dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne na Starym Mieście! rozkład Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze składające się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej, widnej kuchni i łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Szeligowskiej 53b (bemowo). *Lokal o powierzchni 41,5 m2 zlokalizowany na ostatnim 4 piętrze. *Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem i miejscem garażowym. *44m2, 6 piętro, winda. *Bardzo blisko ratuszu Bemowo. *Składa się z sypialni, salonu z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mołdawskiej 7a (berberysowe Ogrody). *Lokal o powierzchni 52,50 m2 zlokalizowany na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku. *Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ostatnim, 3 piętrze apartamentowca. *Przy ulicy Dzieci Warszawa 28D. *Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym. *Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodzieska

Wawer,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, piękny, słoneczny i rozkładowy apartament o pow. 82 m2 w osiedlu ogrodzonym i strzeżonym, w Warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł77 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description is available Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2 wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na parterze w dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie o powierzchni 44 m2 przy ul. Grójeckiej tuż przy Parku Szczęśliwickim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciolinii

Ursynów Północny,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze doświetlone, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie, w pobliżu stacji metra. Pokoje są podobnej wielkości o powierzchni ok. 20m.kw, kuchnia jest oddzielna, widna ok. 6 m.kw., umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle-Solec,Warszawa

5 800 zł67 m² 86,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,76 m2, parter/6 z windą w budynku z 2008 roku przy ul. Okrąg, śródmieście Solec. Eleganckie, komfortowe, ciche, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie trzypokojowe o pow. 70 m2 m2 na Kabatach przy ul Wąwozowej 28. Położone jest ono na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m przy ul Villardczyków blisko stacji metra Kabaty. Mieszkanie w niskim kameralnym budynku .Umeblowane, ciche na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

4 085 zł39 m² 105 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* mokotów * ul. Wołoska * 46,23 m2 * dwa osobne pokoje * osobna kuchnia z oknem * balkon * * tramwajem dojazd do Galerii Mokotów * ** do objęcia od 1 sierpnia 2023 r. ** * umowa najmu okazjonalnego *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w bardzo zadbanym 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni 53m2 ( mieszkanie świeżo po malowaniu ), wykończonym w wysokim standardzie, usytuowanym na 10 piętrze, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia, warszawa, włochy, 40m2, 2 pokoje, usytuowane na parterze w budynku wybudowanym w 1939r. Wynajem tylko i wyłącznie na cichą działalność, najlepiej na pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

4 800 zł57 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne I bardzo komfortowe mieszkanie - włochy budynek: osiedle Centroom to warszawski zespół budynków mieszkaniowych na terenach dzielnicy Włochy. Inwestycja ta powstała w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Po odświeżeniu! Małe zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

12 000 zł120 m² 99,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Czy zależy Ci na mieszkaniu na Mokotowie, w którym poczujesz się jak w jednorodzinnym domu? Czy chcesz mieć w zasięgu ręki tramwaje, autobusy i pełną infrastrukturę: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

3 950 zł47 m² 84,04 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 47 m2, piętro 4/13 z windą, w budynku z 2014r., przy ul. Inflanckiej, śródmieście. Nowoczesne i ciche mieszkanie, idealne dla singla/singielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł95 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego mieszkania w zabytkowej kamienicy położonej na ulicy Chmielnej. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *2-pokojowe, ciche mieszkanie z balkonem. *40m2, 4 piętro, winda. *W ogrodzonym bloku. *Ogrzewanie miejskie. *Niedaleko rondo Wiatraczna. *W pobliżu tereny zielone. *Dobrze skomunikowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia, przestronne 3-pokojowe mieszkanie. *58m2, 5 piętro, winda. *Blisko stacji metra Stokłosy - 350 m. *W bezpośredniej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, blisko do kina i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

3 950 zł56 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Białołęka I Trzy pokoje I Nowe I Osiedle Natura opis: wynajmij ze mną nowe, gotowe do zamieszkania, przytulnie urządzone mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Limanowskiego 11 o powierzchni 55m2 z balkonem. Idealne dla singla, pary ale także 2 niezależnych osób, pokoje zamykane. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą tego mieszkania - zapraszam do oglądania Gdzie: warszawa - Żoliborz, ul. W. Broniewskiego 11b Odpowiednie dla: singla, pary Zalety: mieszkanie po remoncie. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł89 m² 134,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany apartament. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, jest to jedyna nieruchomość na piętrze. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Ulrychów

Ulrychów,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój Z kuchnią 28 mkw, umeblowane; wola - Ulrychów 8 minut do stacji metro M2. Schludne, umeblowane mieszkanie po liftingu; słoneczne (na oknach rolety, okna na zachód). Pokój ok.16 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polkowska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł92 m² 75,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, nowoczesne i jasne mieszkanie usytuowane na 5 ostatnim piętrze apartamentowca z 2009 r. na Mokotowie. Mieszkanie o pow. 92 m2 składa się z: * przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

1 900 zł16 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w pełni wyposażona, 3 piętro kamienicy. *Składa się przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i małej garderoby. *Znajduje się blisko skrzyżowania ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje Państwu wykończone, przestronne, nieumeblowane trzypokojowe mieszkanie. Budynek wykończony w wysokim standardzie. Lokalizacja: w kilka minut można się dostać spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 48m2 położone Wola Al. Solidarności z dużym balkonem za 2500zł. Lokal położony jest na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2 windami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - 43 m2 przy ul. Kowalskiego, w okolicy stacji metra Kondratowicza. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

3 000 zł38 m² 79,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum, 2 pokoje z pięknym widokiem na Warszawę Lokalizacja: mieszkanie położone w samym centrum na ul. Nowogrodzkiej w odległości: 12 min pieszo - Metro - Rondo daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe studio w doskonałej lokalizacji przy wejściu do Metra Stokłosy! To mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie i szuka swojego pierwszego najemcy. Z balkonu roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie przy metrze świeżo po remoncie Z windą English below. Opis nieruchomości Na wynajem w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płowce

Praga-Południe,Warszawa

9 000 zł110 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na piętrze domu w zabytkowej części Pragi Południe w zespole domów Kolonii Praussa. Rozkład Piętro domu o powierzchni całkowitej 110m włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 720 zł47 m² 100,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w strzeżonym osiedlu. Rozkład I standard Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, kuchni wyposażonej i umeblowanej (w aneksie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kabaty Bronikowskiego, 2 pokoje około 50m2 do wynajęcia od zaraz. Do metra Kabaty około 3 minuty pieszo. Bardzo funkcjonalne, estetyczne gotowe do zamieszkania Pokój około 16m2, balkon ( 2m2 ) Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 100 zł68 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below! Wilanów, doskonałe miejsce na nowym osiedlu, 3-pokojowy Klimatyzowany apartament 68 m2 na 4 piętrze z 4 na zamkniętym osiedlu w apartamentowcu z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 48m2 położone Wola Al. Solidarności z dużym balkonem za 3200zł. Lokal położony jest na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2 windami. Budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij