dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozia

Stare Miasto,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, klimatyczne i ciche mieszkanie na tyłach Krakowskiego Przedmieścia. Pokój dzienny połączony z kuchnią, wydzielona mała sypialnia. Łazienka z prysznicem. Pełne wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam apartament w Centrum, w nowym budownictwie, wyposażony, jasny i wygodny. Rewelacyjna lokalizacja przy ulicy Jana Pawła II. Na metrażu, 48 m2 znajdują się : Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Puławskiej na Mokotowie, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowany, dwupokojowy, apartament z tarasem z widokiem na wew. patio i park, znajduje się na kameralnym osiedlu Eko-Park na Polu Mokotowskim, ul. Biały Kamień. Apartament jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 50m2. Położone bezpośrednio przy placu Hallera w kamienicy z lat 50. Pierwsze piętro, mieszkanie bardzo ciche, z oknami na skwer. Na metrażu,50m2 znajdują się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na cele mieszkalne lub małe biuro w nowym bloku z 2014 roku na ul. Św. Bonifacego bliżej ul. Sobieskiego na Stegnach. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon plus sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w ścisłym Centrum na ul. Wilczej na odcinku pomiędzy ul. Emilią Plater a ul. Poznańską. Pokój z osobną, widną kuchnią, łazienką z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia w Apartamentach Murano osiedle strzeżone. Na metrażu 38m2 znajdują się: oddzielna kuchnia z meblami w zabudowie , lodówka , piekarnik , zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55 m2 w budynku z windą, na terenie ogrodzonym tuż przy Placu Trzech Krzyży. Salon z półotwartą kuchnią z wyjściem na loggię, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy Przepiękny Apartament w Rezydencji Restaura w samym centrum miasta, 100 metrów od Nowego Światu. Apartament jest usytuowany na 6 piętrze, dwustronny, piękne duże okna do ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, piękne mieszkanie, wysoki standard wykończenia Pięknie urządzony Apartament na Starej Ochocie. Wszystkie meble, urządzenia agd oraz wyposażenie jest w stanie idealnym, nowym. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Górny Mokotów,Warszawa

2 850 zł40 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: nowy apartament w nowym budynku na Mokotowie. Warszawie, w niewielkiej odległości od Galerii Mokotów i stacji metra Wierzbno. Dwa pokoje (salon i sypialnia), aneks kuchenny ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Czerniaków,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akces Nieruchomości oferuje mieszkanie w inwestycji Budimexu na Mokotowie, na Czerniakowie, w kameralnym nowoczesnym osiedlu ogrodzonym, z ochroną i monitoringiem. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dedykowane tylko dla 1 osoby / Okazyjna cena / Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2017 roku zlokalizowane w Miasteczku Wilanów z podwójnym miejscem postojowym na samochód (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł54 m² 129,63 zł/m²

 

Piętro:13/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończony, 2 pokojowy apartament w centrum miasta, przy zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan, który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:21

 

Umeblowane:tak

W/4330 Mieszkanie dwupokojowe, jednostronne, umeblowane przy ul. Odkrytej. Bardzo dobra lokalizacja, idealne miejsce do rekreacji , w bezpośredniej bliskości do teremów Nad Wisłą. Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł89 m² 66,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na Śródmieściu, skrzyżowanie ulic Wspólnej z Poznańską. Mieszkanie bardzo klimatyczne i przestronne. Na metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Śródmieście,Warszawa

2 699 zł43 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: +48 730.912.312. Nowoczesne , ładne 2 pok. mieszkanie 42,5m2 w prestiżowym osiedlu Capital Art Apartments przy ul Giełdowej 4. Osiedle ogrodzone i strzeżone 24h z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam duże, pięknie urządzone mieszkanie przy ul. Ordona. Dwupokojowe nowe mieszkanie z dwoma łazienkami oraz balkonem, w pełni umeblowane w wysokim standardzie Wolne od Zaraz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt z osobą odpowiedzialną: +48 730.912.312. Nowy , elegancki 2 pok. apartament 37m2 w prestiżowym nowoczesnym apartamentowcu incity przy ul. Siedmiogrodzkiej 1, doskonała lokalizacja: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 720 zł46 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy nowoczesne, przytulne i ciepłe mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ulicy Domaniewskiej. Jeżeli szukają Państwo klimatycznego mieszkania na Mokotowie, wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe na ul. Zaruby zlokalizowane w nowszym bloku z 2000 roku z garażem ( garaż w cenie najmu). Do stacji Metra Kabaty 7 minut pieszo. Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie usytuowane w centrum Saskiej Kępie w apartamentowcu w okolicy licznych sklepów, restauracji, komunikacji miejskiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

2 699 zł43 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: +48 730.912.312. Nowoczesne , ładne 2 pok. mieszkanie 42,5m2 w prestiżowym nowym osiedlu Capital Art Apartments przy ul Giełdowej 4. Osiedle ogrodzone i strzeżone 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 200 zł53 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie Mokotów-Sadyb, ul. Idzikowskiego * 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 zlokalizowane na ogrodzonym osiedlu na Sadybie, całodobowy dozór budynku, 3 piętro w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

89 m2 przy ul.Marszałkowskiej- reprezentacyjna lokalizacja, idealny lokal na biuro, usługi oraz do zamieszkania. Do wynajęcia przestronne mieszkanie w kamienicy MDM przy ulicy Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament położony w Miasteczku Wilanów, w nowo oddanym budynku. Wykończony w wysokim standardzie (niezwykle cennym elementem jest oddzielna garderoba!). Trzecie piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone w najwyższym standardzie i najlepszymi materiałami, klimatyzowane (możliwość zdalnego sterowania klimatyzacją i ogrzewaniem), mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

2 600 zł53 m² 49 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, słoneczne, 2 pokojowe mieszczanie na Mokotowie. Wykończone w wysokim standardzie. Salon z kuchnią, w salonie skórzana sofa i 2 fotele, stolik, stolik pod tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji na Woli przy ul. Wolskiej. Nowe budownictwo- z 2014 roku. Piętro 3/7. Mieszkanie dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

2 330 zł48 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Imielin, mnóstwo zieleni, wokół pełna infrastruktura, bezpieczna okolica. 2 pokoje, 48 m2, ul. Miklaszewskiego, genialny widok, od zaraz, świetna lokalizacja. Dwa nieprzechodnie pokoje. Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

5 100 zł100 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z dwóch dużych sypialni, w tym w jednej znajduje się małżeńskie łoże i osobna łazienka z wanną, oraz duża garderoba, a w drugiej duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Mokotowie, w dobrej lokalizacji tuż przy przystanku Warneńska. Dobry punkt komunikacyjny, świetny standard oraz układ i garaż to główne atuty mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe na ul. Wiktorskiej przy samej stacji Metra Racławicka. Pokój z aneksem kuchennym , osobno łazienka z kabiną prysznicową i wc. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne i ciche mieszkanko na wynajem na Saskiej Kępie, składa się z pokoju 15m2, pokoju 9m2, pokoju 7,5m2, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki. Mieszkanie czyste, po remoncie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Grochów Centrum,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 + 5 m2 loggia.Nowoczesny budynek z 2018 r. Na metrażu, 65m2 znajdują się : Salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie Oddzielne wc Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

11 000 zł116 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy nowy, luksusowy, dwupoziomowy loft na Mokotowie. Osiedle Qbik, ul. Woronicza. Loft wykończony z dbałością o detale z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilchowicka

Okęcie,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament, położony przy ul. Pilchowickiej o pow. 100 m2. Na pograniczu Ochoty- okęcie i Włoch. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: 1 niezależna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Woli, w doborowej lokalizacji nieopodal Metra Rondo Daszyńskiego. Dobry punkt komunikacyjny, świetny standard i duży taras to główne atuty mieszkania. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w bardzo dobrej lokalizacji. W bezpośredniej bliskości sklepy typu conviennience, dyskont, apteki, w tym całodobowe, restauracje, banki, żłobek i przedszkole prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pok. mieszkanie 40m2 w nowym osiedlu Mokotowa - Cybernetyki 2 przy samym Mordorze i Galerii Mokotów. Mieszkanie zupełnie nowe (2018 r.), ciche na VI piętrze - jasne (budynek z dala.