dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł66 m² 106 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezydencja Orłowicza Powiśle Do wynajęcia całkowicie nowy umeblowany apartament o powierzchni 66 m2 Składa sie z 2 sypialni , łazienki , toalety , salonu z częścią jadalną oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł64 m² 77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Patria residence Stylish, comfortable, quiet (away from the street), air-conditioned 1 bedroom apartment with high 3-meter ceilings located in one of the most prestigious locations in the centre of Warsaw, at.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 100 zł100 m² 81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Powiśle Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie na Powiślu usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu ( projekt pracowni architektonicznej Kuryłowicza). Apartament oferuje 4 obszerne pokoje 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł112 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne na biuro. Rozkład: 5 osobnych pokoi o powierzchni: 11m, 12m, 13m, 27m i 29 m, mała kuchnia 3,3 m ( urządzona w dawnej łazience), wc osobno. Na podłodze klepka dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz, o powierzchni 55 m2. Składające się z: - salonu (widok na ul. Dobrą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w centrum Warszawy na ulicy Rozbrat .Luksusowo wykończony materiałami najwyższej jakości : marmur , piękny parkiet ,wyjątkowa łazienka. Kuchnia w pełni wyposażona , salon.