dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wykończone w wysokim standardzie, nowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2012 r. na monitorowanym osiedlu. Mieszkanie jest ciche i słoneczne. Jeden pokój jest połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia piekny 2 pokojowy apartament z widokiem na cichy, zielony skwer tuz obok nowo otwartego centrum handlowego Plac Unii City Shopping. Mieszkanie wykonczone najwyzszej jakosci materialami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 400 zł61 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

owo wykończony, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w nowoczesnym, unikalnym kompleksie mieszkaniowym w stylistyce loftów. Swój niekonwencjonalny charakter zawdzięcza industrialnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.W cenie czynsz, internet i telewizja kablowa. Do mieszkania przynależy piwnica. Cicha okolica w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł98 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie posiada trzy niezależne pokoje, salon, łazienkę, przedpokój, kuchnię, toaletę oraz balkon. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2001 roku, budynek z recepcją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 700 zł150 m² 38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Piękne, kompletnie umeblowane mieszkanie z kominkiem w ścisłym centrum Warszawy. Jest to strych w przepięknej kamienicy, o powierzchni 150m2 - jest podzielony na część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 115 m2 położone w prestiżoweym wieżowcu przy rondzie Babka składa się obszernego livingroomu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, widne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,88m2, na drugim piętrze w niskim budynku z cegły (3 piętra) przy ul. Płockiej, róg Grenady, odsuniętym od ulicy Płockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładnie, ciche i przestronne mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 74m2. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi. Salon 34m2, pokój 11m2, pokój 10m2m, oddzielna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest nowoczesne i dobrze wyposażone w nowym budownictwie, są tu dwie sypianie + kuchnia z aneksem. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Ochota,Warszawa

4 600 zł136 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Całkowita powierzchnia apartamentu to 136,1 m2, salon ok. 38 m2, sypialnia małżeńska ok. 13 m2, pokój gościnny - ok. 8m2, pokój dziecięcy ok. 23,5 m2, kuchnia ok. 11 m2, łazienka z wanną - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, dwupokojowe mieszkanie składające się z otwartej na salon kuchni, sypialni i 2 łazienek. Duża powierzchnia szaf wnękowych, wysoki standart wykończenia (nowo odmalowane) , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne i jasne mieszkanie do wynajęcia w Centrum Warszawy w odnowionej kamienicy, mieszczące się zaraz przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności. Mieszkanie 43 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na mokotwie w okolicy kompleksu basenów Warszawianki. Dogodny dojazd, spokojna okolica. Mieszkanie o powierzchni 140 m kw. znajduje się na 3 piętrze w budynku strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 300 zł74 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe 3 pokoje, kuchnia z aneksem, łazienka, pralnia, komórka lokatorska, taras, 2 miejsca garażowe w garażu podziemnym. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 41,1m2, gorlicka/ochota - Rakowiec, 1700, wynajem Parametry ogólne: bardzo ładne, zadbane mieszkanie o powierzchni 41,1m2, 2 pokoje i widna kuchnia. Pokoje: (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

74 m2, 3 pokoje: sypialnia małżeńska, pracownia (możliwe przerobienie na drugą pracownię) i duży salon z kuchnią, łazienka i oddzielnie wc. Nowy blok z windą. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny apartament 103 m2, 3 pokoje, 5 piętro,całkowicie umeblowane ( telewizor, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, radio, pralka), duży balkon, w łazience prysznic i wanna, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pkojowe,55 m.kw,Miasteczko Wilanów,ul:Sarmacka,cena ofertowa 2500,-zł Dostępne od 1 lipca. Okres wynajmu minimum rok! Nowe, ciche bardzo ładne w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

2 800 zł82 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczne 4 pokoje w spokojnej okolicy. Osiedle ogrodzone, plac zabaw dla dzieci, pełna infrastruktura. Mieszkanie ze strefa dzienną i nocną. Rolety całkowicie zaciemniające sypialnie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie-apartament. Bardzo wysoki standard. Po kapitalnym remoncie. Ostatnie pietro. Jasne. Balkon (podgrzewany) przez cala dlugosc mieszkania. Duży salon z kuchnią + pokoj do pracy/sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadbane, eleganckie, dwupokojowe mieszkanie, położone w samym Centrum, w odremontowanym budynku z roku 1963, iv/vp. Winda, duże okna wymienione w 2009r. Doskonała lokalizacja, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 350 zł64 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Ursynowie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko metra. W pobliżu pełna infrastruktura - sklepy, apteki, lokale usługowe, blisko szkoła podstawowa oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł106 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 4 pokojowe,106 m.kw,Mokotów,Puławska,cena 5500,-zł do negocjacji. Rejon:Dolinka służewiecka wolne od zaraz okres wynajmu minimum 24 miesiące opłaty 5500,-zł( w tym czynsz + 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie po remoncie w samym centrum Warszawy 5 min pieszo od dworca centralnego przy ul. Złotej. Mieszkanie klimatyzowane w pełnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo słoneczna, ciepła i rozkładowa kawalerka z aneksem kuchennym w nowym budynku monitorowanym z ochroną w centralnej części dzielnicy Ochota. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, ciche i jasne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy, w apartamentowcu z 2009r. W odległości 300 m przystanek autobusowy, szybki dojazd do Centrum. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 100 m luksusowy, 1 pietro, 2 lazienki Pl. Zbawiciela 6000 zl.m-c. 2 wc, 2 łazienki. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł136 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Powierzchnia na biuro, kancelarię. Kamienica biurowo mieszkalna, ulica Koszykowa. Lokal znajduje się na 1 piętrze (kamienica pięciopiętrowa). W budynku znajdują się kancelarie prawne, kancelaria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo dobrze wyposażone, mieszkanie na ulicy Łuckiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest wyposażone w lodówkę, kuchenkę gazowo-elektryczną, zmywarkę oraz pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 45 m.kw.,Śródmieście ul:Żelazna,cena ofertowa 2200,-zł do uzgodnienia! Od zaraz! Do wynajęcia bardzo ładne, przytulne, ciche dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękne mieszkanie 2pokojowe położone w cichej okolicy. Blok z 2008 r z ochroną i monitoringiem, bardzo bezpiecznie. Piętro 4 (winda), bardzo cicho, ciepło i przytulnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w samym centrum miasta, ale cichy z uwagi na jego usytuowanie, wykończony w wysokim standardzie, klimatyzacja,miejsce garażowe blisko windy w garażu podziemnym. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w genialnej lokalizacji. 5 min piechotą do Pl. Wilsona i Pl. Inwalidów, wśród urokliwych żoliborskich knajpek i parków. 10 min na Kępę Potocką. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym budownictwie, 3 piętro, winda, osiedle strzeżone i monitorowane, do metra 1 min., blisko szkoła, przedszkole, park, Tesco. 2 pokoje zamykane plus salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie połozone w Platinium Towers wykonczone i wyposażone w najwyższym standardzie Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 400 zł92 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 3 p. na osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie 92m2 trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnia. Mieszkanie nie jest umeblowane i nie ma możliwości umeblowania. Kuchnia kompletna z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hołówki

Mokotów,Warszawa

3 200 zł88 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w przedwojennej, zadbanej, wyremontowanej kamienicy z zamkniętym podwórkiem. Bardzo dobra lokalizacja - budynek znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, bardzo zadbanym osiedlu w okolicach stacji metra Imielin (1 km). Przy lesie Kabackim (0,2 km), w pobliżu Centrum Handlowego (0,4 km). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 55,03 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, o powierzchni 51mkw., w tym pokoje 20mkw. i 14mkw. Kuchnia oddzielna widna, obydwa pokoje i kuchnia mają okno / drzwi na loggie (18mkw.) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł122 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W apartamencie są 3 sypialnie (16, 13, 13m2), salon 28m2, jadalnia 8m2, kuchnia 11m2, pokój kąpielowy 10m2 z wanną, łazienka 4m2 z prysznicem. oraz duży przedpokój 19m2. Apartament znajduję.