dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 68 m.kw,mokotów ul:Madalińskiego 3300,-zł do uzgodnienia! Do wynajęcia mieszkanie w przedwojennej, klimatycznej kamienicy na Starym Mokotowie (Madalińskiego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszanie na Woli (okolice ul. Kasprzaka) Bardzo dobra lokalizacja - blisko tramwaj, autobus. - 3 pokoje umeblowane - kuchnia oraz łazienka w pełni wyposażone, balkon,oddzielne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziłowska

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany jest w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Radziłowskiej (róg Francuskiej z Zwycięzców) w sąsiedztwie klimatycznej ulicy Francuskiej, stadionu Narodowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na mokotowie! dobry punkt, po remoncie! Mieszkanie w czteropiętrowym budynku na strzeżonym osiedlu., po remoncie, całkowicie wyposażone i umeblowane. Duży pokój-18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, łączące nowoczesność, (kuchnia i łazienka) i tradycję (cała reszta). Powierzchnia 48,3 m, x piętro - jest winda. Blisko metro, tramwaje, autobusy. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka. Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone. Miejsce garażowe za niewielką opłatą. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszaknie 2 pokojowe 44 m.kw, Stary Mokotów ul.Rakowiecka , cena ofertowa 2250,-zł do uzgodnienia! Mieszkanie 44m2 na Mokotowie ul. Rakowiecka (lokalizacja między Rakowiecką i Bruna). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 650 zł65 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, strzeżone osiedle (kercelak na Woli). Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta oraz wygodny garaz na poziomie -2. Mieszkanie w pełni wyposażone t/j agd/rtv (LCD, kino domowe) Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 80 m2, 3 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki, duży balkon 12 m2. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone do zamieszkania od zaraz. Wraz z mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe 56 m.kw, Mokotów ul.Warowna, cena ofertowa 2750,-zł do uzgodnienia! wolne od zaraz! mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu na osiedlu Marina w Warszawie.Moze byc umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Planowane oddanie mieszkania do użytkowania to połowa grudnia 2013 r., 3 pokojowe mieszkanie z garażem dla firmy na Woli w Warszawie przy skrzyżowaniu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

2 750 zł65 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przepiękny trzypokojowy apartament, blisko metra. Dwie duże sypialnie oraz salon pół-otwarty na kuchnię. Obie sypialnie wyposażone w wygodne, podwójne łóżka (140x200cm), duże szafy, komody -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przepiękne ustawne mieszkanie przystosowane na biuro,w pełni okablowane dla potrzeb pracy 12-14 osobowej zalogi. Przynależny do lokalu balkon znajduje sie w miejscu idealnym na umieszczenie reklamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, 2- pokojowy ( 64 m.2) apartament w wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu w Wilanowie, obok Pałacu Wilanowskiego i przepięknego parku. 3 piętrowy, mały blok z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, komfortowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, składa się z dużego salonu, przestrzennej sypialni z szafami wnękowymi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 81,6 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 3-cim piętrze w 5-cio piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy, 4 pokojowy (100 m.) apartament znajdujący się w kamienicy przy Alejach Jerozolimskich. Przepiękny, bardzo nowocześnie urządzony, a zarazem przytulny. Znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, świeżo wyremontowane, umeblowane mieszkanie w kamienicy z 1936 r w bardzo dobrej lokalizacji. Metro Rakowiecka 200 m, pole Mokotowskie 400 m. Salon (wsch.) 30m2 z piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Czerniaków,Warszawa

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, wyposażone (pralka, lodówka, telewizor), rozkładowe na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. Z salonu wyjście na loggię, łazienka i wc osobno, na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o dużej powierzchni łącznej (70 m 2) znajdujące się w Wilanowie ul. Sarmacka na parterze z pięknym ogródkiem należącym do mieszkania do którego prowadzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo słoneczna, cicha i rozkładowa kawalerka z osobną widną kuchnią w centralnej części dzielnicy Ochota, w pobliżu skrzyżowania Grójeckiej i Dickensa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i przyjemne mieszkanie w świetnej lokalizacji: 7 min. piechotą (1 przystanek) od Centrum Handlowego Arkadii, 3 przystanki (6 minut) od Starego Miasta, 6 minut spacerem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasny, przestronny apartament na bliskiej Woli o powierzchni 78 m2, 7 piętro. Ciepłe, rozkładowe mieszkanie znajduje się bardzo blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo słoneczny (ekspozycja pd-wsch), klimatyzowany 2-pokojowy apartament na ostatnim 8 piętrze kameralnego apartamentowca Villa Marina przy Alei Wilanowskiej na Mokotowie. Najbliższa okolica to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł92 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny apartament położony w prestiżowej lokalizacji w sercu starej Warszawy przy Placu Trzech Krzyży. Trzy pokoje. Duży pokój (38m2) połączony z kuchnią, dwie sypialnie (po 15m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o wysokim standardzie 66 m2 ( jeszcze niezamieszkałe i nieużywane) z roku 2014, 3 oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia, dwie łazienki, loggia, 3 piętro, 2 windy, kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, dwupokojowy apartament, urządzony i wykończony w wysokim standardzie według indywidualnego projektu. Znajduję się w nowoczesnym, prestiżowym kompleksie Qbik na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia superkomfortowy, w pełni umeblowany apartament na strzeżonym osiedlu przy ul. Biały Kamień przy samym Polu Mokotowskim., blisko merta i terenów zielonych.W mieszkaniu są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Przestronny pokój, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Do mieszkania przynależy piwnica. Strefa bezpłatnego parkowania pod blokiem. Cicha okolica. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł158 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy dwupoziomowy apartament, wykończony w wysokim standardzie w budynku strzeżonym, z recepcją i parkingiem podziemnym. Prestiżowa cicha lokalizacja na Starym Mieście, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wyanjęcia w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (61m2) w zamkniętym i strzeżonym kompleksie apartamentów Galeria Park. Osiedle znajduje się w cichej bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 870 zł84 m² 34,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje (2 sypialnie, 3ci pokój to bardzo duży salon połączony z otwartą kuchnią i jadalnią), balkon. Mieszkanie jest w pełni umeblowane (meble, lodówka, pralka,.