dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka przy Dworcu Gdańskim - ul. Słomińskiego. Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolica Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy w Warszawie. To prestiżowa dzielnica, która łączy w sobie urok historycznej zabudowy z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,50 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnych czterech kątów w stolicy? Zależy Ci na miejscu, w którym miasto jest na wyciągnięcie ręki, ale nie zagląda przez okna? Pragniesz mieszkać w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł71 m² 89,44 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie ze świetnym widokiem na wieżowce Panoramiczny widok na Warszawę | Łucka City | Parking podziemny | Siłownia, sauna i basen w budynku ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m przy ul. Krochmalnej, w samym sercu Warszawy tuż przy Browarach Warszawskich i Centrum Norblina. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł92 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament w Rezydencji na Mariensztacie przy ul. Bednarskiej. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze i posiada wspaniały widok na skarpę i kamieniczki Mariensztatu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących dostępne od połowy maja 2026 roku Do wynajęcia niewielki apartament obok C.H. Arkadia przy ul.Kłopot 4a. Mieszkanie znajduje się na ekskluzywnym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł84 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 zł55 m² 81,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowa oferta! Zapraszamy do wynajęcia wyremontowanego mieszkania połozonego na trzecim piętrze kamienicy z lat 50. XX wieku, z nową windą. To ciche i widne 55-metrowe mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł63 m² 139,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z tarasem ostatnie piętro | 2 miejsca garażowe | dostępny od czerwca 2026 Do wynajęcia nowy, przestronny apartament 3-pokojowy, 4 piętro narożny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, przy ul. Długiej 8/14. Usytuowane na III piętrze w kamienicy z lat 50-tych (bez windy), na zadbanym, zamkniętym terenie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament w apartamentowcu - ul. Obrzeżna 3 | Mokotów 67 m | 5/6 piętro | balkon | garaż | standard premium Do wynajęcia jasny, komfortowy apartament na Mokotowieб położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje | 46 m | loggia | garaż | komórka | Jagiellońska 81a, warszawa Praga-Północ Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane przy Parku Moczydło na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu wola/koło. Układ mieszkania: dwa oddzielne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie - Żoliborz, ul. ks. Teofila Boguckiego | Dostępne od polowy kwietnia. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, w kamienicy z lat 50 przy al. Prymasa Tysiąclecia 145/149. Kilka minut od domu liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących luksusowej przestrzeni w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji stolicy Mokotów przy ulicy Marcina Zdziechowskiego 3. To dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł81 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny i widny apartament z 2 sypialniami, położony na drugim piętrze w kameralnej inwestycji na Eko Parku przy ulicy Biały Kamień. W okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł88 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle bohema: w pełni wyposażone 3 pokoje | metro szwedzka | nowe osiedle | 2 sypialnie + salon Z aneksem kuchennym + łazienka + toaleta Mieszkanie dostępne od 1 lipca, możliwość obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 880 zł66,58 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł24,50 m² 122 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka w kamienicy blisko Placu Trzech Krzyży Najlepsza lokalizacja w Warszawie Do wynajęcia jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 24,5 m, położona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, doskonale zaprojektowany apartament o powierzchni 142 m , położony na 16. piętrze prestiżowego budynku w centrum Warszawy, bezpośrednio przy Parku Mirowskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70 m , położony na 1. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym na Ursynowie. Mieszkanie przy ul. Mysikrólika 18 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł32,30 m² 120,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu, przy ul. Wilanowskiej 6. Lokal został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł33 m² 198,48 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku Mennica Residence. Znajduje się ono w bardzo dogodnej lokalizacji - nieopodal Fabryki Norblina, gdzie znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskiego to.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł240 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Biuro w kamienicy położonej na al. Jerozolimskich w samym Centrum z widokiem na Pałac Kultury english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

14 450 zł85 m² 170 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem elegancki czteropokojowy apartament przy ul. Grzybowskiej, w sercu warszawskiego Śródmieścia. To adres ceniony przez osoby, które oczekują wygody codziennego życia, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 zł90 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Rozbrat, powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,55 m² 78,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: obejrzyj całe mieszkanie bez wychodzenia z domu oglądając wirtualny spacer. (kliknij w odpowiednie miejsca w ogłoszeniu) wyposażenie mieszkania: do wynajęcia od zaraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 3-pokojowy na wynajem - ul. Sarmacka Oferuję do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 88 m , wykończony w wysokim standardzie i zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1.06 wygodne i świetnie położone dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem przy ul. Romaszewskiego 10. 12 minut piechotą do metra Słodowiec oraz dwie minuty do tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł64 m² 226,56 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o pow. 64 m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Lokalizacja w samym sercu tętniącej życiem.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 zł70 m² 142,71 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: bliska Wola - Kasprzaka 29 Tower, świetna komunikacja (metro, tramwaj, skm, bliskość trasy S8).W najbliższym otoczeniu dostępne są restauracje, liczne usługi, sklepy spożywcze, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyspowa 16 | 2 pokoje | klimatyzacja | parking | zamknięte osiedle | Zacisze / Targówek Metraż: 28m, piętro 3/3 Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wyspowej 16 na warszawskim Zaciszu. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość.