dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu od dnia 1.06.2012r.,samodzielna, wyposażona i umeblowana kuchnia i łązienka, samodzielne pokoje, aktualnie nie są umeblowane, ale właściciel jest w stanie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Inwestycja Budimex. Bardzo prestiżowy kompleks budynków z własnym patio, ochroną, przedszkolem, miejsce na rowery. Mieszkanie generalnie odświeżone. Cztery pokoje rozkładowe, 2 łazienki, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia gotowe do zamieszkania od listopada (do ustalenia) 2-pokojowe mieszkanie (54,27 m2) z dużym balkonem w bliskim Ursusie, przy ul. Ryżowej. Piętro 6. Otwarta kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny funkcjonalny, prestiżowy apartament, w ekskluzywnym budynku, usytuowanym na skraju parku Arkadia przy Królikarni. Lokalizacja: stary Mokotów, 7min od stacji metra Wierzbno. Nowe, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w pięknej okolicy, pełnej zieleni. Składa się z trzech pokoi: salon połączony z kuchnią, dwie sypianie, łazienka i oddzielna toaleta. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Włochy

Włochy,Warszawa

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - błyskawicznie docieramy do centrum oraz na lotnisko, z pieknym widokiem, z ekspozycją południową. Kuchnia otwarta na pokój, calkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolińska

Targówek,Warszawa

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na zamknietym osiedlu, kuchnia umeblowana, pralka lodowka, pokoje puste - tylko 2 szafy i 2 lozka. Kontakt Anna Szczesniak, licencja 2969 Oferta wysłana z programu imo dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 40m2 w Wawrze na skrzyzowaniu ulic : Klimontowskiej, szalejowej, antenowej. Mieszkanie usytuowane w prywatnej kamienicy na parterze. Mieszkanie umeblowane. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 42 m2, dwupokojowe, rozkładowe na pierwszym piętrze w 12-piętrowym bloku w dzielnicy Warszawa Targówek w centrum osiedla Bródno przy Urzędzie Gminy Warszawa Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 700 zł120 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie, blisko metra Natolin. Blisko do sklepów ( Tesco, real, leclerc), przedszkoli,kina, lasu kabackiego. Idealne dla rodziny. Na dwóch poziomach mieszczą się : I - salon a aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł95 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kaucja: 3 600,00 zł Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - przy Metrze Świętokrzyska. Okna mieszkania wychodzą na stronę południową, mieszkanie jest słoneczne z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w najnowszej inwestycji Eko Parku-delikato-biały kamień. Nowoczesny design z charakterem zaprojektowany przez dekoratora wnętrz. Duże okna w salonie i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny Apartament w atelier residence z garażem w samym sercu Warszawy ul. Bagno (plac Grzybowski) 10min Nowy Świat,2min Metro Świętokrzyska, park Saski- 350 m. W budynku ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w samym centrum Warszawy. Kilka kroków od Metra Politechnika oraz Placu Zbawiciela znanego ze świetnych lokali i niepowtarzalnego klimatu. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wspaniały apartament znajduje się na presiżowym osiedlu Eko Park. Z osiedla można wyjść bezpośrednio do pięknego parku- pola Mokotowskie. Lokal posiada własny ogródek 70m2, oraz duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 850 zł45 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Rezydencji Narbutta.Recepcja,wejście na karty.W budynku rowerownia.Okna wystawa południowa -zachodnia na budynek politechniki.Wyjście na loggie z obu pokoi.Na podłodze:w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

2 900 zł108 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1-go października mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne z miejscem garażowym na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu w dzielnicy Warszawa Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów Apartament zlokalizowany na drugim piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu na Górnym Mokotowie. Budynek ogrodzony i całodobowo chroniony. Na terenie osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia na strzeżonym osiedlu. Na całej powierzchni mieszkania położono parkiet dębowy. Meble w kuchni wykonane są w kolorze wenge. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super wykończone mieszkanie we wspaniałej lokalizacji! Kuchnia otwarta na pokój, sypialnia, oddzielnie wc i łazienka z kabiną prysznicową i wanną. Sprzęt agd. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo cichej części Mokotowa, obok Wyścigów konnych, teren ogrodzony i pilnowany.Garaż indywidualny ok. 25 m2.Mieszkanie posiada trzy pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bychowska

Wawer,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! kawalerka jednopokojowa z aneksem kuchennym, umeblowana i wyposażona, opłaty 1200 zł / mies. + ogrzewanie ok 100 zł/mies, miejsce postojowe na posesji. Zdjęcia wysyłamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szturmowa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł86 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w pięknej okolicy doliny Służewieckiej w eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wanną oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł32 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe w świetnym punkcie Śródmieścia. Mieszkanie składa się z pokoju wielkości ok.20mkw, kuchni 8m kw i łazienki 2,5m kw z wanną i toaletą, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 42m2, 2-pokojowe (21m2+9m2) widna kuchnia. W pobliżu sklep spożywczy, apteka, kiosk, przychodnia nfz, blisko gimnazjum, szkoła podstawowa, 2 przedszkola, świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spacerowa

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie doskonałe na biuro! cerntrum warszawy 3 pok. Amfilada (jeden pokój przejściowy), ciche , nowa winda, okna pcv , umeblowane , wyposażone, pralka, lodówka, zmywarka, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zięby

Ursynów,Warszawa

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, rozkładowe mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Widok z okien na rezerwat Jeziorko Imielińskie. Pokój dzienny (ok 27) z kominkiem i wyjściem na nieduży balkon. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 150 zł62 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie urządzone w bardzo wysokim, nowoczesnym standardzie, w pełni umeblowane oraz wyposażone w kompletny sprzęt rtv/agd. Przestronny salon połączony z kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szturmowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł86 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 86m2. Mieszkanie jest ciche i składa się z trzech niezależnych pokoi oraz widnej, oddzielnej kuchni. Łazienka jest z wanną. Oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł105 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ekskluzywny apartament na warszawskim Powiślu. Budynek wykończony w najwyższym standardzie. Wejście na teren osiedla przez główną recepcję. Budynek pod stałym nadzorem ochrony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie w nowej inwestycji ronson na Ursynowie w sąsiedztwie stacji metra Imielin, multikina oraz siedziby Gminy. Mieszkanie bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 499 zł48 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie meble i urządzenia nowe.Mieszkanie ciche, w ładnej, zielonej okolicy, sąsiaduje z Jeziorkiem Kamionkowskim. Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na I pietrze na pięknum Osiedlu Inflancka. Osiedle bardzo zielone i zamknięte, do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym. Mieszkanie posiada umeblowaną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasna

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł22 m² 67,81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczna kawalerka typu "studio" w najlepszej części Śródmieścia, dla osób chcących być w centrum wydarzeń kulturalnych i towarzyskich oraz potrzebujących lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48m2. W skład mieszkania wchodzą 2 oddzielne pokoje o powierzchni 15,5m2 i 12,5m2, oddzielna duża, widna kuchnia, łazienka, oddzielny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W bardzo dobrej lokalizacji 2-pokojowe mieszkanie tuż przy stacji metro Kabaty, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bardzo jasne, w pełni wyposażone i umeblowane. Telewizor LCD, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2 położone na cichym i spokojnym osiedlu Olimpia. Częściowo umeblowane. Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie -2 pokojowe w bloku w Międzylesiu; mieszkanie po remoncie, umeblowane, kuchnia wyposażona - zabudowa kuchenna, wanna, pralka, lodówka, szafa wnękowa, loggia, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze ok. 52 m2 w budynku 1 piętrowym. Mieszkanie częściowo umeblowane ( meble +lodówka ). Pokoje z wyjściem na balkon. Łazienka z prysznicem. Kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij