dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

695 999 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 na drugim piętrze w kameralnej zabudowie. Okna są skierowane na trzy strony świata - wschód, południe i zachód W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

6 000 zł98 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękny, prawie 100 m apartament na Mokotowie przy ulicy Ksawerów. Kameralna, luksusowa inwestycja na którą składa się 15 apartamentów .Elegancki budynek w swojej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osowska

Gocławek,Warszawa

1 089 700 zł74 m² 14 725,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Czego poszukujesz? Wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem. Czekają na Was mieszkania: 2, 3, 4 - pokojowe. Mieszkania z ogródkami lub balkonami znajdują się w niewysokich budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 548 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 46,50M2, 2 pokoje, ursus, ul.SKOROSZEWSKA (Ursus, mazowieckie, Skoroszewska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieaktualne! Bezpośrednio! Kawalerka w wysokim standardzie na Woli nowe osiedle, wystawiam rachunki dla firm Witam, do wynajęcia piękna, w pełni wyposażona kawalerka na ul. Jana Kazimierza 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł48 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na pierwszym piętrze. Trzy pokoje o pow. 48,18 mkw (salon z aneksem kuchennym 22 mkw, 2 sypialnie po 11 mkw, łazienka 3 mkw, korytarz 3 mkw, balkon 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

990 000 zł94 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim, 7 piętrze budynku z cegły, z 1995 roku, przy ul. Żelaznej. Duża powierzchnia z możliwością aranżacji, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się w sercu Warszawy przy ulicy Ogrodowej 48. Z myślą o komforcie mieszkańców do ich dyspozycji jest kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 990 zł50 m² 59,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaproponować do wynajęcia Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie wykończonem z troską o każdy element. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w znakomitej lokalizacji (ul. Pełczyńskiego 22j) - już w lipcu niedaleko znajdować będzie się wejście do budowanej stacji metra przy bemowskim ratuszu (kilka lat wcześniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Słodowiec,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość składa się z salonu z otwartą kuchnią, dwóch niezależnych pokoi oraz korytarza, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie zostało wyremontowane (poza łazienką).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Proponuję do wynajęcia mieszkanie w Miasteczku Wilanów - 56 m2. Jak widać na zdjęciach mieszkanie to otwarta przestrzeń, idealne dla jednej osoby ewentualnie dla pary. Urządzona jest łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestrzeń mieszkalna dająca duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie idealne na start dla studenta, pary lub osoby pracującej w centrum miasta. Bądź jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

718 000 zł62 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować nowe, przytulne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone na trzecim piętrze, w budynku z 2021 roku w bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarchomin,Warszawa

506 628 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Expander bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 8 piętrowym położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

532 000 zł71 m² 7 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,8 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim (ostatnim) piętrze. Do nieruchomości przynależą komórka lokatorska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

2 650 zł29 m² 91,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Tuż obok centrum handlowego Arkadia. Mieszkanie dostępne od 1.04.2022 Komfortowy mieszkanie. Aneks kuchenny w pokoju. Foremna i wygodna sypialnia. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

293 000 zł25 m² 11 609 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Jeżeli poszukujesz 3 ustawnych pokoi na Bemowie, to mamy dla Ciebie świetną ofertę. Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Kaden-Banderowskiego. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osowska

Grochów Północny,Warszawa

476 800 zł37 m² 12 917,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Czego poszukujesz? Czekają na Was mieszkania: 2, 3, 4 - pokojowe. Mieszkania z ogródkami lub balkonami znajdują się w niewysokich budynkach z windami. Każde z mieszkań ma wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

540 000 zł46 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

2-pokojowego mieszkania z balkonem na Starej Pradze do remontu- z możliwością przerobienia na 3 pokojowe!- plan i pomysł na przyszły plan dostępne w galerii zdjęć. 900 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

565 000 zł32 m² 17 656 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie 32M2, 2 pokoje, ochota, ul.KALISKA (Warszawa, Ochota, Kaliska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

559 000 zł41 m² 13 634,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na Warszawskiej Pradze - Południe mieszczące się przy ul. Żupniczej! Lokal mieści się w dziewięciokondygnacyjnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyce

Wola,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokoje na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jasne (ekspozycja południe/zachód), stan bardzo dobry, gotowe do zamieszkania. Osiedle zamknięte, z wewnętrznym patio, monitorowane. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

545 000 zł35 m² 15 391,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość (35,41 mkw) zlokalizowaną na pograniczu dzielnic Ochoty / Włochy Raków w bardzo cichej oraz zielonej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

719 000 zł56 m² 12 807,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie, idealne pod inwestycję, jak również do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój i dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

915 000 zł35 m² 26 142,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We also speak/ Разговариваю en/ ua/ by/ ru opis Słoneczny 2 pokojowy apartament o pow. 34m2 usytuowany na 11 pietrze w nowoczesnym budynku położonym na Bliskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ok.50 m2 w apartamentowcu z 2011 r. Dwa pokoje. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

408 000 zł40 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

293 000 zł25 m² 11 609 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ochota

Ochota,Warszawa

960 000 zł67 m² 14 328,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! - cena do negocjacji! Dwupokojowy apartament na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie 67m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 200 zł17 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Płatności 10/90 - promocja ograniczona ilościowo. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł74 m² 10 853,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz 4 lub 5 pokojowego mieszkania tuż przy metrze na Ursynowie? Oto świetna propozycja. W skrócie Oferowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Warchałowskiego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

408 000 zł40 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek scandom Ochota, ul. Szczęśliwicka 41 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe urządzone w stylu skandynawskim, położone w niedawno oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne, jednostronne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Wiosennej Prag Północ. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni , łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w pięknym apartamentowcu w stylu art deco na warszawskiej Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej 7. Na wynajem umeblowane i w pełni wyposażone w sprzęty rtv i agd dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zielona

Zielona,Warszawa

643 000 zł50 m² 12 788,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o powierzchni 50,28 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze, czteropiętrowego budynku z 2013r. W skład mieszkania wchodzi: aneks kuchenny z salonem, sypialnia, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Żoliborz,Warszawa

590 000 zł28 m² 21 071 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka , loft,kłopot,metro,żoliborz Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osowska

Grochów Północny,Warszawa

663 700 zł51 m² 13 129,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

488 000 zł34 m² 14 494 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 33,67M2, 2pok., Szeligowska Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Bemowie na.