dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Dojazd do centrum zajmuje ok 15 minut. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Pokoje umeblowane. Kuchnia zabudowana. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe (pokoje niezależne, jeden z nich częściowo otwarty - do zamknięcia). Blisko stacje metra racławicka i pole mokotowskie! Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe i bardzo ciche mieszkanie na piątym piętrze (winda) w budynku mieszkalnym w Warszawie, w samym Centrum. Jeden pokój z dużym wydzielonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieumeblowane trzy pokoje; kuchnia do własnej aranżacji (do uzgodnienia warunki aranżacji kuchni) - w kamienicy " z duszą" - drugie piętro z windą; piękna klatka schodowa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Wola,Warszawa

2 450 zł51 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu stacja metra. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta razem. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd. Przy sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

10 000 zł151 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W cenie dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie - 5 pokojowe, kuchnia otwarta. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

2 500 zł46 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w pobliżu stacji metra Natolin - 3 minuty do stacji metra. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Aneks zabudowany ze sprzętem agd. Pokoje umeblowane. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 500 zł104 m² 62,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny położony w apartamentowcu na Powiślu -osiedle Patria. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone, posiada 3 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki, 2 balkony, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

12 300 zł146 m² 84,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kamienica w centrum miasta - bardzo dobry punkt komunikacyjny. Mieszkanie wysokie 3,4 m - po remoncie. Kuchnia z jadalnią 33 m2. Salon z piecem ozdobnym 30 m2, sypialnia główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł108 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do ścisłego centrum miasta. Budynek monitorowany i strzeżony 24h. W cenie jest jedno miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie dwu pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie blisko parku łazienkowskiego! Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Do centrum Warszawy ok 4 km. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum, blisko metro, tramwaj, autobus. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. 2 pokoje, aneks kuchenny. 2200zł + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładny apartament dwupokojowy zlokalizowany na mokotowie blisko stacji metra służew! Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Dwa pokoje (sypialnia, salon). Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie tuż przy Placu Zbawiciela w klimatycznej, wyremontowanej kamienicy z windą. Okna większego pokoju wychodzą na kościół zbawiciela, mniejszego na rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!okazja! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na granicy grochów/gocław/saska kępa (al. Stanów Zjednoczonych 44). 10 minut autobusem do stacji metra politechnika! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia otwarta. Łazienka, toaleta oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Wilanów,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w pobliżu stacji metra Wilanowska - dobry punkt komunikacyjny. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie - dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie wysokie 3,05 m - dwa pokoje, kuchnia widna [oddzielna[. Łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie do wynajęcia, w doskonałej lokalizacji, w kameralnym budynku, w prestiżowej części Warszawy na Saskiej Kępie. Usytuowane na drugim piętrze z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 na 3 piętrze z widną kuchnią,łazienką i balkonem z pełnym wyposażeniem.Mieszkanie znajduje się w cichej,zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 grudnia 2015 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o pow.55 m2 na Kabatach w osiedlu Vita Park w bliskim sąsiedztwie lasu Kabackiego i Parku Moczydełko. Salon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie - dwa pokoje z aneksem kuchennym. Pokoje umeblowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wylot

Włochy,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, wys. standard, kompletne i bogate wyposażenie, fantastyczna lokalizacja. Doskonały dojazd do centrum, zielona i spokojna okolica. Kameralny apartamentowiec w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kamienica w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu pl Unii Lubelskiej. Pełna infrastruktura. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. W łazience wanna. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł96 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia W śródmieściu apartment for rent in śródmieście Apartament do wynajęcia w samym centrum miasta, w budynku z całodobową ochroną i portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone w agd+rtv mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z pięknym widokiem na las. Osiedle zamknięte a okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie trzy pokojowe - salon połączony z kuchnią. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł88 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Gotowy do wynajęcia od zaraz bardzo ładny i stylowy lokal 88 metrowy w świetnej lokalizacji przy ul. Mokotowskiej. Zabytkowa piękna kamienica świeżo po generalnym remoncie. Lokal 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skorosze

Skorosze,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie na zamkniętym osiedlu (skorosze). Powierzchnia 48 m, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Ujazdów,Warszawa

6 500 zł114 m² 57,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wynajęcia od zaraz piękne i niezwykle klimatyczne (114 m) 4-pokojowe mieszkanie w bardzo prestiżowej lokalizacji przy ul. Górnośląskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Sejmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Piękne, przytulne dwupokojowe mieszkanie niedaleko stacji metra Racławicka oraz tuż obok przystanku tramwajowego Szpital mswia. W okolicy jest bardzo dużo parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

2 800 zł79 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu stacja Metro Młociny - dojazd do Centrum zajmuje około 18 minut. W pobliżu przystanek autobusowy oraz zajezdnia tramwajowa Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

2 200 zł44 m² 50,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie na II piętrze w apartamentowcu w Warszawie, w dzielnicy Wola (ul. Towarowa). Mieszkanie o o bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - samo centrum, metro centrum budynek z roku 1955/1960 mieszkanie całkowicie umeblowane wysoki standard, świeżo po remoncie, system alarmowy,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet - pokoje umeblowane. Kuchnia zabudowana. W łazience wanna. W łazience glazura, terakota. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

2 400 zł67 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow 67m2 na Ursynowie Imielinie ul Roentgena. Mieszkanie składa się z salonu z dwóch sypialni łazienki i oddzielnego wc. Kuchnia częściowo połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pod Lipą

Ursynów,Warszawa

4 700 zł105 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Exclusive apartment to rent in ursynow kabaty! ekskluzywny apartament do wynajęcia na kabatach!1 Wyjątkowy gustownie i oryginalnie urządzony apartament do wynajęcia na kabatach. Pięknie zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie po remoncie - jednopokojowe z aneksem kuchennym. Aneks zabudowany. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł81 m² 46,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament na strzeżonym osiedlu przy ulicy Bobrowieckiej w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie, blisko Parku Łazienkowskiego. Lokal składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł85 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. Istnieje możliwość wynajęcia komórki lokatorskiej za opłatą.