dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł86 m² 38,95 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w pobliżu Powązek. Mieszkanie składa się z salonu, kompletnie wyposażonej kuchni z oknem, 2 sypialni z szafami wnękowymi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

4 750 zł150 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Elegancki, dwupoziomowy apartament na ostatnim 8 piętrze budynku z dużym tarasem oraz funkcjonalnym rozkładem. Posiada system alarmowy. Osiedle zbudowane jest w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne, rozkładowe 3 pokoje, kuchnia, balkon, idealne na biuro, w samym Centrum Warszawy, do Stacji Metra 100 metrów. Kontakt: niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatycznie zaadaptowane poddasze w kamienicy, nieszablonowe, oryginalne mieszkanie, znajduje się w odrestaurowanej (2010-2011) kamienicy z 1925 roku na rogu ulicy Willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Huta,Warszawa

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w kamienicy z lat 20-tych, na ostatnim piętrze. 65m2 po całkowitym remoncie, ekskluzywnie wykończone studio w zabudową szklaną tworzącą sypialnie. Kuchnia jako aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo wysoki standard wykończenia i umeblowania. Meble wykonane na zamówienie. W łazience zainstalowana kabina prysznicowa z funkcją hydromasażu i sauną parową. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

8 000 zł124 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament (3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienki, garderoba, hol) z przynależnym 90 m słonecznym tarasem położony blisko Łazienek Królewskich. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest świeżo wykończone, nigdy wcześniej nie wynajmowane. Na powierzchnię 56 m2 składa się kuchnia otwarta z salonem, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Na balkon wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

5 300 zł117 m² 45,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament 3 minuty do metra na Mokotowie. Apartament składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki widnej z wanną i prysznicem, osobne wc, garderoby oraz loggia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkaniem na Ochocie/ ul. Korotyńskiego. Metraż 71m2, parter, salon- 22 m, sypialnia mniejsza- 14m, sypialnia wieksza- 16m, kuchnia i łazienka w pełni wyposażone, przy Parku Szczęśliwickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

3 850 zł58 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie wykończone w wysokim standarcie. Usytuowane w parku Sowińskiego na Woli. Cicha i spokojna lokalizacja a wokół dużo zieleni. Budynek 5 i 6 piętrowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowy 1 pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, klimatyzacja, internet, tv kablowa.Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. 2 piętra niżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł36 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 36,5 m.kw,Mokotów ul.Bukowińska ,Cena ofertowa 2000,-zł do uzgodnienia! Mieszkanie 37m w apartamemtowcu "Dom na Skarpie" na 12 pietrze. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie na Mokotowie w Warszawie "osiedle Marina". Wykończone bardzo starannie z najwyższej jakości materiałów, sprzęt agd Siemensa, kuchnia kompletnie wyposażona, połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

8 500 zł123 m² 69,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

The housing estate is situated in the park on Mokotowskich Fields, i am there the part enclosed out and supervised of the park for residents is only settling. Shops are located in an infrastructure of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w 2-piętrowym budynku .Lokal o powierzchni użytkowej 80 m2 w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne ciche mieszkanie na ulicy Klimczaka w Miasteczku Wilanow, 3 pietro, 55 metrow, duzy balkon, komorka lokatorska, 2 miejsca garazowe, calodobowa ochrona, umeblowane lub nie, nowo wykonczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w nowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na nowym, strzeżonym osiedlu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie mieści się w reprezentacyjnej klatce. Wykończone jest w bardzo wysokim standardzie wyłącznie z najwyższej klasy materiałów np. drewniano- szklane drzwi wysokość 2.70 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

5 000 zł78 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament na warszawskim Mokotowie w nowym bardzo ładnym apartamentowcu. Ciche, okna sypialni (dwóch) wychodzą na patio, a z salonu ponad dachami Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kuchnia: zabudowa meblowa, lodówka, zmywarka, stół i krzesła, płyta elektryczna; sypialnia: szafa w zabudowie, łóżko; salon: kanapa (rozkładany narożnik), regały na książki; łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2-poziomowy, hipsterski apartament (open space) dla aktywnych (preferowane dla singla). Łącznie 48 m2. Piętro 10/10. Doskonała lokalizacja: tuż obok metro, ogromny park - Pole Mokotowskie oraz uczelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie o wysokim standarcie na osiedlu Milonga. Umeblowane. Jest możliwość zabrania mebli. Doskonała lokalizacja blisko centrum przy Polac Mokotowskih Bardzo cicho. Duży teren zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 74 m.kw,Wola ul:Łucka,cena ofertowa 3200,-zł do uzgodnienia! Opis: Mieszkanie znajduje się w ciekawym architektonicznie budynku mieszkalnym w centrum miasta. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowe Bielany, w zielonej i spokojnej okolicy. Okna wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kuchnia jest otwarta na salon - łącznie 34,5m2, łazienka 4,5m2, sypialnia 11m2, korytarz 4m2. Meble: łóżko 140/210, szafa wnękowa 70/180, rozkładana sofa 140/70-200, rozkładany stół 90/90-170, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na osiedlu Kaskada na Woli. Piętro 3/10. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z: przedpokoju z dużą szafą wnękową, salonu z aneksem kuchennym (z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, ciche 3 pokoje, kuchnia, łazienka, 3 balkony. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależy piwnica. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Cicha okolica, w pobliżu Pól Mokotowskich. W okolicy pełna infrastruktura. Szybki dojazd do Centrum Warszawy.