dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

5 600 zł130 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, 2 balkony. Metraż: salon 34; pokój 29; pokój 20; kuchnia 10; łazienka 6; łazienka 5; garderoba 3,5; wysoki standard wyposażenia i umeblowania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka. W pełni umeblowane mieszkanie w budynku o podwyższonym standardzie z własną recepcją i ochroną. W lokalu nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, 100 metrowe mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Składa się na nie duży salon z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią, dwa mniejsze pokoje i dwie łazienki (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie częściowo umeblowane. Możliwość uzupełnienia umeblowania / wyposażenia przez wynajmującego Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 700 zł94 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku na kameralnym, ekskluzywnym, całodobowo monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne 2 oddzielne pokoje, oddzielna widna kuchnia w kamienicy na Saskiej Kępie na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada wyposażoną kuchnie, idealne również na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, w pełni umeblowane, wysoki standard wykończenia, szafki drewniane, bar, piekarnik elektryczny z termoobiegiem i samoczyszczeniem, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prestiżowe położenie w śródmieście sąsiedztwo stacji metra Warszawa-Gdańska, linie tramwajowe i autobusowe, doskonała komunikacja. Bliskie sąsiedztwo Starego Miasta i Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 100 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ddo wynajęcia 4-pokojowego mieszkania w Miasteczku Wilanów, al. Wilanowska, piętro 2 z 4. Mieszkanie w sąsiedztwie z Pałacem i Parkiem Wilanowskim. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe komfortowo urządzone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Obrzeżnej róg Cybernetyki, idealne dla singla lub pary. Budynek świetnie zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy, luksusowo wykończony z klimatyzacją i całkowicie wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 47 m2 na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku w rezydencja na wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 500 zł93 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne, dwustronne, widne i słoneczne, 3 pokoje z kuchnią o powierzchni 93 m2, piętro II, stan bardzo dobry, rok budowy 2001. Hol połączony z pokojem dziennym i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w wysokim standardzie, klimatyzowana. Mieszkanie w pełni wyposażone. Kuchnia w postaci aneksu oddzielonego niską ścianką, lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna + piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie w okolicy Metra Wilanowska, al. Niepodległości, pomiędzy ul. Domaniewską i al. Wilanowską. Mieszkanie było 4 lata temu w całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe i przestronne mieszkanie w Starym Wilanowie, bardzo blisko do Pałacu w Wilanowie, parków, restauracji. Residence Wilanów, 88 m2, 3 pokoje, 11 m2 taras, 2 miejsca parkingowe, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie trzypokojowe 50 mkw.Sypialnia z łóżkiem małżeńskim, dwoma komódkami, telewizorem (LCD) i toaletką oraz szafą wnękową wykonaną na zamówienie (typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Wola,Warszawa

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduję się w 300 m2 od ulicy Górczewskiej (połączenia autobusowe z centrum: e2, 520, 171,190) i 500 m2 od parku na Moczydle. Okolica spokojna i zielona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajskich Ptaków

Ursynów,Warszawa

1 900 zł85 m² 22,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie, którego metraż po podłodze ma 85m2, są lekkie skosy , powierzchni o normalnej wysokości jest 78,8 m2. Bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkania znajdujące się na osiedlu Dębina na Ursynowie. Osiedle to jest zamknięte i strzeżone. Wzdłuż osiedla brukowana, zabytkowa droga. Mieszkanie znajduje się od strony Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne, ciche mieszkanie 1 -pokojowe w samym centrum Warszawy przy prestiżowej ul. Mokotowska w przepięknej przedwojennej kamienicy. Powierzchnia całkowita to 45 m2 , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł136 m² 33,09 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie Sielcach. Blisko do Centrum wokoło dużo miejsc spacerowych i parków. Mieszkanie znajduje się na poddaszu w kamienicy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, w pełni urządzone i wyposażone (pralka, zmywarka, lodówka) mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w cichej okolicy dolnego Mokotowa. Salon z aneksem kuchennym 30 m2, mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow.140 mkw, 2-pokoje znajdujące się na 24p 24-cio piętrowego budynku Babka Tower z przepięknym widokiem na panoramę miasta - Old Town. Mieszkanie dwustronne wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

17 500 zł197 m² 88,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament wykończony i wyposażony w bardzo wysokim standardzie(istnieje możliwość bez mebli). Apartament położony jest na IV-tym piętrze, składa się z 3 sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 62m2 w Warszawie-Wesołej, składające się z trzech pokoi z aneksem kuchennym + przedpokój + łazienka. Umeblowane. Studenci mile widziani. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

8 400 zł120 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartment "residence Narbutta". Apartment 4-roomed with kitchen open to the living room, is located on the 2nd floor (out of five). Finished to a high standard, the floors irocco, american walnut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wykończone w wysokim standardzie, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 890 zł43 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południe i zachód. Wysoki standard wykończenia: podłogi - panele drewniane i gres, okna drewniane, parapety marmurowe. Wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny,dwupokojowy apartament 2 piętro w 9 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie zaaranżowane przez architekta. Bardzo wysoki standard. Kuchnia z zabudową na wymiar. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament typu loft, 55 m2 z tarasem 15m2, drugie piętro, wschodnio południowa strona budynek z cegły, po kapitalnym remoncie w 2010 roku, nowoczesna klatka schodowa, video ?domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane, umeblowane, zlokalizowane w cichej, zielonej dzielnicy wola/koło Kuchnia z aneksem jadalnym (barek) W dużym pokoju rozkładany narożnik z funkcją spania, plus mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 100 zł63 m² 65,08 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament na osiedlu eko park. Doskonała lokalizacja - 5 minut do centrum miasta oraz lotniska. Bezpośrednie sąsiedztwo największego warszawskiego parku - Pól Mokotowskich. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł95 m² 38,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone w bardzo cichej okolicy na Górnym Mokotowie, po generalnym remoncie. Przy kuchni jest dodatkowe wc ( umywalka i wc) oraz duża łazienka z oknem (wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 400 zł73 m² 87,67 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej 4 zlokalizowane na V piętrze z ogromnym tarasem i widokiem na Pałac Kultury. Prestiżowa lokalizacja w Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej. Jest to mieszkanie pierwszy raz oddawane do użytku po wykończeniu. Wszystkie elementy wykończenia są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Rokitną

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny, bardzo atrakcyjny apartament (pow.160m2) usytuowany na 6. piętrze, jednego z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Warszawie, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berezyńska

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie 70 m2 - 3 pokojowe na parterze w przedwojennej kamienicy. Kuchnia urządzona i wyposażona w agd -lodówka, zmywarka. pokoje bez mebli, z dużego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe,40 m.kw,Marina-Mokotów,ul:Wyględowska,cena ofertowa 2400,-zł do negocjacji! Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie funkcjonalne składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł102 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie, 3 sypialnie + salon, oddzielna kuchnia, umeblowane z możliwością wyniesienia mebli, nowy budynek, garaż podziemny, monitoring, ochrona. Kontakt: niniejsza oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kompletnie i gustownie wykończone 2 pokojowe mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie dla studentów, pary, rodziców z dzieckiem. Lokalizacja tuż naprzeciw powązek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (2 pokoje z aneksem kuchennym i dużym balkonem) usytuowane w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Mieszkanie jest nowe, nowocześnie wykończone.