dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

10 000 zł137 m² 72,99 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament usytuowany na IX najwyższym piętrze, z którego rozpościera się spektakularny widok na Warszawę. Trzy tarasy zapewniają wspaniały widok, oraz intymność gdyż pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 090 zł29 m² 106,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. *W okolicy znajdują się liczne restauracje oraz galeria Mokotów. *Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie. *Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

2 400 zł59 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia trzypokojowe, ciche mieszkanie położone na Mokotowie, na Stegnach, przy ul. Nicejskiej. Mieszkanie jest usytuowane jest na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2 windami. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł108 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestronnego 4-pokojowego apartamentu w centrum Warszawy ta oferta prawdopodobnie spełni Twoje oczekiwania Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 108 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 położone przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Salon umeblowany - stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, jednopokojowe mieszkanie z balkonem, położone na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu "lett Kłobucka" na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

5 000 zł79 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie (79m2, 3piętro w bloku 5-cio piętrowym, winda, balkon) na Warszawskich Młocinach przy ulicy Encyklopedycznej w otoczeniu lasu Młocińskiego Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:10/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 na ekskluzywnym osiedlu Bliska Wola, przy ul. Kasprzaka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie blisko Arkadii - przy ul. Burakowskiej. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na 2 piętrze. Składa się z przedpokoju, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Targówek,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Ossowskiego na Targówku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, ul. Kopcińskiego układ mieszkania Duży, ustawny pokój z wyjściem na balkon (5,6m2), wyposażony - stół, krzesła, regał. Pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zawady,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wilanów Zawady | ul. Syta. Mieszkanie o powierzchni 64,4 m , salon z kuchnią, 2 sypialnie, 2 balkony, klimatyzacja, miejsce garażowe, komórka lokatorska. II piętro w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 600 zł35 m² 102,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli (odolany, ul. Stańczyka). Mieszkanie ma powierzchnię 35,05 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne dwupokojowe, przestronne mieszkanie. Położone na drugim piętrze w budynku bez windy. Salon Salon ze ścianką dzielący kuchnię. Z pokoju wejście na duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych, po generalnym remoncie, wyposażone w sprzęt agd wysokiej klasy. Główne atuty mieszkania to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

7 000 zł80 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu klimatyczny ponad 80-metrowy penthouse położony na ostatnim piętrze 4/4 z ogromnym 70-metrowym tarasem w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Apartament jest bardzo cichy, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Stegny,Warszawa

3 690 zł39 m² 94,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, nowe, mieszkanie o pow. 39 m2 usytuowane na 4/7 piętrze na nowoczesnym osiedlu z 2022 r. na Mokotowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam wygodne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 położne na 3.piętrze w budynku apartamentowym z 2017 roku w pobliżu stacji metra Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy nowoczesny apartament z 2020 r. na pograniczu Śródmieścia i Woli. Apartament wyposażony jest w klimatyzację, posiada przeszkloną loggię o pow. 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śląska

Stare Włochy,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki i komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2. Położony jest na pierwszym piętrze 3-piętrowego kompleksu Nove Stare Włochy. Przynależne do lokalu są również wygodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

15 500 zł153 m² 101,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

/ we speak english, ukrainian and russian / designerski apartament Z 3 tarasami budynek: budynek zlokalizowany w najlepszej części Miasteczka Wilanów - na kameralnym osiedlu Ostoja. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

2 600 zł51 m² 51,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie stanowią dwa oddzielne pokoje, w tym pokój dzienny z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka i hall. W pokojach duże szafy w zabudowie. W hallu szafka na buty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład Salon (15 m ): wyposażony w kominek led z funkcją grzania, duży telewizor led (52 cale), szafę, sofę, fotel typu uszak oraz stolik kawowy. W oknach zamontowano żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie prywatne - bez prowizji od najemcy Bardzo proszę agentów nieruchomości o niekontaktowanie się. Żoliborz | Apartament 170m2 w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, w nowym budownictwie przy ulicy Głębockiej 3, na osiedlu Moderna, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 070 zł52 m² 58,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie przy ul. Św. Wincentego 40 na warszawskim Targówku. Nieruchomość ma 52 mkw i znajduje się w bloku z windą na ósmym piętrze. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł69 m² 64,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już! Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w eleganckiej Rezydencji Przy Orle z portiernią. Tuż przy Metro Wilanowska. Idealne dla miłośników miejskiego stylu życia - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe Z garażem W miasteczku wilanów przestronne 2 pokoje 54 mkw ; pokój dzienny 18 mkw z wyjściem na loggię około 3 mkw z widokiem na patio (strona zachodnia), osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękną kawalerkę po generalnym remoncie, o powierzchni 27m2, położoną na warszawskiej Ochocie-Rakowcu przy ul. Sanockiej 4, tuż przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 900 zł105 m² 75,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe, tuz przy Placu Europejskim. Rozkład Apartament o powierzchni 105 m2, składa się z przedpokoju, salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

29 000 zł160 m² 180,72 zł/m²

 

Piętro:11/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 160,47 m w prestiżowej inwestycji Cosmopolitan, zlokalizowanej w samym sercu Warszawy. Ten luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Matejki, bardzo blisko Placu Trzech Krzyży. W pobliżu znajdziemy najpiękniejsze warszawskie parki - Park Ujazdowski, park im. Marszałka Rydza Śmigłego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio na pograniczu Ursynowa i Mokotowa położne przy ul. Złoty Potok. Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku liczącym tylko 2 piętra, na zamkniętym osiedlu. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Produkcyjna

Tarchomin,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Produkcyjnej, w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Międzylesie,Warszawa

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie od właściciela Oferujemy elegancki apartament 200m2 w uroczej, zielonej części Wawra - Międzylesiu. Lokalizacja: zaledwie 20 min od centrum. Bliskość terenów zielonych, lasów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Szmulowizna,Warszawa

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 49m2, parter/10 z windą, w budynku z 1980r. przy ul. Wiosennej, praga-Północ, szmulki. Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu, to ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,94 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,99 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. W najbliższej okolicy osiedla doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie z balkonem w pobliżu Parku Powstańców Warszawy oraz Galerii Fort Wola. Idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem. Zwierzęta mile widziane! ***mieszkanie***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Centrum,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Dwa pokoje. Winda. Wyposażone. Cena koszt wynajmu oraz opłaty administracyjne i media. (2850zł miesięcznie ). Do wynajęcia od 01.10.2024. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie, o powierzchni ok.43 mkw, znajdujące się w tętniącym życiem sercu Mokotowa, obok Galerii.