dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

685 000 zł64 m² 10 753,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,7m2, usytuowane na 5 piętrze w budynku z 2001roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Odkrytej. Osiedle strzeżone, zamknięte. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na Warszawskiej Zielonej Białołęce! Inwestycja budowana przez dewelopera Murapol, mieści się przy blisko skrzyżowania ulic Kąty Grodziskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

599 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu dom mieszczący się w zacisznej części Pruszkowa. Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą czyni tę ofertę wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Celowniczej. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 48 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie z 24 metrowym tarasem, położone w doskonałym punkcie, w pobliżu Placu Europejskiego, hotelu Hilton, stacji metra, przystanków tramwajowych, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

920 000 zł73 m² 12 637,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie przy Fortach Bema. Składa się z salonu połączonego z widną, otwartą kuchnią o łącznej powierzchni 32 m2 oraz z wyjściem na taras 11 m2, dwóch sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

739 800 zł27 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Śródmieście to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To również najstarsza część stolicy bogata w liczne budowle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Praga-Południe,Warszawa

324 500 zł35 m² 9 226,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w IV etapie inwestycji "park Leśny Rembertów" (ul. Chełmżyńska, rembertów). Mieszkanie znajduje się w budynku F - 2, na 5-tym (ostatnim piętrze). Pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 750 000 zł50 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Hampton Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż luksusowo wykończony apartament przy Parku Łazienkowskim! Mieszkanie 50 m2 składa się z 2 pokoi w kamienicy z 1950r. Salon został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie w budynku przy ul. Modzelewskiego w Warszawie o powierzchni użytkowej 65 m2, składające się z 2 pokoi (pierwotnie 3), pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

3 300 zł52 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. 52,5m2 w prestiżowym apartamentowcu Triton Park na Ochocie - Szczęśliwice, przy ul. Grójeckiej 194 (2015 r.). Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

695 000 zł65 m² 10 692 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego 5a (osiedle Palladium). Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 65 m2, którą składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 650 880 zł118 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w gotowej inwestycji właśnie wprowadzonej do sprzedaży! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołowa

Mokotów,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 291,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania przestronne 48 metrowe mieszkanie, 3 pokoje z Aneksem. Rok Budowy 2011 (victoria Dom). Mieszkanie położone w pięknej okolicy, na osiedlu domków jednorodzinnych w bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapustna

Stare Włochy,Warszawa

1 250 000 zł108 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży podwójne, bardzo duże i atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Włochy (stare Włochy) przy ul. Zapustnej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł36 m² 12 990,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Kinowej. Powierzchnia mieszkania wynosi 36 m2. Usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 800 zł39 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 września, 2 pokojowe mieszkanie usytuowana na 5 piętrze w bloku osiedla Za Żelazną Bramą przy ul. Żelaznej. Centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

494 500 zł23 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa kawalerka o powierzchni 23 m2. Usytuowana jest na 3 piętrze w modernistycznej kamienicy z 1936 r. Budynek to perła przedwojennej architektury, zabytek. Budynek tuż przy Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest ciche ma 54 metrów kwadratowych i składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Okolica jest bardzo spokojna, osiedle Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 526 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej. Otoczenie i lokalizacja: okolica cicha, zielona, spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia Ursynów Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na 2 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł71 m² 19 594 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w inwestycji Green Mokotow: -mieszkanie 70.94m -loggia 8.36m -pomieszczenie gospodarcze 4.21m w części garażowej (obowiązkowe,dodatkowo 16,000) -1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł51 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Alejach Ujazdowskich 18, blisko Placu Trzech Krzyży. Duże okna wychodzą na podwórze; nie słychać wcale ruchu ulicznego. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Skierniewickiej 34 Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym pokój I pokój II przedpokój łazienka Aneks kuchenny w pełni wyposażony (lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nietuzinkowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy Władysława Marconiego z 1900 roku, znajdującej się przy ul. Kopernika - w samym sercu reprezentacyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

590 000 zł42 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem od południa. W okolicy niska zabudowa, za oknem dużo przestrzeni. Przy bloku i w najbliższej okolicy dużo miejsc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

********na sprzedaż 45 metrowe mieszkanie na Bemowie.******** Mieszkanie znajduje się na parterze, jest jasne (okna wychodzą na stronę wschodnią) i ma prywatny ogródek o powierzchni 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

617 000 zł48 m² 12 854,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie mieści się w bloku 15-sto piętrowym na pietrze 15 z widokiem na panoramę miasta w kierunku al. Jana Pawła II. Jest to typowe mieszkanie rozkładowe z 3 pokojami łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopianowa

Żerań,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowo urządzone przestronne 47 metrowe mieszkanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką od lat jest Białołęka - Żerań. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Wola,Warszawa

1 200 000 zł65 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow. 65m na Woli. Mieszkanie jest idealnie zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia, woli i Żoliborza w bliskiej odległości od nowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Wola,Warszawa

8 000 zł87 m² 91,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I speak Ukrainian, polish, russian languages. Do wynajęcia od października piękny trzypokojowy apartament przy ul. Pańskiej 96 o łącznej powierzchni 87 m2 + 17 m2 tarasu. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Służew,Warszawa

620 000 zł33 m² 18 788 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Mokotowa przy ul. Domaniewskiej 34b. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 33m2, która składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

610 000 zł56 m² 10 893 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Białołęce przy ul. Głębockiej 94 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 56 m2, którą składa się z: - salon z aneksem kuchennym 33 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

550 000 zł43 m² 12 791 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 42.91m2 znajdujące na osiedlu "Wilno" na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ku Rzece

Białołęka,Warszawa

775 000 zł68 m² 11 408,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękne, nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Zlokalizowane na Żeraniu, pomiędzy mostem Północnym a Trasą Toruńską, nad Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

655 000 zł48 m² 13 612 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu z widokiem na park. Wykończone w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zaprojektowane w całości przez architekta. 100% mebli w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

1 276 000 zł116 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedania 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 115,19 m2 znajdujące się na parterze z ogródkiem w budynku z 2021 r. zlokalizowane na Wilanowie ul.Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Mokotów,Warszawa

440 000 zł43 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na Zielonej Białołęce o powierzchni 43,17 m2 na strzeżonym osiedlu, w spokojnej, przyjemnej okolicy. Nieruchomość składa się z: komfortowo urządzonego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

1 010 000 zł41 m² 24 634 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jaktorowska przy Rondzie Daszyńskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 41 m2, którą składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

583 000 zł42 m² 13 855 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Gocławiu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 42,08 m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 654 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 26 M2,2pok.Broniewskiego Sady Żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.