dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

415 000 zł39 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią w stanie do zamieszkania lub odświeżenia ul. Książkowa Składa się z salonu z dużą słoneczną loggią, sypialni, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z dużym balkonem w budynku Oxygen Residance na warszawskiej Woli ul. Wronia 45. Apartament jest klimatyzowany, nowocześnie wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

321 000 zł35 m² 9 127 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słupska

Ursus,Warszawa

896 400 zł108 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem w nowym segmencie z 2020r., znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na Warszawskim Ursusie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł30 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji w budynku z 2021 roku przy ulicy Kotsisa inwestycja Home Factory w odległości ok 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na Powiślu, jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy na słoneczne dni. Przestronne pokoje; duże szafy. Idealne dla tych, którzy szukają cichego mieszkania, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł97 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, umeblowane mieszkanie zlokalizowane tuż przy Metrze Wilanowska. Rodzaj kuchni: półotwarta Powierzchnia: 96,78 m2 Piętro: 2 Umeblowane: tak Balkon: tak Parking: tak Cena: 5 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

335 000 zł35 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Biały Kamień na Mokotowie. Mieszkanie składa się z umeblowanego salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

359 600 zł49 m² 7 399,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! nowa niższa cena! okazja! Promocja! 0% prowizji od kupującego! 0% Promocja! Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie - 48,60 m.kw. na Osiedlu Przedwiośnie, które powstaje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

416 741 zł34 m² 12 399 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

321 000 zł35 m² 9 127 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio komfortowe, bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, na IV piętrze z windą. Lokalizacja: - ul. Kabacki Dukt, budynek z 2004 roku strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

5 100 zł57 m² 89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne klimatyzowane mieszkanie na Powiślu z widokiem na Stadion Narodowy i Wisłę. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, bardzo dobrze wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocławek,Warszawa

679 000 zł63 m² 10 709,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

IP Properties oferuje ładne, jasne i przestronne mieszkanie na Gocławiu! Mieszkanie jest gotowe do wejścia Wystarczy zrobić kuchnię i umeblować. Lokal znajduje się na 3 piętrze, posiada 63,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stare Nalewki

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy apartament na wynajem mieszczący się przy ul. Stare Nalewki 4, w samym sercu Warszawy. Nieruchomość ta usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

299 000 zł27 m² 10 900,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 1-pokojowego mieszkania, o powierzchni 27,43m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Jana Husa 20. Lokalizacja Białołęka to najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja składa się z budynku wielorodzinnego, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Faworytki

Mokotów,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym o łączne pow. 20 m2, oraz z pokojem o pow. 8 m2 pełniącym rolę sypialni. Wyjście z salonu na 11 m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

3 700 zł66 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym (sprzęt agd marki Samsung, piekarnik, mikrofala, zmywarka, kuchnia indukcyjna, lodówka), stół plus 6 krzeseł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janusza

Wola,Warszawa

698 000 zł50 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m2 z miejscem postojowym. Nieruchomość jest usytuowana w dzielnicy Wola około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Cicha okolica, dobrze skomunikowana z centrum miasta dzięki tramwajom, autobusom oraz miejskiej kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Raków,Warszawa

486 000 zł39 m² 12 446 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Włochy to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, pełna parków, skwerów sprzyjających spacerom i aktywności fizycznej od kilku lat prowadzi w stołecznym rankingu atrakcyjności dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 250 000 zł94 m² 23 855 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament w centrum Warszawy wykończony w wysokim standardzie, widok na panoramę miasta. Główne atuty nieruchomości: piekny widok wysoki standard wykończeń prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane tuż przy Łazienkach Królewskich, w odległości ok. 200 m od bramy Parku. Kameralna zabudowa okolicy - przedwojenne kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Północ

Siekierki,Warszawa

2 750 zł53 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja / budynek: osiedle ogrodzone, monitorowane i strzeżone przez ochronę całą dobę. W najbliższej okolicy znajduje się sporo terenów zielonych, blisko Łazienki Królewskie, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

618 018 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:11/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w prestiżowym budynku Platinum Towers - kompleks budynków połączony z hotelem i galerią handlową, gdzie znajduje się m.in. Holmes place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

855 000 zł50 m² 17 168,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Firma Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, jasne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w warszawskim Śródmieściu. 2 pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

1 900 zł34 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek 36 mieszkań na wynajem przy ul. Targowej 34 - scandom (kropka) pl Do wynajęcia ustawne mieszkanie 1-pokojowe urządzone w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem na osiedlu City Link na Woli przy ul. Skierniewickiej tuż przy stacji metra Płocka Lokalizacja: doskonała lokalizacja, kilka minut pieszo do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

6 700 zł160 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prestiżowa lokalizacja w starej części Mokotowa. w pobliżu przystanek metra Wierzbno. Mieszkanie z meblami lub bez. Z dużego tarasu widok na zieloną okolicę w której dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siekierki,Warszawa

541 700 zł41 m² 13 125,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 275 000 zł94 m² 13 610,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z dużym balkonem (34m2!), salonem I trzema sypialniami 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

769 000 zł61 m² 12 607 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 61 M2,3pokoje ,żoliborz warszawa Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na ulicy Sybili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rembertów,Warszawa

478 587 zł55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja jest położona na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 900 zł87 m² 113,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

2 sypialnie , 2 łazienki , garderoba , salon z kuchnią. dodatkowo 2 miejsca postojowe samochodowe , w budynku siłownia , sqush , boisko do koszykówki , jacuzzi , sauna sucha i mokra ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

335 000 zł35 m² 9 525 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

880 000 zł56 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio- bez prowizji Na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie 56,51 m2 zlokalizowane na Woli zalety: + świetna lokalizacja - Jana Kazimierza, blisko do przystanku tramwajowego, liczne.