dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie - kuchnia w aneksie; częściowo umeblowane. kontakt; osoba odpowiedzialna zawodowo - Anna Szcześniak - licencja 2969; kaucja: 2 200,00 zł Oferta wysłana z programu imo dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna kawalerka umeblowana i wyposażona. Świetna lokalizacja i komunikacja do centrum- grójecka/ Korotyńskiego. kontakt - Anna. licencja 2969 - Anna Szcześniak. Kaucja: 1 400,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem. W pełni wyposażone z dostępem do internetu i tv kablowej. Ciche, widne, urządzone nowocześnie. Do Metra Wilsona dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Orzyckiej. Niedaleko Galerii Mokotów. Blisko metra, szkoły, przedszkola. Miła przyjazna okolica, mieszkanie zadbane. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w budynku pirelli w okolicy Klifa i Arkadii. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Jest w pełni wyposażone i umeblowane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia i przedpokój - gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Chrobry we Włochach. Mieszkanie ma ok 50m2 powierzchni użytkowej na 1-szym poziomie (60m2 po podłodze) i ok. 13m2 na antresoli. Na podłodze panele, deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament z otwartą kuchnią. Wykończony w wysokim standardzie. W pełni umeblowany i wyposażony. Budynek ogrodzony. Teren strzeżony i monitorowany. Na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane i świeżo odnowione mieszkanie na 3 piętrze 10-piętrowego bloku. Salon i sypialnia - rozkładowe (wejście z przedpokoju). Na podłodze panele, nowe drzwi i okna pcv. Regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

spokojna okolica, mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie, 10 minut pieszo do pociągu, 5 minut do autobusu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Ochocie zlokalizowane w spokojnej willowej dzielnicy, ale tuz obok dwóch głównych arterii komunikacyjnych, 5 minut od przystanku autobusowego , 15 od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metra Kabaty - ul. Wańkowicza. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje. Mieszkanie w stanie dobrym do wprowadzenia z garażem w cenie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko metro Natolin. W łazience wanna. Kuchnia oddzielna. Loggia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne - 2 pokoje - częściowo umeblowane - na Tarchominie. Drugie piętro bez windy; miejsce postojowe pod budynkiem. kontakt - Anna. osoba odpowiedzialna zawodowo - Anna Szcześniak - licencja 2969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym sercu Warszawy, tuż przy metrze Świętokrzyska. Mieszkanie dwupokojowe ; sypialnia z szafą typu garderoba , kuchnia otwarta na duży pokój , przedpokój 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w przedwojennej kamienicy. Salon 27mkw. z wyjściem na balkon i pokój 16mkw. z dwoma oknami. Na podłodze parkiet w dobrym stanie. Kuchnia ok. 6mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Część wyposażenia domu mody Versace. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomiechowska

Anin,Warszawa

2 100 zł82 m² 25,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 82 m3 z dużym balkonem na wysokim parterze 2-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc, garderoby i holu. Do mieszkania należy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym. Wyposażony. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. W budynku winda. Zjazd do garażu. Osoba Prowadząca Mariola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 990 zł70 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, słoneczne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów (sypialnia, kuchnia z jadalnią oraz salon). Kuchnia, w pełni wyposażona w wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 650 zł76 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie w budynku nagrodzonym tytułem najlepszego budynku wielorodzinnego w Warszawie zrealizowanego w 2005 roku. Wysoki standard, wspaniałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

11 000 zł180 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie w nowym budynku na Stegnach. Przestronny salon z wyjściem do ogródka. Miejsce garazowe. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w pełni wyposażone w samym Centrum Warszawy. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia jednopokojowego mieszkania na Pradze Południe przy ul. Podskarbińskiej. Mieszkanie bardzo ładne, przestronne z dużą, oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie - ursynów! Super lokalizacja 100 m metro! okolica: sklepy,fitness,basen,bank,apteka,bazarek,przedszkole,szkoła podstawowa,plac zabaw. Ratusz Ursynów,Multikino,lodowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy luksusowy apartament w nowoczesnym kompleksie apartamentowców. Mieszkanie wyposażone. Osiedle zamknięte, strzeżone. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kajki

Anin,Warszawa

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, ładna kawalerka w Aninie. Mieszkanie posiada nowe meble, jest pralka, lodówka, kuchenka. Mieszkanie do wynajęcia najchętniej dla 1 osoby. Niskie koszty eksploatacyjne(liczniki) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solińska

Ochota,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Solińskiej na Okęciu.Budynek apartamentowy z monitoringiem. Kuchnia osobna widna umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Pokoje 22m2 oraz 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jest bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie przy ulicy Głębockiej. Znajduje się na trzecim piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą. Jest możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

1 900 zł66 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w Wawrze. Mieszkanie o pow. 66m2 znajduje się na 1 piętrze 2 piętrowego budynku. W pełni umeblowane z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum Warszawy - 10 min kolejką do stacji metra Warszawa Gdańska. Położone na elitarnym monitorowanym osiedlu zamkniętym domów jednorodzinnych płudy village przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie - nieumeblowane -wys. parter; 2 łazienki; kuchnia samodzielna - umeblowana i wyposażona. - tylko na mieszkanie! kontakt; osoba odpowiedzialna zawodowo - Anna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł137 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Kuchnia i łazienki są wyposażone. Pokoje są nieumeblowane. W hallu duże szafy wnękowe. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę 27m z dużym balkonem vis a vis Grand Hotelu dla jednej osoby. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, bardzo czyste i przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w nowym budynku blisko Placu Zawiszy. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

1 650 zł44 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super_lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popradzka

Wawer,Warszawa

1 450 zł46 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Falenicy. Mieszkanie na 1 piętrze z tarasem o pow. 16m2. Mieszkanie może być umeblowane lub nie. Idealne na biuro, kancelarię. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

2 200 zł84 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia! całkowicie nowe mieszkanie! Widne, ładne, rozkładowe. Cztery sypialnie plus salon z aneksem kuchennym. W mieszkaniu nieumeblowane pokoje i nie ma wyposażenia /pralki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

1 550 zł58 m² 26,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o pow. 58m2 w centrum Falenicy. Mieszkanie w domu wielorodzinnym; w domu znajduja się dwa mieszkania. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronowska

Anin,Warszawa

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka w Wawrze na osiedlu Anin. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze; w pełni umeblowane, wysposażone w agd i rtv. Składa sie z oddzielnej kuchnii, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

1 550 zł65 m² 23,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie zadbane, po generalnym remoncie; umeblowane. Kuchnia nowa (szafki, lodówka, kuchnia). Okna dachowe dodają uroku. Internet.