44 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2015r. przy Al. Jerozolimskich, stare Włochy. Idealne dla rodziny. Cena: 8 300 zł + 730 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Giserska

Szamoty,Warszawa

460 000 zł26 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam na prezentacje urokliwego mieszkania w stanie deweloperskim położonego w Warszawie przy ul Posag 7 Panien. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna pcv. Jest balkon. Dodatkowo płatne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,pomorskie

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy mieszkanie: nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52 zlokalizowane jest w kamienicy przy ulicy Nowolipki 22 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

949 000 zł66 m² 14 378,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66m2, piętro 1/4 z winą, w budynku z 2000r., Bielany Młociny. Mieszkanie jasne, ciche, po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

4 450 zł88 m² 51 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów - Orzycka , 3 pokoje, 88,10 m2, oranżeria, balkon, klimatyzacja. Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 88,10 m2, położone na 6 piętrze eleganckiego, 14 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 800 zł83 m² 45,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z podwójnym miejscem postojowym, położone przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 36a (ursynów). Nieruchomość: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 715,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Maszewskiej 31 w zielonej i doskonale skomunikowanej części Bielany. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | designerskie | 48 m | 2 pokoje | taras | garaż Na wynajem unikatowe, nowe i designersko zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48 m , które wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2 oraz tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie ,w pełni umeblowany i wyposażony w elitarnym strzeżonym apartamentowcu zlokalizowanym w centrum Górnego Mokotowa.Obszerny salon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 075 000 zł70 m² 15 392,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoja przestrzeń do aranżacji - mieszkanie dwupoziomowe do odświeżenia Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na 1. i 2. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 200 000 zł68 m² 17 569,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na siódmym piętrze budynku z windą, z balkonem. Lokalizacja Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją | wysoki standard Na wynajem nowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 52 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaszmirowa

Zerzeń,Warszawa

1 045 000 zł79 m² 13 227,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 79 m2 (użytkowa 54 m2), piętro 1 i 2/2 bez windy, w budynku z 2007 r., Wawer Zerzeń. Zadbane, sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

620 000 zł30 m² 20 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 600 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, zadziwiająco przestronne, 1-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, efektownego apartamentowca z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu zamieszkać - w jasnym wnętrzu z dużą strefą dzienną i zielenią za oknem? To propozycja dla pary, która chce wygodnie żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 300 zł21 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w najbardziej klimatycznej części Starego Żoliborza | metro Plac Wilsona Z przyjemnością przedstawiam Państwu przytulną kawalerkę o powierzchni 21 m w idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł31 m² 18 834,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

499 000 zł23 m² 21 886 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przytulna kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji. Idealna na pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Tuż obok dwa parki: park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego i Park Sapera. Wisła na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 490 zł28 m² 88,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio 28 m , ul. Anielewicza 27, idealne dla singla/pary, dostępne od 01.03.2026r. Możliwy najem na 2-3 mce. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Ochoty Rakowiec, przy ul. Mariana Nowickiego 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 490 000 zł68 m² 21 924,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: ul. Kasprzaka 29 (bliska Wola) Powierzchnia: 67,96 m Liczba pokoi: 3 + loggia To mieszkanie to idealne połączenie miejskiego stylu życia z funkcjonalnością. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij