dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle, ul. Przasnyska - ogrodzone, chronione, bardzo ładnie zagospodarowane, dużo zieleni. Mieszkanie - rozkład i wyposażenie: - salon z rozkładana kanapą - sypialnia - szafa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, przy ulicy Górnośląskiej. Trudno o lepsze miejsce do życia w Warszawie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Park Ostrobramska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,30 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 - pokojowe przestronne, z dużymi oknami oraz balkonem, mieszkanie o powierzchni 30.30 m2. Mieszkanie znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38m2, piętro 9/23 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Grzybowskiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3900 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w samym sercu Warszawy tuż przy stacji metra Centrum oraz przystankach tramwajowych. Idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł54 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:12/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament 54 m | 12. piętro | Nagłośnienie Multi-room | Al. Jana Pawła II 80 Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m , położony na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, żoliborz ul. Zabłocińska | taras | garaż | metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na zielonym i spokojnym osiedlu Zielone Zacisze na warszawskim Bródnie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47,06 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa | Stare Włochy | 3- pokoje | dwustronne I dwa balkony I komórka I miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort i wygodę? Mieszkania, które stanie się Twoim azylem po długim dniu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie z duszą Na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł51 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 51m2, zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Atelier Residence przy ul. Bagno. Budynek o podwyższonym standardzie z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł130 m² 184,62 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 130 m , zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej w prestiżowej dzielnicy Wola. Lokalizacja Zlokalizowany w sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu na Kabatach, w pobliżu Parku Przy Bażantarni. Kilka minut spacerem do stacji metra Kabaty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł58 m² 113,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem, 52 m , Wola Kolejowa, z garażem podziemnym Do wynajęcia stylowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 52 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament o powierzchni 114 m , położony w kameralnym apartamentowcu na zielonym Powiślu przy ulicy Śniegockiej. Lokalizacja Powiśle to.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Westate włochy ten pięknie urządzony 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,5 m2 zlokalizowany w północnej części popularnej warszawskiej Pragi. Położona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 zlokalizowane przy Alei Waszyngtona 124 na Grochowie (praga-Południe). Mieszkanie znajduję na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku przy ul. Wąwozowej. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

0 % - bez prowizji Mieszkanie dla singla lub pary. Jest umeblowane i jednopokojowe. Znajduje się na Mokotowie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Położone jest na I piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe ( 60m 2 ) mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane na strzeżonym osiedlu w Warszawie Wesołej. Blisko komunikacja miejska ( autobusy, skm ), sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł65 m² 91,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Nowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł54,60 m² 62,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Piaseczyńskiej. Lokal składa się z pokoju dziennego z jadalnią, sypialni, gabinetu, jasnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje z oddzielną kuchnią | 47,5 m | 6 piętro z windą | Ochota Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł92,65 m² 86,35 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Park Towers na Dolnym Mokotowie. Oferuje ustawną przestrzeń do własnej aranżacji z możliwością wprowadzenia od zaraz. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł80,25 m² 124,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament w loftowym stylu, położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski. Surowe, metalowe elementy i przeszklenia doskonale komponują się z ocieplającym je.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł48 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow.78m2 przy ulicy Mokotowskiej. Mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokoju -łazienki Właściciel może umeblować.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I nternet W cenie| zwierzęta mile widziane | umowa na min.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł85,20 m² 41,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie płąci prowizji - 0% Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł109 m² 62,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament 109 m , taras z widokiem na brzozy cicha okolica, klimatyzacja Do wynajęcia przestronny i klimatyczny apartament o powierzchni 109 m z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł126 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 126 m2, 4 pokoje, w obrębie prestiżowego osiedla przy Polach Mokotowskich, ul. Biały Kamień opis mieszkania: apartament 126 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł41 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 41 m2, na które składa się otwarta przestrzeń, w której wydzielono: - salon z wyjściem na taras - Sypialnię - Aneks kuchenny - Łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 125m2, 2 sypialnie, duży taras, zamknięte osiedle, basen, mokotów budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł72 m² 151,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji warszawskiego Śródmieścia Południowego. Lokal posiada dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 zł111 m² 184,68 zł/m²

 

Piętro:34

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 111 m z ekspozycją południowo - zachodnią w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł18 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje nowoczesne i w pełni umeblowane studio o powierzchni ok. 18 m w prestiżowym kompleksie przy ul. Wiktoryn 6a w dzielnicy Włochy w Warszawa. Studio zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45,10 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z pięknym widokiem na park Kępa Potocka, położone na zamkniętym osiedlu apartamentowców przy ulicy Gwiaździstej. Mieszkanie: - pow. 45 m2 - duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł103 m² 54,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, doskonale zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy na Mokotowie (służewiec). Nieruchomość nieumeblowana o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł132,60 m² 41,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny apartament o powierzchni 133 m2 (z wielkim tarasem) mieszczący się na 10 piętrze przy ul. Słomińskiego 19. Mieszkanie bardzo doświetlone z ekspozycją okien na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij