dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł46 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2, piętro 9/9. Mieszkanie znajduje się przy ul. Anielewicza, śródmieście. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 70m2, parter/4, 2009r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dzieci Warszawy, ursus. Blisko przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 60m2, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Walecznych, praga Południe. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

3 100 zł100 m² 31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z 2000 roku z garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo 250 zł. ) oraz tarasem o powierzchni 18 m2. Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje w genialnej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. Ulica Kaczyńskiego ( dawna Armii Krajowej ) zapewnia świetne połączenie z każdym punktem Warszawy oraz możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

1 950 zł33 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia zupełnie nowa, w pełni umeblowana kawalerka w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Worcella, oddanym do użytku w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 400 zł56 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa oddzielne pokoje na osiedlu Przy Promenadzie, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty agd, z widną, dużą kuchnią i dużym balkonem. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50 m2, piętro 1/4, 2000r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Narwik, bemowo. Bardzo dobra lokalizacja. Obok przystanki autobusowe, tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 450 zł54 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcie, o powierzchni 54m2, piętro 3/6, budownictwo z 2014 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bobrowieckiej, mokotów. Dogodna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Śródmieściu, w świetnej lokalizacji przy Metrze Centrum oraz Złotych Tarasów. Doskonały punkt komunikacyjny, wysoki standard oraz balkon to jedne z atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarząbków

Ursynów,Warszawa

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 130 m2, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Jarząbków, ursynów. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodny apartament na Włodarzewskiej w głębi osiedla vis a vis Parku Szczęśliwickiego - cisza, zieleń i wszędzie blisko. Apartament komfortowo mieści rodzinę z 1-2 dziećmi. Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, aneksu kuchennego, łazienki z wanną/prysznicem, przedpokoju, sypialni i balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowo biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 40m2, piętro 2 w bloku z 2018 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Brylowskiej, wola. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia, o powierzchni 31m2, piętro 4/4 (brak windy) w kamienicy. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bieniewickiej, żoliborz. Znakomita lokalizacja, mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 37m2, piętro 2/8. Mieszkanie znajduje się przy ul. Siedmiogrodzkiej, wola. Znakomita lokalizacja, kilka minut stacja metro Rondo Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 42m2, piętro 9/10 w bloku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Żeromskiego, bielany. Znakomita lokalizacja. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładny apartament bardzo dobrze zlokalizowany i skomunikowany. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony gotowy do zamieszkania. Na życzenia najemcy na czas najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: do wynajęcia mieszkanie o pow. 53 m2, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, przedpokoju. Salon posiada dostęp do balkonu. Standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

2 990 zł56 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 56 m2, piętro 1/10. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kinowej, praga-Południe. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 57m2, piętro 5/11 w bloku z 2012 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Solec, śródmieście. Doskonała lokalizacja, w zasięgu 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 42 m2, piętro 4/4, budynek z 2017 roku. Mieszkanie znajduje się przy al. Rzeczypospolitej, wilanów. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50m2, piętro 5/10. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Elsnera, mokotów - Służew. Bardzo blisko metro Służew! Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 40 mkw, parter, budynek z 2018 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Głębockiej, targówek. Bardzo blisko przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne dwa pokoje z widokiem na Park Szczęśliwicki! Do wynajęcia od stycznia 2019 roku 2-pokojowy apartament o pow. 48 m2 z komórką lokatorską i możliwością wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 105m2, piętro 3/8, 2002 rok. Mieszkanie znajduje się przy al. Ken, ursynów. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu stacje metra Natolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 40m2, piętro 1 w bloku. Mieszkanie znajduje się przy al. Jana Pawła II, śródmieście. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

2 250 zł40 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 40 m2, mokotów, 2 piętro w 4 piętrowym bloku. Lokum po remoncie. Świetna lokalizacja, 2 minuty pieszo przystanku autobusowego, wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na Powiślu w dobrym punkcie komunikacyjnym między innymi Metro Centrum Nauki Kopernika, świetny standard oraz układ i piękny balkon francuski to główne atuty mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 67m2, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wałbrzyskiej, mokotów. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami, niezależna kuchnia o powierzchni 55 m2 w świetnej lokalizacji - 5 minut do stacji metra natolin, spokojna okolica niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

3 100 zł59 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia świeże, umeblowane, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na nowym strzeżonymx osiedlu z 2016 roku W mieszkaniu dwie sypialnie, salon z kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 37m2, parter w bloku z 2007 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dobrej, śródmieście. Doskonała lokalizacja, tuż przy stacji metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 40m2, piętro 3 w bloku z 1965 roku (brak windy). Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sapieżyńskiej, śródmieście. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowe, nowocześnie wyposażone, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 44 m2, piętro 4. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego, praga-Południe na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 37 m2, piętro 2/11, 2017r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Żeromskiego, bielany. Bardzo dobra lokalizacja, blisko stacja metra Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielonej części sypialnianej, łazienki, przedpokoju i balkonu. Standard: wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

4 750 zł55 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 55m2, na parterze w 4-piętrowej kamienicy z 1932 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Rozbrat na Śródmieściu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Włochy,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża, przestronna kawalerka do wynajęcia, o powierzchni 38 m2, usytuowana na wysokim parterze w nowo wybudowanym apartamentowcu z 2018 roku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z aneksem kuchennym z loggią, łazienką i korytarzem o łącznej pow. 54m2 przy ul. Powsińskiej na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

5 100 zł78 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 78m2, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Nowowiejskiej, śródmieście. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie składa się.