dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

5 200 zł53 m² 98,11 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 53m2, piętro 1/9 z windą, w budynku z 2015r. przy ul. Siedmiogrodzkiej, wola. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym eleganckim budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

370 000 zł26 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 25,50 m2 na terenie nowo budowanego osiedla - Przy Ryżowej w Ursusie. Planowany termin oddania IV kwartał 2024. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

11 800 zł81 m² 145,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 81m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Chodkiewicza, mokotów Wyględów. Idealne dla rodziny, oferta dla osób niepalących. Cena: 11 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 885 440 zł118 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bemowo I ostatnie piętro I metro I taras I bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc! Apartament znajduje się na trzecim piętrze i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zarośla

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł86 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 2021 r. Jest w pełni wykończone w najwyższym standardzie Mieszkanie składa się: z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

488 580 zł30 m² 16 539,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Oferta dotyczy mieszkania z inwestycji Park Skandynawia IV. Inwestycja mieści się kilka kroków od Centrum Handlowego Promenada. Dobry dojazd do Centrum zarówno autem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 198 000 zł89 m² 13 430,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,2 m2 zlokalizowane na 6 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Woronicza. Teren zamknięty z zielonym patio, placem zabaw, kortem, boiskiem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

4 500 zł36 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe studio 36 m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 2019 r. przy ul. Skierniewickiej, wola Czyste. Dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 550 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł74 m² 17 512,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cena dotyczy mieszkania wykończonego w wysokim standardzie, włącznie z kompletnym wyposażeniem agd, co umożliwi natychmiastowe wprowadzenie się. Przyszły właściciel ma możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

8 800 zł116 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładny czteropokojowy, umeblowany apartament w świetnym punkcie na Żoliborzu. Powierzchnia mieszkania to 116m2, a wysokość to aż 290cm. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 699 999 zł101 m² 16 831 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie inwestycyjne położone na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 157. Lokalizacja idealna pod wynajem krótko lub długoterminowy, przy Dworcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Ochota,Warszawa

450 000 zł31 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Place4you ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowy lokal zaaranżowanym jako mieszkanie przy ul. Batorego 16 w Warszawie. Jeśli szukasz dla siebie niewielkiego inwestycyjnego lokalu w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolendrowa

Stara Miłosna,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w segmencie przy ul. Kolendrowej w Starej Miłosnej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

6 490 zł110 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem elegancki apartament o pow. 110,5 m2 zlokalizowany w prestiżowej części warszawskiego Mokotowa w odległości 4 km od ścisłego centrum Warszawy. English description below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

660 240 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe z 2022 roku! Na sprzedaż nigdy wcześniej niezamieszkane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m2. Mieszkanie składa się z: - holu 5,40 m2, - salonu z aneksem kuchennym 25,84 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, pow. ok. 79 m2 z balkonem, wygodne, przestronne - Prestiżowe Osiedle Marina Mokotów Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

4 770 zł52 m² 91,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 52m2, piętro 3/7 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Giełdowej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów Północny,Warszawa

6 400 zł70 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 70m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 1999r. przy Al.KEN, Ursynów Północny. Idealne dla pary lub młodej rodziny, studentów lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

685 000 zł44 m² 15 568,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pracujesz w Centrum i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz zamieszkać W pięknym mieszkaniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

16 000 zł135 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowym budynku na Powiślu. Apartament o całkowitej powierzchni 135 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

910 000 zł62 m² 14 796,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży nowoczesne, bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Ledóchowskiej w Miasteczku Wilanów. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu ręki tramwaje, autobusy, metro, puby, restauracje i całe tętniące życiem miasto? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kołowa

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 750 zł14 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 1 pażdziernika! *do wynajęcia studio w odnowionej kamienicy przy ulicy Kołowej 54 (targówek Mieszkaniowy). *Lokal o powierzchni 14,45 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

6 500 zł68 m² 95,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne trzypokojowe mieszkanie na Sielcach. Podstawowe informacje: mieszkanie w idealnym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Wesoła,Warszawa

390 000 zł35 m² 11 239,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja Budynek przy ul. Wschodniej to inwestycja położona w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy - Wesołej, którą od centrum Warszawy dzieli 18 km. Komfort wypoczynku zapewnia ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Białołęka,Warszawa

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Pomorskiej. Blok umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

905 520 zł55 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, umieszczone w środkowej części budynku. To dwustronna nieruchomość wyposażona w balkon. W sąsiedztwie można cieszyć się obfitością zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

826 691 zł79 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jasne i przestronne mieszkanie na zielonej Białołęce, które sprawi, że poczujesz się jak w lesie, jednocześnie ciesząc się wygodą życia w mieście. Stan prawny to pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Ursynów,Warszawa

2 100 000 zł170 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na Ursynowie! Przy Lasie Kabackim! W skrócie: ursynów, dom z 2007 r. z garażem (20mkw), a z tyłu ogród z tarasem, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 999 000 zł172 m² 11 596,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2001

Kameralny budynek przy ul. Nowoursynowskiej (teraz lokalna ulica) - dwu piętrowy budynek z cegły, tylko 5 sąsiadów, na zamkniętym terenie otoczonym drzewami. Pełna infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

5 000 zł51 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji agencji :) Dzień dobry, oferujemy niepowtarzalne mieszkanie na Saskiej Kępie, miejscu pełnym magii i prestiżu! Jesteś pierwszym najemcą, który wprowadzi się do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zielona,Warszawa

1 020 000 zł85 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielona Italia, które uznawane jest za jedną z najładniejszych, nowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

8 500 zł53 m² 160,38 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 53 m2 piętro 10/27 z windą, w budynku z 2022 r. przy ul. Kasprzaka, wola, odolany. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 8500 zł + 1020 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

367 000 zł42 m² 8 696,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

6 700 zł67 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy nieużytkowany apartament 67 m2, 3 pokoje, ul. Woronicza 3, mokotów opis mieszkania : Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m2. Mieszkańcy mogą korzystać z zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

591 138 zł35 m² 16 918,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowy, 2-pokojowy lokal o pow. 34,94 m2, usytuowany na 4 piętrze czteropiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Pileckiego na Ursynowie ; oferowany w standardzie deweloperskim. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

11 000 zł85 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 85 m2, piętro 2/7 z windą, w budynku z 2010 roku przy ul. Pięknej, śródmieście Południowe. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 11 000 zł (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Mokotów,Warszawa

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone mieszkanie przy ul Znanieckiego Ta schludna oraz stylowa kawalerka została urządzona tak, aby znalazła się w niej wygodna przestrzeń tv, duży stół dla 4 osób oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

508 640 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 440 000 zł94 m² 15 335,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 93,9 m2 (w tym weranda 6,5 m2 ), na 10-tym piętrze w 12-piętrowym budynku z 2005 roku , zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu.