dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopianowa

Żerań,Warszawa

635 000 zł68 m² 9 338,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w stanie deweloperskim, już oddane i dostępne od zaraz, 68,5 m2, 4-pokojowe z dużym ogrodem o pow. ponad 76m2, dwoma niezależnymi miejscami w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona ulica brazylijska - saska kępa ****** Wyśmienite 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

469 000 zł30 m² 15 780,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskej Woli - gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie o powierzchni 29,72 m2 położone na 6 piętrze. W jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

415 200 zł32 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Płatności 10/90 - promocja ograniczona ilościowo. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

840 937 zł81 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne rabaty tylko do końca marca! Funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,25 m w kameralnej inwestycji w dzielnicy Ursus. Mieszkanie w stanie deweloperskim, 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

506 774 zł37 m² 13 730 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralne i nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wysokim standardzie w zielonej części rewitalizowanego Gocławka. Zaskoczy Cię tym, jak wiele ma do zaoferowania. W zależności od tego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

394 400 zł32 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 200 zł17 m² 14 071 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

431 000 zł29 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Zainwestuj w lokal który będzie zarządzany przez światowego operatora Hoteli gwarantujący całkowicie bezobsługowy dla właściciela zysk 7% w skali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

227 045 zł17 m² 13 356 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

2 700 zł38 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 kwietnia, umeblowane dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze, w budynku przy ul. Stalowej. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

427 570 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Znajdująca się przy Alejach Jerozolimskich inwestycja w warszawskich Starych Włochach, to propozycja dla osób poszukujących mieszkań w metrażu do 50 mkw. Szeroka oferta mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

2 300 zł49 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,51 m2 + balkon. Mieszkanie zlokalizowane jest na Białołęce przy ul. Leona Berensona 12 E, na terenie zamkniętego i strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rudzka

Żoliborz,Warszawa

1 678 440 zł91 m² 18 428 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Skandynawski styl- mieszkaj klimatycznie **ostatnie gotowe mieszkanie** Osiedle położone pomiędzy ulicami Mickiewicza i Rudzką. Kameralne, nowoczesne i funkcjonalne osiedle, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

936 027 zł68 m² 13 767,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc O inwestycji Inwestycja składa się z 36 apartamentów. W okolicy inwestycji znajduje się park oraz rzeka. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

643 269 zł64 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

890 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 51M2, 3 pokoje, warszawa, ul.HLONDA (Warszawa, Hlonda, mazowieckie) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 699 000 zł103 m² 16 519,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wilanów, aleja Rzeczypospolitej, duży Taras, 102,85m2 Mieszkanie na zasadzie cesji. Największe zalety nieruchomości: *taras ma powierzchnie 42 m2 *okno w kuchni - doświetlony aneks kuchenny *miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

964 960 zł65 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko centrum Warszawy - róg ul. Żelaznej i Krochmalnej (wola - Mirów). Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

535 000 zł42 m² 12 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży bardzo funkcjonalne, jasne, mieszkanie na 1 piętrze w budynku z 2001 roku Ekspozycja okien zachodnia. Widna kuchnia Mieszkanie posiada 42 m2 powierzchni, a składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

596 900 zł45 m² 13 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Idealny układ dla singla, pary lub dla inwestora pod wynajem. Dostępne też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

2 950 zł42 m² 69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! ta oferta jest bez prowizjii biura Bardzo ładne mieszkanie w nowym apartamentowcu przy rondzie Wiatraczna. Prawie nowe po jednym wynajmie (lokator bardzo dbał o mieszkanie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

931 167 zł71 m² 13 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nicejska

Sadyba,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w świetnie skomunikowanej części Sadyby. Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

541 440 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

510 000 zł26 m² 19 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie mieści się w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich z dala od hałasu i zgiełku, a jednocześnie niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

816 000 zł66 m² 12 364 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania piękne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Głębockiej na osiedlu Lewandów Mały z 2001 roku. Mieszkanie po remoncie (przebudowa kuchni + malowanie całego mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 848 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania ciche i komfortowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza 30 z widokiem na patio z placem zabaw. Idealne dla pary lub małej rodziny z dzieckiem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł69 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 69,35 m2 przy ul. Pełczyńskiego/ Bemowo w pobliżu Tesco Górczewska oraz planowanej na otwarcie w czerwcu, stacji metra Bemowo Ratusz - najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł40 m² 16 348 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 40,31M2, 2 pokoje, mokotów, ul.BLUSZCZAŃSKA (Warszawa, Mokotów, Bluszczańska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mam gustownie wykończone mieszkanie znajdujące się na warszawskim Żoliborzu (ul.Rydygiera). Inwestycja, w której znajduje się nieruchomość charakteryzuje się urokliwym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 850 zł49 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - mieszkanie Warszawa Mokotów Wejnerta 49 m2 Budynek: rok 1951. Cegła. 2-pokojowe. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mokotowie, w willowej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

567 450 zł52 m² 10 891,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w gotowym budynku z 2022 roku na Białołęce-Nowodwory. Powrót do sprzedaży. Zainteresowany obejrzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

545 088 zł57 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja "dzieci Warszawy" to nowoczesna inwestycja realizowana w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Ursus. Zielone tereny dwóch parków zapewniają doskonałe miejsca do rekreacji i długich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 113 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 53M2, 2 pokoje, mokotów, ul.CYBERNETYKI (Warszawa, mazowieckie, Cybernetyki) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

394 400 zł32 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

227 045 zł17 m² 13 356 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

593 000 zł52 m² 11 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022