dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

768 788 zł54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 3-pokojowe, rozkładowe, narożne mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie - Włoskie Tarasy - na warszawskich Włochach przy ulicy Popularnej. Piękna, nowoczesna bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

774 616 zł35 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam luksusowy, dwupokojowy apartament na Bliskiej Woli. Mieszkanie jest wynajęte umowa na kolejne 18 msc nabywca będzie otrzymywał czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł zdecydować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jezierskiego

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł118 m² 16 793,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Idealnie ciche mieszkanie na powiślu. Budynek z ochroną (1999r) w drugiej linii zabudowy od ulicy Rozbrat. W okolicy dużo zieleni, blisko Park Łazienki, pełna infrastruktura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

579 000 zł40 m² 14 349,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kup i od razu zamieszkaj! W gotowym i kompletnie wyposażonym apartamencie! Mieszkanie składa się z widnego salonu połączonego z kuchnią, z sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

689 000 zł41 m² 16 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy jasne, ciche, zieleń wokół, 3 pokojowe na Pradze Kamienica przedwojenna z 1935r , cegla Wysokość 2,75 m Ekspoazycja wschód-południe Ciche Widok na drzewa Doskonala lokalizjacja obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł36 m² 12 990,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Kinowej. Powierzchnia mieszkania wynosi 36 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

320 000 zł19 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego dostępne od zaraz. Mieszkanie: powierzchnia: 19m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 7 Stan lokalu: dobry Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

689 000 zł48 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy granicy z Żoliborzem i Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt :krótko: centrum / Wola / Rondo onz / ul. Krochmalna - Mieszkanie - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 220 zł82 m² 64,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajmu dwustronne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 81,45 m2 z dwoma zadbanymi ogródkami zapewniające komfort odpoczynku , położone w centrum Miasteczka Wilanów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

498 000 zł48 m² 10 274,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Housing Market ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, ciche, idealne pod inwestycję mieszkanie w kameralnej okolicy dzielnicy Białołęka przy ul. Leona Berensona. Osiedle strzeżone 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Przestronna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 32 m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się w apartamentowcu z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku z 1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

4 000 zł94 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia trzypokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest usytuowane w świetnym miejscu - łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, bliskość wszelkich punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Warszawie- ul. Andersa. Mieszkanie składa się z: * salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 300 zł49 m² 87,76 zł/m²

 

Piętro:21/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,2 m 2 położone na 21 piętrze w 30 piętrowym budynku Łucka City przy ul: łuckiej z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 228 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej 1a. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 39,50m2, która składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Zaściankowej 6. Budynek położony w drugiej linii zabudowy w bardzo cichym i spokojnym miejscu. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

8 900 zł84 m² 105,95 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w otulinie Parku Morskie Oko. Z lokalu rozpościera się piękny widok na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

557 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie o klasycznym rozkładzie usytuowane w zadbanej kamienicy na Starym Mokotowie w otoczeniu zieleni. Nieruchomość: jeśli szukasz mieszkania z duszą to biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

849 000 zł64 m² 13 266 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu atrakcyjny, przestronny apartament w bliskiej odległości stacji metra Księcia Janusza Doskonała lokalizacja! 10 minut do Centrum, 2 minuty spacerem do Parku Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 217 190 zł62 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam stylowo urządzone, bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Royal Park Wilanów przy ulicy Krzysztofa Kieślowskiego. Znajduje się ono na Błoniach Wilanowskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

389 000 zł38 m² 10 196,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cesja Deweloperska. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 38,15m2 na 2 piętrze w inwestycji Miasteczko Greenwood na Białołęce. Termin oddania I kwartał 2023. Powierzchnia mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować państwu widne i ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2. Dwustronny lokal z dużą loggią, usytuowany na nowoczesnym i estetycznym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do jesnej osoby lub pary bez zwierząt. Najem Okazjonalny. Nowe, jeszcze nie zamieszkałe mieszkanie w Ursusie na ul. Posag 7 Panien 16. Dobra lokalizacja w pobliżu stacja skm/km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

719 000 zł55 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania gotowe do zamieszkania duże 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 54.60 m2 znajdujące na osiedlu "Wilno" na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Mokotowie blisko metra! Przytulne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe o pow 38 m2 zlokalizowane na piątym piętrze w bloku 11 piętrowym z 1965 r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny apartament dwupokojowy w budynku z recepcja,basenem,fitness.Do stacji metra Wilanowska 200m. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybaki

Białołęka,Warszawa

636 000 zł56 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chcesz zainwestować na Białołęce, a może jak na Białołęce, to tak samo może być mieszkanie z widokiem na jezioro? Mamy takie bombowe mieszkanie nad Zalewem Zegrzyńskim. dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na osiedlu Eko Park w nowoczesnym apartamentowcu z miejscem postojowym w garażu podziemnym obowiązkowo płatnym 200 zł miesięcznie. Mieszkanie dwupokojowe - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

918 000 zł80 m² 11 442,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

/ w kilku słowach: jedno z najlepiej położonych mieszkań w inwestycji Ursa Sky. Cechy szczególne tego czteropokojowego apartamentu to doskonały układ, położenie na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

580 000 zł34 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 w Warszawie przy stacji metro Wilanowska, (ul. Pejzażowa),pętli autobusowej, przystanku tramwajowym. Mieszkanie jest bardzo ciche , ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Wola,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia, znajdujące się w oddanym do użytku w 2018 roku budynku. Pawia 73 to inwestycja właściwie w centrum miasta, położona jednak w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

408 000 zł28 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Przytulna kawalerka o powierzchni 28m2 położona w centrum Ochoty (rakowiec, ul. Mołdawska), niedaleko wum. Idealne dla singla/pary lub jako inwestycja! Mieszkanie położone na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 900 zł39 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowana na 5 piętrze w bloku osiedla Za Żelazną Bramą przy ul. Żelaznej. Centralnym punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Duża kawalerka na Powiślu, w pełni umeblowana - do zamieszkania lub gotowa pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Powierzchnia 37 m2 składa sie z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

530 000 zł41 m² 12 864,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę funkcjonalnego jednopoziomowego mieszkania gotowego do zamieszkania usytuowanego w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 11 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

759 000 zł60 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kluczborskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim budynku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

365 000 zł31 m² 11 774,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na cichym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 31 mkw zlokalizowane na Białołęce, ul. Rossieniego, położona na 2. piętrze (z 2) w bloku z 2013.