dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.Większy pokój z otwartą kuchnią i balkonem wyposażony telewizor, 2 fotele, ławę, oraz kanapę z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł85 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apatament w centrum Warszawy wysoki standard wyposażenia ,3 pokoje -salon,2 sypialnie ,2 łazienki ,kuchnia wyposażona agd Bosch ,parkiet egzotyczny ,umeblowane ,garderoby w pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiany

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje przy stacji metra Ursynów, możliwość podłączenia kablówki, internetu. Mieszkanie bardzo ciche i jasne. Umeblowane, rtv, agd. Widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Broniewskiego 22a. Mieszkanie składa się z pokoju 10 m2, pokoju 15 m2 z aneksem jadalnym +5 m2, łazienki, przedpokoju i balkonu. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe 40 m.kw., składa się z dużego ustawnego pokoju, dużej łazienki, słonecznego balkonu Budynek strzeżony całodobowo, dodatkowo monitoring z kamer. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł86 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 86 m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku 6 piętrowym z 2003 roku. Spokojna i cicha okolica. Apartament na osiedlu Sonata z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

7 700 zł220 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję dla pośrednika płaci Wynajmujący! Segment po generalnym remoncie, ocieplony, mieszczący się w starej, prestiżowej części Saskiej Kępy obok kilku ambasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fundamentowa

Grochów,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w dobrej lokalizacji (ul. Fundamentowa) Liczba pokoi: 2 na 5 piętrze - winda Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament z wyposażeniem w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną. Miejsce postojowe na samochód w garażu podziemnym za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z odzielną, dużą widną kuchnią, położone na 1- szym piętrze w nowym bloku na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Pokoje umeblowane, w dużym pokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, w pełni wyposażone i umeblowane. Salon z tv, kanapą i dużym stołem. Za ścianą dwuosobowe łóżko i szafa z dużym lustrem. Kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, 43m2. Na bielanach przy stacji metra Słodowiec. Mieszkanie świeżo wyremontowane. 1700zł + opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- 37,5 m2, jeden pokój, kuchnia, balkon, lazienka, garderoba - 2 pietro w nowym bloku z windą na strzeżonym osiedlu - ul. Piaskowa 4, blisko ronda Radoslawa i Arkadii - mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Włochy

Włochy,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz przytulne, 2 pokojowe mieszkanie w bardzo cichym otoczeniu. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane. Cena wynajmu to 1400 zł (nieważne ile osób zamieszka) plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: winda: jest; piętro: 8; balkon: jest; meble: umeblowane; garaż: garaż podziemny; media: domofon, internet, tv kablowa; liczba pięter: 10; mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: winda: jest; piętro: 10; meble: umeblowane; garaż: garaż podziemny; ochrona: ochrona; liczba pięter: 18; do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, pow 44 m2, kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z ochroną do wynajęcia od 01.09.2011. Ścisłe centrum, ul. Emilii Plater między Wilczą a Hożą. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche, gdyż okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokoje z kuchnią, przu ul. Dickensa, obok Park Szczęsliwicki, pętla autobusowa. Mieszkanie z klimatyzacją, częściowo umeblowane,na zamnkniętym terenie. Kwota to uzgodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 000 zł14 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przeznaczenie: - gabinet lekarski - poradnia adwokacka - biuro rachunkowe - gabinet do masażu Koszt wynajmu: cena netto 1000zł + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Białołęce (ul. Skarbka z gór), pierwsze piętro, budynek z cegły, 33m kwadratowe, jeden pokój, rok budowy - 2003. Osiedle zamknięte, strzeżone, miejsce parkingowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

b.dobre miejsce-super centrum dla max.4 osób

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!oferta bezpośrednia! Mieszkanie po remoncie, świeże i czyste Osiedle strzeżone zamknięte, miejsce parkingowe kryte Na terenie zewnętrznym osiedla sklepy: delikatesy, lokal restauracyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grajewska

Warszawa,mazowieckie

1 000 zł23 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w niskim bloku. Pokój słoneczny ok16 m2, ciemna kuchnia są idealne dla pary. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo 10837 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Hallera

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo przyjemne jednopokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, którą spokojnie można zaadoptować jako sypialnie, ponieważ jest duża i jasna. W pełni umeblowane, nowa pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widne i przestronne mieszkanie na Bemowie na spokojnym, zamkniętym osiedlu. W dobrym punkcie, blisko centra handlowe Tesco (200m), wola Park( jeden przystanek), dogodny dojazd do centrum( ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę 25m2 w pobliżu Placu Bankowego, stacji metra Ratusz, kilka kroków do Starego Miasta, czy Teatru Wielkiego. Mieszkanie jest odnowione, wyposażone w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i odnowione mieszkanie, 2 oddzielne pokoje, widna i oddzielna kuchnia. Doskonałe dla 2/3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł52 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio. Nowe, ładnie wykończone, w pełni wyposażone i umeblowane. Ciche. Możliwość podłączenia telefonu i internetu - decyzja do wyboru klienta. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do wynajecia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Ochota,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 30m2, ochota, odnowione I ueblowane. Dogodne połączenia komunikacyjne, blisko parków, sklepów, banku. Dodatkowe inf.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Millera

Bemowo Lotnisko,Warszawa

1 280 zł32 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, ślepa kuchnia, łazienka, częściowo umeblowane. 1280pln + energia elektryczna. Kaucja w wysokości jednego czynszu. Wolne od 01.08.2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Obok Złote Tarasy, dworzec pkp, metro, autobusy, tramwaje. Mieszkanie po remoncie, wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

pokój z aneksem kuchennym umeblowany ze sprzętem ( lodówka , kuchenka gazowa , piekarnik elektryczny). Sypialnia umeblowana. Łazienka duża z wanną narożna akrylową pralka .Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

1 550 zł31 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w idealnym stanie, ciche, możliwość zaparkowania samochodu na podwórku, idealny punkt komunikacyjny przy Placu Bankowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

2 300 zł66 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

B e Z P O Ś R E D N I O od właściciela 1) Duże miejsce garażowe w garażu podziemnym - na duży samochód Mercedes Vito, nissan Navara; 2) Miejsce parkingowe naziemne ; 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, świeże i czyste Osiedle strzeżone zamknięte, miejsce parkingowe kryte Na terenie zewnętrznym osiedla sklepy: delikatesy, lokal restauracyjny, przystanek autobusowy Basen na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsterska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: piętro: 0; meble: brak umeblowania; mieszkanie nadaje się na biuro: jest; liczba pięter: 2; idealne na biuro, saska Kępa, mieszkanie 2 pokojowe 50mkw po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojne otoczenie, 2 pokoje widna kuchnia, łazienka, meble