dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł27 m² 102,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu funkcjonalnej i praktycznie urządzonej kawalerki położonej na 1. piętrze w nowoczesnym bloku na Starej Pradze przy ul. Okrzei 18 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m , położonego na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą z 2001 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 1978 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 przy ul. Siemiatyckiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Sypialni Pokoju Łazienki Loggi Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 600 000 zł146 m² 10 959 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie 146 m - aleje jerozolimskie 194h , winda, świetna inwestycja** Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 146 m , położone w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów, trzech centrów handlowych, parku jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

6 200 zł54 m² 114,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja: 50% czynsz najmu w pierwszy miesiącu. Mieszkaj w najbardziej pożądanym miejscu na mapie Warszawy! Wynajmij nowoczesne, w pełni umeblowane, klimatyzowane mieszkanie! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania: jasne, rozkładowe, dwupokojowe, zadbane gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na parterze nowoczesnego, ogrodzonego, strzeżonego osiedla na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł84 m² 25 062,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu elegancki, jasny apartament o powierzchni 83,79 m , zlokalizowany w prestiżowej, kameralnej inwestycji przy ul. Piechoty Łanowej 17, w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł27 m² 25 888,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 7. piętrze budynku przy ul. Mokotowskiej 67 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie ul. Żupnicza Do wynajęcia jasne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Żupniczej. Idealne dla jednej osoby, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka Dworska,Warszawa

532 000 zł37 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowe ogłoszenie nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania, które znajduję się w Warszawie na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

839 000 zł44 m² 19 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. gen. Władysława Andersa 20 w Warszawie - w sercu zielonego i doskonale skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

699 000 zł30 m² 23 694,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

4 590 zł88 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie (88 m ) z garażem idealne dla rodziny lub firmy Mokotów, ul. Orzycka 6 Poszukujesz przestronnego, luksusowo wykończonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

915 000 zł50 m² 18 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie! Idealne dla siebie lub pod inwestycję. Mam przyjemność zaprezentować genialne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w sercu Warszawy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie - nowoczesny design i świetna lokalizacja, 7 min od kolejki! Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, świeżo wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Cena najmu 5450 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

710 000 zł57 m² 12 456,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne 57m2, starannie zaprojektowane 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku (bez windy) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Idealne dla rodziny, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 498,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,1 m w budynku z 1974 roku, przy ul. Bonifacego 89 zielona, ceniona część Sadyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 387 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balkonowa

Targówek,Warszawa

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 usytuowane na 3 piętrze budynku z windą z 1990 roku. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone (meble, sprzęty, wyposażenie kuchni - sztućce, naczynie itp.) Dwa balkony na wewnętrzne patio. Osiedle zamknięte z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł65 m² 90,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 65 m Warszawa, ul. Wilcza (róg Marszałkowskiej) - widok na pkin Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waldorffa

Fort Bema,Warszawa

950 000 zł45 m² 20 980,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż oferuję komfortowe i bardzo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka w osiedlu Zielona Dolina na Białołęce. Przestronny pokój połączony z kuchnią, łazienka i duży 10-metrowy balkon. Pierwsze piętro (z windą) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 125 000 zł59 m² 18 952,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | Prestiżowe osiedle | Obrzeżna 5 - Mokotów Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, świetnie utrzymanym osiedlu przy ul. Obrzeżnej 5 (mokotów/służewiec). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Informacje ogólne bez pcc! Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 17 Metraż: 56m2 Piętro: 4/8 Rok budowy: 2025 Stan prawny: pełna własność z kw Czynsz: około 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Wierzbno,Warszawa

980 000 zł58 m² 16 984,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa, niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania po kompleksowym remoncie, położonego na warszawskim Mokotowie, w rejonie Wierzbna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

3 150 zł48 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Parametry nieruchomości Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , składające się z trzech pokoi, w tym jednego przechodniego gabinetu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł39 m² 117,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ursynów, wyczółki ul. Kłobucka os. Central Park Ursynów > przystanek autobusowy obok budynku > w odległości ok 900 m stacja kolejowa Okęcie > przy osiedlu przedszkole oraz żłobek >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 019 000 zł57 m² 17 727,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

57,4m2 | 2 duże pokoje | miejsce do home office na sprzedaż Jasne i eleganckie, 2 pokojowe mieszkanie z funkcjonalnie podzieloną strefą dzienną na: salon, jadalnię, miejsce do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

4 500 zł49 m² 91,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem i tarasemi, w pełni wyposażone w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa wola - Ul. Redutowa| nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

970 000 zł41 m² 23 938,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu , przy ulicy Przasnyskiej 7 , w inwestycji Atelier Żoliborz z 2014 roku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

5 690 zł90 m² 63,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów - ul. Elsnera - 3 pokoje, ok. 90 m + miejsce parkingowe W garażu podziemnym Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 90 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście Północne,Warszawa

4 350 zł48 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1966r. przy ul. Nowy Świat, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Ekologiczna, kabaty Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia ciche, zadbane, funkcjonalne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Żoliborz,Warszawa

960 000 zł41 m² 23 414,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym, apartamentowcu na Żoliborzu. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 337,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bez wkładu własnego! westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 335 165 zł65 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m w nowoczesnej inwestycji w Warszawie - Stare Włochy. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku o willowym charakterze,.