dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu W cenie najmu! dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 750pln/m-c. Atrakcyjne, przestronne (38m2), jednopokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Górny Mokotów,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| przytulne, zadbane i komfortowo urządzone dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w 3 piętrowej kamienicy (cegła), na Starym Mokotowie. Pokój dzienny ok. 18 m2, sypialnia ok. 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Stara Ochota,Warszawa

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - ul. Filtrowa, warszawa Do wynajęcia przestronne, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Filtrowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na samym Placu politechniki. Jest to lokalizacja która łączy w sobie dosłownie wszystko co najlepsze na całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 11 piętrze w apartamentowcu z dwoma windami na zamkniętym osiedlu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu słoneczne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 położone na bliskiej Woli - Al. Solidarności (rejon Nowolipki) przy ul. Żelaznej. Budynek Mieszkanie położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wergiliusza

Bielany,Warszawa

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy stacji metra wawrzyszew. Wykończone w podwyższonym standardzie, umeblowane. Mieszkanie zlokalizowane w zamkniętym osiedlu, usytuowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 090 zł21 m² 99,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym, zlokalizowana przy ul. Pileckiego 106 w Warszawie. Nieruchomość Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 700 zł36 m² 102,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Miasteczko Wilanów dostępne od 7 sierpnia Do wynajęcia słoneczne, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Blisko Centrum! 3 minuty od Metra Dworzec Gdański! Mieszkanie zostanie odmalowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

4 200 zł41 m² 102,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41m2, piętro 7/8 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Domaniewskiej, mokotów Ksawerów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4200 zł + 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do jednej osoby lub pary bez zwierząt Świeżo odnowiona kawalerka na Etiudy Rewolucyjnej 9, tuz przy Woronicza. Mieszkanie 31 m2 typu studio z zabudowanym balkonem. Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

5 400 zł58 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie O podwyższonym standardzie Wyposażone | Klimatyzacja | Kominek | Zwierzolubne | Ostatnie piętro ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie o powierzchni 58 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

1 800 zł44 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Nowodworach przy ulicy Odkrytej. Kuchnia widna w pełni wyposażona. Pokoje puste. W przedpokoju szafa. Okna od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

11 500 zł93 m² 123,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy przepiękny, nowoczesny i przestronny apartament w dynamicznej części Warszawskiej Woli. Apartament świetnie skomunikowany z centrum miasta! Róg ulicy Wroniej i Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

3 680 zł60 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość wynajmu lokalu na biuro! Potrzebujesz 3 pokoi na biuro ? Zapytaj! Na wynajem rozkładowe, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 położone na 5/5 piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

5 750 zł91 m² 63,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w bardzo dobrym standardzie pięciopokojowe mieszkanie na osiedlu Wilno na Targówku przy ulicy Pohulanka 3 o powierzchni 91 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji na Stegnach, ul. Korsykańska, w zielonej okolicy na Dolnym Mokotowie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 470 zł46 m² 75,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Nowoczesne 2 pok. mieszkanie 46m2 - dobry standard wykończenia - w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Wola,Warszawa

3 500 zł34 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wszystkie opłaty w cenie. Słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy położonej przy Długosza róg Młynarskiej Pokój z aneksem kuchennym, z którego przechodzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone nieopodal stacji metra Wierzbno. Idealnie skomunikowane Mieszkanie położone jest przy al. Niepodległości, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy zależy Ci na cichym mieszkaniu na Tarchominie, najlepiej skomunikowanej części Białołęki? Czy chcesz popołudnie spędzać na słonecznym i cichym balkonie? A może najważniejsze jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

20 000 zł140 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 140 m , 4 pokoje Grzybowska 4, centrum, 2 tarasy Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament o powierzchni 140 m , położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie na Warszawskiej, woli główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja na granicy Woli i Śródmieścia - nowoczesne wnętrza - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i przestronne mieszkanie z tarasem ul. Olbrachta 29 w kameralnym apartamentowcu Świetna lokalizacja | 2 pokoje | blisko metro | miejsce garażowe | taras | cisza Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowy 4-pokojowy apartament 100 m z loggią i garażem Browary Warszawskie, ul. Krochmalna Na wynajem nowoczesny, świeżo wykończony apartament o powierzchni 100 m , położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kabaty,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 54 m na Kabatach tylko 5 minut od metra! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum, zielenią za oknem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

8 500 zł112 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 112 m , zlokalizowany przy al. Jana Pawła II 80 w prestiżowym budynku Babka Tower. Układ: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 000 zł122 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- english description below - Na wynajem ciche, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z garderobą/ pralnią w miasteczku Wilanów, doskonale zlokalizowane. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbąszyńska

Raków,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Zbąszyńskiej 8. Włochy - Raków: opis mieszkania: - 2 oddzielne, zamykane pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w bloku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Benedykta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania idealnego dla rodziny! Mieszkanie: znajduje się na parterze bloku na ogrodzonym osiedlu. Składa się z 3 oddzielnych, jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Smocza

Wola,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnej kawalerki na ul. Smoczej - idealnej dla jednej osoby lub pary. To świetna propozycja dla osób poszukujących kompaktowego i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

11 600 zł102 m² 113,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Powiśla i ciesz się życiem w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Główne atuty apartamentu: - klimatyczna i prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zeusa

Bemowo,Warszawa

2 450 zł81 m² 30,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Zeusa na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu - Sypialni - Pokoju - Łazienki - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warowna

Marina Mokotów,Warszawa

5 900 zł77 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność przedstawić komfortowe mieszkanie w części apartamentowej na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie ma powierzchnię 77 m i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 położone przy Al. Rzeczypospolitej 8/ Miasteczko Wilanów. Salon: kanapa, stolik kawowy, bio kominek, tv. Aneks kuchenny: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości mart tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m , przy ul. Krzywe Koło, na 2 piętrze w 4 piętrowej przedwojennej, klimatycznej kamienicy oddalonej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, 52 m , Warszawa Wilanów, ul. Syta Nowoczesne, z klimatyzacją i garażem Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł21 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy Placu Bankowym Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal przy Placu Bankowym. Mieszkanie położone przy ul. Andersa 27 Na 21 m składają się: - pokój, - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje premium na Woli o powierzchni 50 mkw, składająca się z: - przestronny salon - osobna kuchnia - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.