dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt 2 pokojowe mieszkanie z dostępem do ogródka na zamkniętym osiedlu przy ul. Heliotropów 78 w Warszawie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy standard | Całkowicie wyposażone | Strzeżone osiedle | Prywatny Park dla mieszkańców | Bardzo dobra komunikacja | Lotnisko Chopina Wyjątkowo przytulne, nowe mieszkanie na zadbanym, pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eng below: aleja Szucha | 3 sypialnie | Umeblowane | Nowoczesne | Klimatyzacja Przestronny i komfortowy apartament w nowoczesnym stylu, wykończony przy użyciu najwyższej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Natolin,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 40 m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2015 roku przy ul. Na Uboczu, ursynów Natolin. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Zielona,Warszawa

2 800 zł37 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu, na zamkniętym, zielonym osiedlu z bogatą infrastrukturą dla mieszkańców? Cenisz bliskość natury z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płatnerska

Pocisk,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1996. przy ul. Płatnerskiej, nowy Rembertów. Świeżo odmalowane, nowe panele w sypialni, idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie 35m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Zdziechowskiego, mokotów Ksawerów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3500 zł +620 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 400 zł80 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Okopowej, mieszkanie idealne dla rodziny. Rozkład Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80m2, składa się wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu tętniącej życiem Pragi, w miejscu, gdzie klimat artystycznej Warszawy spotyka się z komfortem nowoczesnego życia. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Ząbkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

6 400 zł72 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1945r. przy ul. Rakowieckiej, stary Mokotów. Idealne dla studentów. Tylko osób niepalących w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng below : 2 sypialnie | Duży jasny salon | Premium | Serce Żoliborza | Metro | Basen | Siłownia | Sauna | Monitoring | Ochrona Przestronny apartament z 2 sypialniami i 2 łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Suwak

Mokotów,Warszawa

1 880 zł16 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wersja polska znajduje się poniżej English version Well-designed space-efficient studios! Lovely community and friendly society especially delightful for newcomers to Warsaw! Contract length flexibility.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny, przestronny apartament ul. Bruzdowa dane techniczne: wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni całkowitej 120 m2, wybudowany został w 2010 roku i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

9 900 zł94 m² 105,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowy apartament, w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie w inwestycji "rezydencja Mokotów", tuż przy metrze Wierzbno. Przestronny apartament o powierzchni 94 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

4 700 zł102 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 102 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Wiktorskiej, stary Mokotów. Idealne dla rodziny. Cena: 4700 zł + 2000 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł36 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z wnęką sypialnianą , oddzielną kuchnią i łazienką. Z salonu wyjście na balkon. we wnęce łóżko 140 x 200 (nowy materac). łazienka z wanną. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 200 zł50 m² 104 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ulicy Kolejowej 47a. Osiedle Dzielnica 19. Dostępne do wynajęcia od 20 maja. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

3 050 zł32 m² 95,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Pażdziernika, mieszkanie w Warszawie, dzielnica Bielany, ul. Maszewska. Idealne dla pary lub studenta Mieszkanie- kawalerka w pełni urządzona Kuchnia: piekarnik, płyta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nie ogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mickiewicza ( inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyborna

Targówek,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przepiękne mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane przy ul. Wybornej 11a w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

11 600 zł160 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjna kamienica | Prestiżowy adres | Wyjątkowe i wysokie wnętrza | Przestronny salon | 2 sypialnie | 2 łazienki Przepiękne mieszkanie w klasycznej kamienicy po remoncie. Jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia od sierpnia w pełni umeblowane i wyposażone studio na bliskiej Woli, przy ul. Jaktorowskiej. Usytuowane na 1. piętrze, w kameralnym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | metro M1 racławicka | wysoki standard wykończenia | dostępne od 23 maja | 2 pokoje | klimatyzacja | pełne wyposażenie | zielone tereny | Prezentujemy Państwu wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

8 300 zł100 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne, nowoczesne mieszkanie na gocławiu Bliskość centrum handlowego Promenada | Bliskość terenów zielonych - Jezioro i Park Balaton | Dwa miejsca postojowe w garażu | Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 1962 r. przy ul. Nowogrodzkiej, śródmieście Południowe. Zadbane, ciche, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- umowa najmu okazjonalnego - Cena: 3300 zł czynsz najmu + 1000 czynsz do admin + media ( energia, gaz i ewentualne niedopłaty za wodę i c.o. ) - kaucja - 4300zł - Dla - rodzina lub 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 610 zł40 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Krochmalnej na Woli. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

3 100 zł66 m² 46,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Ursus Gołąbki Idealna propozycja dla rodziny lub pary ceniącej wygodę i ciszę! Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z tarasem 22 m ! Lokalizacja: ulica Bolkowska, bemowo - zaledwie 5 minut pieszo do stacji metra Bemowo. Wokół liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pielgrzymów

Rembertów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem - nowy apartamentowiec Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m z ogrodem 110m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (grochów) Aleja Stanów Zjednoczonych 34, metraż: 30 m2 Piętro: 2/3 Winda: tak Rok budowy: 2005 Cena: 2 600 zł + czynsz 700 zł + energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Do wynajęcia ciche mieszkanie o powierzchni 40m na Woli. W pieszym dystansie: - przystanek autobusowy, stacja metro Księcia Janusza (300m) - sklepy - parki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

4 800 zł56 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pok. na Mokotowie przy Pytlasińskiego 10/12 o pow. 56m2 Wyjątkowe, ciche mieszkanie w zadbanej kamienicy na Dolnym Mokotowie z widokiem na zieleń. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pok. o pow. 65 m2na 8-mym ostatnim piętrze! Urządzone i wyposażone w dobrym standardzie, częściowo umeblowane. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i mp zlokalizowana w nowej inwestycji Zielona Dolina II, przy ul. Corellego w Warszawie. Nieruchomość: składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Warszawskim Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich 61, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Cena: 3500 zł najem + 900 zł (kwota za czynsz administracyjny, media,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam idealne dla singla/pary! Wola / Bliska Wola / Metro Płocka/ Metro Rondo Daszyńskiego/ Apartament z tarasem/ Siłownia / 40m Luksusowy apartament 40 m2 (2 pokoje) do wynajęcia, art deco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bielany,Warszawa

5 500 zł47 m² 117,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najwyższa jakość | Umeblowane | W pełni wyposażone | Kameralna Inwestycja | Klimatyzacja | Garaż | Komórka lokatorska | Piękna okolica | Blisko Parku | Metro | Tramwaj | Faktutra Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, słoneczne i klimatyczne mieszkanie 32 m2 na Mokotowie tuż przy granicy z Wilanowem i Mokotowem , Nałęczowska 47. Świetne połączenia komunikacji miejskiej! akceptujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 160 m na wynajem - Marina Mokotów. Z przyjemnością prezentujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 160 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bryły

Służew,Warszawa

2 450 zł27 m² 90,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulna, umeblowana kawalerka składająca się z pokoju, kuchni z przedpokojem oraz łazienki. W pokoju: 2 osobowa wersalka z pojemnikiem na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij