dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w pobliżu Nowego i Starego Miasta w Warszawie. Blisko Stacja Metra Ratusz Arsenał. Dwa pokoje , salon połączony z kuchnią + sypialnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękne nowe mieszkanie - nikt nie mieszkał. Jeden pokój, ale może być podzielony na dwa pokoje; kuchnia oddzielna/ wyposażona. Piękny 8 m2 balkon zamykany i zabudowany oknami balkonowymi - stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i przytulne dwu pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 w apartamencie przy ul. Łowickiej na Starym Mokotowie. Budynek z 2002 roku, 7 piętrowy, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia. Piękne, trzypokojowe , słoneczne, rozkładowe mieszkanie w doskonałej, prestiżowej lokalizacji, w sercu Starego Żoliborza. Mieszkanie jest dwustronne i jasne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł31 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Saskiej Kępie. Idealna komunikacja we wszystkie kierunki Warszawy. 31m. pokój 20m, przedpokój z szafa wnękową, aneks kuchenny, łazienka z wc. Kaucja 1-miesięczna. Umowa min. na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na ul. Broniewskiego miedzy ulicą Gala Anonima a ul. Rudnickiego. Mieszkanie odnowione : nowe okna, w pokojach parkiet, w łazience glazura i terakota. Dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Marymont-Ruda,Warszawa

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z widną oddzielną kuchnią. Mieszkanie przestronne jasne. Dotychczasowe umeblowanie i wyposażenie: kuchnia w pełni wyposażona, w 2 pokojach liczne półki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

5 400 zł84 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 86 m2 usytuowany w nowym budynku przy ulicy Bruna, niedaleko parku Pola Mokotowskie. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Franciszkańska tuż przy Freta! Śliczne mieszkanie wykończone w wysokim stndardzie, duży pokój dzienny, słoneczny, z oknami na podwórko i południe. Kuchnia częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ieszkanie 3 pokojowe z bardzo dużą loggią przeznaczone do wynajęcia na biuro. Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum Warszawy. Tuż przy Dworcu Centralnym, pałacu Kultury i Nauki, C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowszym budownictwie z 2002 roku , na osiedlu zamkniętym, z ochroną. Mieszkanie z balkonem, znajduje się na 3-piętrze w 6-piętrowym budynku. Pokój w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na wysokim parterze w 10-piętrowym budynku w cichej części Al. Stanów Zjednoczonych u zbiegu z ul. Lizbońską. Kuchnia jest częściowo połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie ( osobne pokoje) z widną , oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc o pow. 56m2 przy ul. Sonaty na Służewcu. Idealne połączenia: liczne autobusy, bardzo blisko Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowszym bloku z 2002 roku z garażem ( w cenie najmu ), zlokalizowane na ul. Górczewskiej bliżej ul. Lazurowej. Bardzo blisko Tesco na Bemowie, 2 przystanki do ch Wola Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal do wynajęcia na cele biurowe , zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na ul. Narbutta na odcinku między ul. Puławska a Al. Niepodległości .Od ul. Puławskiej tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką o łącznej powierzchni 46m2 przy ul. Sokratesa na Bielanach. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Dojazd do metra zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie z 2005 roku z garażem ( garaż nieobowiązkowy, płatny dodatkowo ). Pokój z widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Żywnego z oknami na Park królikarnia. Bardzo dobry punkt komunikacyjny : od ul. Puławskiej tramwaje i autobusy, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz kawalerka na Żoliborzu po generalnym remoncie o powierzchni 32 m2, umeblowana i z wyposażoną kuchnią. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w budynku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, w doskonałym punkcie, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży. Pokoje są niezależne, kuchnia oddzielna, ciemna, umeblowana. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa właściciel! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2, znajdujące się na ul. Słomińskiego, obok Arkadii. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na Woli, przy ul. Banderii, o powierzchni 50 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

4 000 zł114 m² 35,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni użytkowej 113,8m2 + 16m2 tarasów położony jest na Ursynowie (natolin) przy ulicy Meander. Spokojne osiedle z dużą ilością zieleni. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w idealnej lokalizacji przy ul.Mokotwskiej 42/44 w pobliżu ul.Pięknej. 2 pokoje- salon 18m2, sypialnia z balkonem 15m2, kuchnia z portfenetrem 10m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na XIII piętrze w 15 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku o pow. 62 mkw, w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Żelaznej nieopodal Ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa właściciel! Trzy pokojowe mieszkanie o pow. 85 m2, do wynajęcia przy ul. Narwik, na Bemowie. W skład wchodzą 2 sypialnie, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zeusa

Bemowo,Warszawa

3 900 zł106 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie na Bemowie. 1 piętro w budynku 2 piętrowym z 2001 roku. Kameralne , zamknięte strzeżone prze całą dobę osiedle. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł81 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie , usytuowane na III piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Ptasiej, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji min. Placu Bankowego i Ogrodu Saskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, z tarasem 20 mkw i miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym 25 mkw, sypialni 13 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

2 050 zł47 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkania dwupokojowe - atrakcyjnie wykończonego, w pełni wyposażonego - świeżo po generalnym remoncie. 47 metrów - dwa nieprzechodnie pokoje (12 i 17 m2), kuchnia (9m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duży apartament dwupokojowy - 68 m2 - w atrakcyjnej cenie. Nowocześnie urządzony i wyposażony w wysokim standardzie. Duży salon 27 m2 pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy 50m2 + 15m2 antresola. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie, metro Stokłosy, 4 piętro. W budynku jest wózkarnia na parterze. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone. Wejście do mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Salon otwarty na hall, z wyjściem na balkon. Oddzielna, widna kuchnia. W łazience wanna, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, 5 min od metra Wilanowska i 15 min od galerii Mokotów 2 pokojowe 47m2, w pelni umeblowane, nowa pralka, nowa lodówka, kuchenka mikrofalowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie na Bielanach, o powierzchni 37m2. Znajduje się ono na osiedlu ogrodzonym w budynku z 2011r. 8 min. piechotą do metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przepiękny apartament 3 pokojowy z dwiema łazienkami i loggią, w pełni wyposażony \nieruchomość składa się z salonu z częściowo oddzielonym aneksem kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne przytulne mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy dla ludzi aktywnych którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy, na dole przystanek tramwajowy, do stacji Metro Politechnika 100 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z garażem. Apartament składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni i łazienki z wc. Mieszkanie dobrze wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pragnę zaoferować luskusowe mieszkanie38m2 typu studio na warszawskim Mokotowie przy ul. Chodkiewicza. Lokal nowocześnie urządzony, posiada wszystko czego potrzeba. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia