dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 080 000 zł74 m² 14 654 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Ul.Grochowska dziś jedna z najbardziej kultowych ulic Pragi Południe jak i całej Warszawy. Właśnie przy tej ulicy znajduje się kamienica w której ścianach kryje się projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 638 750 zł69 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, trzypokojowy apartament na Żoliborzu. Lokal mieści się na 2 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu wybudowanym w 2015 roku. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

765 000 zł45 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym położone przy cichej i spokojnej ulicy Tyszkiewicza na bliskiej Woli. Mieszkanie doskonałe do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościeszów

Białołęka,Warszawa

619 000 zł34 m² 18 104,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,19 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2022 roku. Budynek mieści się przy ul. Kościeszów na Warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

3 399 zł60 m² 56,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Jasne słoneczne 3 pok. mieszkanie o powierzchni ok. 60m2 w malowniczym otoczeniu - tuż przy Parku Szczęśliwickim przy ul. Zadumanej 3/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

1 080 000 zł50 m² 21 686,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,8 mkw i wysokości 3 m, po generalnym remoncie, na 3 piętrze w kamienicy z 1938 r. przy ul. Topiel na warszawskim Powiślu przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł60 m² 21 488 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, o powierzchni 60,5 m2, w pełni wyposażone i wykończone. Wysoki standard wykończenia. Dwa miejsca parkingowe w podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

949 000 zł47 m² 20 191,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: super lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50-100 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Z taką lokalizacją to genialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

471 336 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

769 000 zł41 m² 18 561 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w piątek 01/12/2023 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Sucharskiego 8/ Bemowo 3 pokoje z aneksem kuchennym / 41,43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 61m2,piętro 1/7 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Liwskej, targówek Bródno. Nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla pary lub rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone , 4 letnie mieszkanie położone przy Osi Królewskiej w samym centrum Miasteczka Wilanów, na prestiżowym osiedlu strzeżonym La Clarte. Mieszkanie jest ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, dobrze rozplanowany 3-pokojowy apartament 90 m2, 1 p/6 p w budynku 2006r., w cichej i spokojnej okolicy. Wykończony w wysokim standardzie. Na ścianach stylowe sztukaterie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

825 000 zł59 m² 14 009 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy do zaoferowania mieszkanie z 2015r. usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku znajdującego się na kameralny osiedlu przy ul. Ostródzkiej w Warszawskie na Zielonej Białołęce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Nowodworska,Warszawa

517 385 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w kameralnym budynku, białołęka Nowodwory. Mieszkanie o pow. 44,99 m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 600 000 zł60 m² 26 742,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opis: oferujemy do sprzedaży luksusowy 2 pokojowy apartament z 22 m2 tarasem zlokalizowany na warszawskim Powiślu. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

704 497 zł66 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2% - Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców; - nowoczesne mieskania 1-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy, 2-pokojowy apartament na Muranowie przy ul. Stawki Lokalizacja: bardzo wygodna lokalizacja, w bliskiej odległości Centrum Warszawy, w pobliżu Centrum Handlowe Westfield Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

609 620 zł55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 195 000 zł68 m² 17 599,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie Z widokiem na zieleń | miasteczko wilanów budynek: apartamentowiec znajduje się przy ul. Sarmackiej w sercu Miasteczka Wilanów. Został wybudowany w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 640 000 zł72 m² 22 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,5m2, 1 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2013 roku -warszawa, żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 230 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie przy ulicy Kopińskiej. Mieszkanie o powierzchni 48.36 m2 znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie. Posiada 2 pokoje, co zapewnia przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2016 r. (Słodowiec City) przy ul. Żeromskiego 1, na pograniczu Żoliborza i Bielan. *Na 40 m2 jest salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

680 000 zł54 m² 12 593 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór w kompleksie derby Bis. Mieszkanie o powierzchni 53,7 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Tarchomin Kościelny,Warszawa

460 000 zł31 m² 15 062,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o powierzchni 30,54 mkw. z ogrodem na kameralnym osiedlu. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Pokój z aneksem kuchennym. Łazienka. Jasne. Ogród z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 080 755 zł64 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, gotowe do wprowadzenia. Kup bez prowizji! Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 800 zł44 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do wynajęcia ładne, jasne, dwupokojowe mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

549 108 zł44 m² 12 602,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! bez pcc! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sprzeczna

Stara Praga,Warszawa

1 750 000 zł58 m² 29 914,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta prywatna, agencjom i pośrednikom z góry dziękuję za współpracę. Opis mieszkania: mieszkanie w unikatowym, prefabrykowanym budynku mieszkalnym - zaprojektowanym przez prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

694 278 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2%! Ekologiczne i energooszczędne budynki ogrzewane pompami ciepła mają zainstalowane panele fotowoltaiczne są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zawady,Warszawa

1 322 197 zł74 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości. Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękne, 3-pokojowe mieszkanie na Wilanowie. Metraż mieszkania to 73,66m2 składa się z : Przedpokoju 8.46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

1 175 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 180,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ursus. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursus. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 660 000 zł69 m² 23 953,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży luksusowy 3 pokojowy apartament (69,3 m2) w prestiżowej lokalizacji na Żoliborzu Artystycznym. Apartament w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boremlowska

Praga-Południe,Warszawa

735 000 zł41 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowana nieruchomość to dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Na mieszkanie składają się: - pokój z aneksem kuchennym (ok. 17 m2), - sypialnia (ok. 13,5 m2) - łazienka (ok. 4 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym w zielonym Ursusie, w nowym budynku Top Gardens Apartments. Przed oknami piękna, całoroczna zieleń drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

459 000 zł20 m² 23 418,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja! Na sprzedaż idealna dla inwestora kawalerka w zabytkowej kamienicy z cegły z 1957 roku znajdująca się przy ulicy Andersa 37 na Muranowie. Mieszkanie o powierzchni 19,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 309,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Rozkładowe, aktualnie jednopokojowe mieszkanie, w sercu nowoczesnego Powiśla. Układ mieszkania daje możliwość przearanżowania na dwa pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie: - pokój (17m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piniowa

Siekierki,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowe, wykończone mieszkanie, niezamieszkałe. Apartament składa się z - 3 pokoi: - 2 sypialni z oknami na wschód, - salonu z jadalnią i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

1 116 700 zł60 m² 18 733,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Elegancki apartamentowiec o niepowtarzalnej bryle położony na skraju Kabat, zaprojektowany i wyposażony tak, byś mógł mieszkać komfortowo, zdrowo i oszczędnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brodnicka

Wawer,Warszawa

680 000 zł135 m² 5 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wawer/ miedzeszyn , Bezczynszowy 5- pokojowy apartament składający się z 2. samodzielnych mieszkań usytuowanych na 1. i 2. piętrze w budynku z 2020 r. Mieszkanie na 1. piętrze: na.