dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

4 800 zł89 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 89 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie jest przystosowane dla 5-6 osób, również z wynajmem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 24 na warszawskiej Pradze-Północ. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł49 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony, przestronny apartament o powierzchni 49 m , położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę przy ul. Stawki. Kawalerka położona jest w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Warszawie - na pograniczu Muranów i Wola, blisko tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

**luksusowy Apartament Mennica Residence w Sercu Warszawy Śródmieście** **opis budynku I okolicy:** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - klimatyzowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem apartament w Towarowa Square, który łączy dyskretną elegancję z funkcjonalnością zaprojektowaną pod współczesny styl życia. Przestrzeń zaplanowana dla komfortu Na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł167 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną przy ul. Łuckiej 20 - w prestiżowej części warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Al. Waszyngtona | klimatyczna kamienica na Pradze Południe | Przestronne mieszkanie | Dużo światła Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł17 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 17 m , zlokalizowana na Bielanach przy ul. Słodowiec 1. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy (bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 40m , znajdujące się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym z przestronnym podwórkiem. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł198 m² 151,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zielone otoczenie Przestronny, 200-metrowy apartament z tarasem oraz pięknym widokiem. Serce starego mokotowa Rezydencja Narbutta jest cenioną inwestycją w otoczeniu zieleni, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł118,90 m² 126,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 118,9 m , położony przy ul. Potoki na Mokotowie. Wystrój i aranżacja apartamentu to kwintesencja nowoczesnej elegancji, łącząca wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1.06.2026 r !. Mieszkanie 1-pokojowe ( obszerne studio z możliwością oglądania i wcześniejszej rezerwacji ) położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 60M2, duży balkon, garaż, sadyba budynek: osiedle wielorodzinnych, 4-piętrowych budynków z garażami podziemnymi to inwestycja firmy Budimex przy zbiegu ulic Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie na najwyższym piętrze - 120 m przestrzeni, światła i spokoju w zielonej części Natolina, zaledwie kilka minut od metra. Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, w którym po pracy poczujesz się jak na wakacjach? To 45-metrowe mieszkanie na Gocławiu łączy nowoczesny komfort z bezpośrednim sąsiedztwem natury. O Mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajmu kawalerkę z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł29,51 m² 186,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament na wynajem - Wawer, ul. Korkowa - Nowa inwestycja, balkon, parking podziemny Na wynajem nowe, wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł107,89 m² 157,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament W inwestycji apartamenty ludwiki Z tarasem Wysoki standard wykończenia | Funkcjonalny układ | Dobry dojazd do centrum biznesowego | Liczne tereny zielni w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł53 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w zielonej części Powiśla. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla singla lub pary, którzy cenią sobie design oraz nietuzinkową.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł86 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu! Czteropokojowe, ciche, jasne, dwustronne mieszkanie na wynajem w kamienicy z windą w świetnej lokalizacji przy ul. Stępińskiej 49 tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł27 m² 129,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem miasto.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 zł47 m² 77,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujemy wyjątkowe mieszkanie w sercu zielonego Mokotowa! Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy tuż przy Placu Unii Lubelskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44,20 m² 90,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe, blisko centrum. Odnowione czyste, jasne i ciepłe o powierzchni 44,20 m2. Nowoczesne wnętrze i znakomita lokalizacja przy Filtrach na.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej. Południowa ekspozycja okien daje gwarancję najlepszego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,36 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Holm House przy Zdziechowskiego 11., w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Telewizji Polskiej oraz Galerii Mokotów, z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28 m² 96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia kawalerka położona na ulicy Wiślickiej na Ochocie. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 zł115 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal może być przeznaczony na różne rodzaje działalności gospodarczej, m.in. kancelarię prawną, biuro rachunkowe lub księgowe, firmę it, biuro nieruchomości oraz inne pokrewne działalności.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Sowińskiego.