dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 941 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 941 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

1 700 000 zł97 m² 17 525,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta, zapraszam do zapoznania się z opisem. Mieszkanie o powierzchni 97m2, położone w prestiżowej lokalizacji przy Parku Szczęśliwickim w Warszawie, jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawski Świt

Bródno,Warszawa

3 850 zł77 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 7/7 z windą, w budynku z 2020r., przy ul. Warszawski Świt, targówek Bródno. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3850 zł + 1070 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Nowodwory,Warszawa

429 000 zł34 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka 33,80m2 - 300m od tramwaju - gotowe do odbioru Mieszkanie można zakupić w programie "bezpieczny kredyt 2%" Przytulna kawalerka 33,80m2 położona w nowo powstającej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Z przyjemnością prezentujemy to wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38.5 m , które mieści się w dwupiętrowej przedwojennej kamienicy z cegły z 1933 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Tarchomin,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne i funkcjonalne, ciche, w pełni umeblowane i zaopatrzone w niezbędne akcesoria, mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na Warszawskim Muranowie. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

880 000 zł61 m² 14 426 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1005

Do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, 2 minuty od wejścia do metra Kondratowicza. Mieszkanie 2-pokojowe. Gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

864 000 zł32 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament usytuowany jest na 4 piętrze, kameralnego nowoczesnego apartamentowca "sienna 65" zrealizowanego w 2020 roku przez dewelopera Yareal. Budynek doskonale wpisującego się w otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o pow. 50,75m2 na II piętrze w VIII-piętrowej kamienicy z 1952r. (z windą) W fantastycznym sąsiedztwie starego miasta, ogrodu krasińskich, śródmieście muranów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

879 000 zł41 m² 21 597,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Miasteczko wilanów - ul. Kazachska 2 pokoje 40,7 m2 + garaż. Poszukujesz jasnego i cichego mieszkania? Położnego w doskonałej części Miasteczka Wilanów? Pragniesz zamieszkać a może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

3 420 zł31 m² 110,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Markowskiej na Pradze Północ. Nieruchomość ma 31 mkw i składa się salonu połączonego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 340 000 zł63 m² 21 263,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż wykończone w czerwcu 2022 roku w wysokim standardzie, w inwestycji Stacja Wola przy ul. Gumińskiej w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 63,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2, z aneksem kuchennym. Pomiędzy salonem a sypialnia szklane drzwi przesuwane. Łazienka z wanna, pralka, o bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

900 000 zł53 m² 16 927 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m2, wraz z komórką lokatorską (w cenie mieszkania) oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 837 000 zł171 m² 22 496,50 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Prestiżowy, nowoczesny budynek w samym Centrum. Dookoła Taras z panoramicznym widokiem na Centrum. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wesoła,Warszawa

710 000 zł46 m² 15 278,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję Państwu nieruchomość o powierzchni 46,47 m2 znajdującą się na warszawskiej dzielnicy Wesoła - 5 minut dojazdem autobusem do stacji skm Rembertów! Mieszkanie mieści się na 3 piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

856 000 zł57 m² 15 017,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mam do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, które składa się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, korytarza i łazienki. Do mieszkania przynależą piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

711 405 zł27 m² 26 835,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. W ofercie zamieszczono przykładową wizualizację wnętrza. W sdp Nieruchomości znajduje się pracownia architektoniczna, która z przyjemnością zajmie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

590 000 zł28 m² 21 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 27,78 m2 do wykończenia Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 7. Częściowo wykończone. Jest możliwość wystawienia faktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 567,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku z 2001 roku. Mieszkanie jest ciche, okna wychodzą na lokalną uliczkę i sąsiedni budynek, kierunek wschodni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw z balkonem (6 mkw), położone na Nowym Mokotowie, w pobliżu jego biurowej części tzw. Mordoru. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

2 075 750 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny budynek z 2022r z klimatyzacją. Siłownia, wideodomofony, ściana wspinaczkowa i boisko. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

700 000 zł60 m² 12 114,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i komfortowe mieszkanie z bardzo niskim czynszem w kameralnej części Pragi Północ, o powierzchni 60,26 m znajdujące się na parterze 5 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

519 999 zł33 m² 15 715 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 33,09 m2 | studio | 3 piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

575 000 zł45 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą mieszkania na Białołęce w Warszawie, przy ul. Płochocińskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wierna

Zacisze,Warszawa

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w nowym bloku, w inwestycji Wilno (ul. Wierna 15 D). Apartament składa się z 2 pokoi, łazienki z wc oraz balkonu. Wykończenie materiałami bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 372 400 zł73 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania słoneczny 3 pokojowy apartament na Mokotowie o powierzchni 73m2 6 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 2008 roku Warszawa, ul. Bobrowiecka. Dwie sypialnie ( 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

7 500 zł98 m² 76,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 98 m2 na Kabatach przy ul. Jeżewskiego. Położone na zamkniętym strzeżonym osiedlu blisko Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Miasteczku Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej na osiedlu Oaza Wilanów. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

639 000 zł38 m² 16 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł23 m² 22 173,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Nowy Świat to fantastyczne miejsce w samym centrum Warszawy. W niedalekiej odległości od Starówki, stadionu Narodowego, domów handlowych, licznych knajpek i restauracji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł32 m² 121,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronne studio 32m2, piętro 4/8 z windą, w budynku z 2023r. przy ulicy Szeligowskiej, bemowo-Chrzanów. Całkowicie nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

3 600 zł28 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się w prestiżowej lokalizacji soho Factory przy ul. Mińskiej. Klimatyzowany lokal ma powierzchnię 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł34 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na warszawskim Grochowie, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu poszukującemu przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 502 393 zł110 m² 13 602,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I 4 pokoje I taras I metro Kup i zamieszkaj nowej kameralnej inwestycji na Bemowie Piękny i przestronny Apartament znajduje się na II piętrze i składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł64 m² 20 462,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży luksusowy i wyjątkowy apartament zlokalizowany przy Al. Wyścigowej w inwestycji Point House, z przepięknym widokiem na.