dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament do wynajecia w celach mieszkalnych jak rowniez na biuro, w bliskiej lokalizacji do petli tramwajowej oraz linii autobusowych. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł150 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

3 sypialnie, pokój dzienny oraz nowocześnie umeblowana kuchnia a także wykończona glazurą łazienka. Teren osiedla jest ogrodzony (dwie bramy wjazdowe otwierane pilotami oraz zamykane furtki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł78 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy przestronny gustownie urządzony apartament (78m2) na drugim piętrze (winda), w apartamentowcu o bardzo wysokim standardzie wykończenia, w dzielnicy Śródmieście. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Designerskie mieszkanie dla nietuzinkowej osoby. Odremontowane, wszystko nowe. W pełni wyposażone co do najmniejszych szczegółów. Można wprowadzić się z walizką i mieszkać. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sadyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie 3 pokojowe 100m2 w Centrum. Mieszkanie o wysokim standardzie ma 2 łazienki, garderobę, widną kuchnię oraz taras. Viedeodomofon i miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest nowe nigdy nie eksploatowane, zaaranżowane w nowoczesnym stylu, oświetlenie ledowe dające wiele ciekawych możliwości doświetlenia wnętrza. Osiedle strzeżone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Osiedle zamknięte. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje 47 m2 na 3 piętrze ( jest winda) przy Al. Ujazdowskich - wejście od frontowej klatki. Dwa pokoje z kuchnią i łazienką - bez mebli. Cena 2500,00 zł + opłaty za media. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wernyhory

Mokotów,Warszawa

8 000 zł136 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, nowoczesny apartament 4 pokojowy o pow. 156 m2. Lokalizacja w jednej z najbardziej poszukiwanych części Mokotowa, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie nieużywane, luksusowo umeblowane i wyposażone. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie (po odnowieniu) dwupokojowe na Ursynowie, ul Lasek Brzozowy. Stan bardzo dobry. W mieszkaniu jest sypialnia, salon, kuchnia otwarta na przedpokój, garderoba, łazienka. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie w pięknej zabytkowej kamienicy z 1911 roku w Warszawie przy Placu Unii Lubelskiej. Większość klatek schodowych jest świeżo po remoncie. Podwórko czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni umeblowane 2 pokoje w pełni wyposażone, do wprowadzenia sie tylko ze swoimi rzeczami, kuchnia wyposażona w talerze, garnki etc., 2 telewizory w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

apartament 2-pokoje na ul. Obrzeznej na Mokotowie. Apartament składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, z sypialni z wyjściem na duży balkon, z łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie 2-pokojowe, 1,5 łazienki, widna kuchnia wyposażona we wszystkie agd, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek strzeżony. w cenie miejsce garażowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Bażantarni

Ursynów,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy kondygnacje z loggią, tarasem, ogrodem i garażem. Dwie sypialnie na wysokiej kondygnacji, duży salon z wyjściem na taras i ogród, jadalnia. Łazienka z kabiną natryskową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Woli. Budynek z recepcją i ochroną, pięknie zagospodarowane wewnętrzne patio. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na ul. Okopowej do wynajęcia na długi lub krótki pobyt. Nowoczesny budynek z 2009 r. Powierzchnia 80 mkw. Dwie łazienki, w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowo ciche i słoneczne umeblowane dwupokojowe mieszkanie Położony przy klimatycznym Trakcie Królewskim. Miejsce w którym koncentruje się życie stolicy nasycone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł151 m² 79,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny i ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę miasta w budynku o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Na powierzchnię lokalu (151,6 m2) składają się: 4 pokoje (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 800 zł78 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje, kuchnia, łazienka, hall, balkon. Kuchnia, łazienka wyposażone, pokoje bez mebli. Do mieszkania przynależy garaż. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ursus, skorosze, blok z 2006r. Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, 64m kwadratowe + miejsce garażowe na parkingu podziemnym. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 59m2 na parterze, w dzielnicy Targówek. W mieszkaniu są dwie dwuosobowe sypialnie po 10m2. Do dyspozycji salon połączony z otwartą kuchnią. Z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł85 m² 44,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

mieszkanie 85 m2, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, dodatkowe wc, oranżeria 6 m2, balkon 13m2, miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie duże, przestronne, jasne, ekspozycja południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie wyposażone.Wolne od 1 maja, do wynajęcia bez mebli (ale dużo wbudowanych szaf). Do mieszkanie przynależy piwnica, miejsce na parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym - winda bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

8 900 zł144 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie na cele mieszkaniowe lub na firmę. 144 m2, 5 pokoi, idealny rozkład i strony świata. Możliwość wynajęcia z meblami lub all inclusive.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

3 300 zł77 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ieszkanie 77 m2 II piętro, wysoki standard, 2 sypialnie, salon + aneks kuchenny (przestrzeń otwarta). Garderoba, łazienka z wc + oddzielny wc. Loggia z ogrodem zimowym połączonym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1-pokojowe, o pow. 37 m kw.położone w cichej okolicy, w pobliżu metra i bezpośrednio przy przystanku autobusowym, na terenie zmknietego i strzeżonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze (winda) w kamienicy w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Wilczej i Mokotowskiej. Przestronny salon, duża w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej. Wyposażone i umeblowane. Mieszkanie ma ok.35 m kwadratowych i jest po kapitalnym remoncie. Składa się z salonu przechodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w sercu Mokotowa, na osiedlu Eko Park, inwestycja Suita. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie na 1 piętrze 8 kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 950 zł150 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 150 m2, znajdujące się na 3 pięrze w 4-piętrowym kameralnym apartamentowcu. Cztery sypialnie, kuchnia połączona z salonem i jadalnią, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 249 zł82 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni urządzone, funkcjonalne, idealne dla osoby samotnej lub rodziny z dzieckiem. Salon z kuchnią i hallem to otwarta powierchnia około 40 mkw. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonałe usytuowanie mieszkanie, róg Świetokrzyskiej i Nowego Światu, przy stacji metra ( za kilka miesięcy, cena promocyjna do czasu ukończenia metra) na biuro, gabinet, kancelarię, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 900 zł87 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie, salon z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki (wanna oraz 1 prysznice, 2 wc, 2 umywalki). garderoba. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna na 3 strony świata (wsch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Miłe, ciche i jasne Studio (70m2) z garażem (sypialnia płn.-wsch. , salon z werandą płd-zach.). Mieści się tuż przy metrze Kabaty (30 kroków od wyjścia z budynku), do Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie na Al. Wilanowskiej, 60 m2, 2 pokoje. kuchnia otwarta, przedpokoj, obszerna garderoba w sypialni, szafy zabudowane w przedpokoju. Pralka, zmywarka. W lazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

do wynajęcia mieszkanie przy ul. Nowogrodzkiej. Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, oddzielnie łazienka i ubikacja. Do dyspozycji osoby wynajmującej również strych. Dogodna lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 43m, w nowoczesnym apartamentowcu na Mokotowie (ul. Obrzeżna). Budynek oddany w 2013 roku, mieszkanie nowe, dotychczas przez nikogo nie zamieszkane. Mieszkanie znajduje się.