dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołny

Ursynów,Warszawa

3 900 zł149 m² 26,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie do wynajęcia , nieopodal (200M) lasu kabackiego Jest to całe piętro - 150M2 położone w niskim kameralnym budynku , 4 jasne pokoje , 2 duże łazienki , gardedoba , 3 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia ciemna. Łazienka, toaleta razem. Pokoje umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Składa się z pokoju dziennego (20 m2), trzech sypialni (16,14, 10 m2), dwóch łazienek (5, 2 m2), kuchni (4 m2) i przedpokoju. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

4 500 zł136 m² 33,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie trzypokojowe typu studio O powierzchnii 136M2 W wilanowie do wynajęcia! three room 136sqm apartment in wilanow for rent! Zachęcam do wynajęcia dużego trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kamienica w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - ok pl. Trzech Krzyży. W pobliżu: restauracje, butiki, hotele, sejm oraz ambasady. 3 min. spacerem do Parku Ujazdowskiego i 10 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w pobliżu stacji metra - Metro Racławicka oraz do przystanku tramwajowego - 5 minut. Możliwość wynajęcie miejsca parkingowego w parkingu podziemnym dwa kroki od mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie w przyjaznej i spokojnej okolicy. W pobliżu wiele punktów usługowych, przystanki komunikacji miejskiej ( autobus, metro). Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Ksawerów,Warszawa

7 490 zł134 m² 55,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament na parterze kameralnego budynku, w którym mieszczą się cztery apartamenty w podwyższonym standardzie, po jednym na każdym poziomie. W pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 980 zł25 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - Marszałkowska - 120m, trasa Łazienkowska ( Armii Ludowej ) - 200m, aleje Ujazdowskie ( Trakt Królewski ) - 550m oraz Metra Politechnika - 300 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 400 zł93 m² 36,65 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone eleganckie i bardzo jasne mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem na skarpę, w pobliżu parku Królikarnia. Mieszkanie południowo-zachodnie z 2 loggiami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz, piękne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji przy ulicy Siennej. Apartament z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w centrum miasta - bardzo dobrym punkt komunikacyjny. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia ciemna. Łazienka, toaleta razem. Pokoje o metrażach: 16 ; 9 m2 - amfilada. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Ochota

Ochota,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowana kawalerka z osobną kuchnią oddzieloną przesuwaną szybą, na Ochocie, przy Banacha. Piętro 9/10. Bardzo dużo szaf (2 osoby pomieszczą się bez problemu). Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny, cichy i bardzo przytulny apartament na zielonym Mokotowie, w nowym, strzeżonym, 7-piętrowym budynku. To komfortowe, klimatyzowane, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in mokotów! apartament do wynajęcia na mokotowie! Mieszkanie znajduje się na terenie bardzo zielonego i przyjaznego dzieciom osiedla Hubertus, w pobliżu sklep Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

9 500 zł150 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartment-penthouse for rent in wilanow Penthouse on 4th floor of decent, security guarded apartment complex, very quiet street in the heart of old Wilanow. British/ French / German School, embassies can be.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł99 m² 70,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

trzypokojowe mieszkanie z dużą widną kuchnia w kamienicy w ścisłym śródmieściu Warszawy. Na cele mieszkalne lub biurowe (rozprowadzona sięć logiczna + klimatyzacja. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W pobliżu stacja metra Kabaty. Mieszkanie dwu poziomowe - wykończone w podwyższonym standardzie. 1 poziom: pokój 42 m2 z otwartą kuchnią, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy, umeblowany, odświeżony apartament o wysokim standardzie położony w eleganckim apartamentowcu z 2007 roku w cichej i urokliwej części Mokotowa o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do ścisłego centrum miasta. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Brylowska

Czyste,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament świeżo wykończony - jeszcze nie zamieszkałe. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd. Mieszkanie częściowo umeblowane, poza gabinetem/drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł108 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na mokotowie apartment for rent in mokotów Bardzo ładny, luksusowy, 3 pok. apartament (108 m2) w sercu Starego Mokotowa. Salon (ok. 35 m2), kuchnia zamknięta (z jednoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia otwarta na pokój. Na wyposażeniu kuchenka gazowa, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek strzeżony, zamknięty - w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do stacji metra Dworzec Gdański zaledwie 3 minuty, tramwaj/autobus 2 minuty. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie w nowym budynku. salon połączony z aneksem kuchennym i dwa oddzielne pokoje. łazienka z prysznicem i wc oraz oddzielne wc. szafy zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie dla 1-3 osób, położone w samym centrum Warszawy (obok Złotych Tarasów). Lokal składa się z 3 pokoi w tym salon z częściowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 70 m2. Przedpokój, oddzielna kuchnia, trzy sypialnie, duża łazienka. Możliwość umeblowania. Czynsz najmu: 2.000 zł + opłaty. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 600 zł92 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament położony przy ul. Komisji Edukacji Narodowej pomiędzy stacjami metra Imielin i Natolin. Budynek z 2006 roku położony w drugiej linii zabudowy - idealnie cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

9 920 zł156 m² 63,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny, duży apartament w ładnej okolicy przy Sarmackiej (wilanów) dla osób,które cenią sobie spokój i komfort.Okna wychodzą z każdego pomieszczenia,dodatkowo z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 200 zł82 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Rosoła. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z dwóch przytulnych sypialni, dużego salonu, widnej, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie w miasteczku Wilanów, apartamentowiec Impresja pod stałą ochroną z portierem, na parterze z 25m2 tarasem, całkowicie urządzone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle jest strzeżone i objęte całodobowym monitoringiem. Do mieszkanie przynależy rówież miejsce parkingowe w parkingu podziemnym. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe w znakomitej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Budynek z 2006 roku, w pobliżu parku Morskie Oko i kompleksu sportowo-rekreacyjnego Warszawianka, blisko Łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal mieszkalny na biuro, 3 pokoje, oddzielna kuchnia z przejściem do dużego pokoju. Łączna powierzchnia 79m2, duży balkon typu logga. Kuchnia w pełni umeblowana. Mieszkanie dwustronne widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł49 m² 82,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie, 48,6 m2 ul. Miła. Mieszkanie słoneczne, widne z balkonem. W idealnym stanie, po remoncie. Kuchnia w aneksie połaczona z salonem. Dwa pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

4 750 zł103 m² 46,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec w dobrym punkcie komunikacyjnym - tramwaje, autobusy, przy stacji metra Marymont. Osiedle ogrodzone, strzeżone. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia z jadalnią. Dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od września 2015r, 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 58,2m2 przy ul. Św.Bonifacego, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Oddzielna kuchnia z kuchenką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewajtis

Bielany,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mały niezwykle klimatyczny domek położony w zespole klasztornym Kamedułów. Osedle składa się z trzynastu domków pustelniczych (eremów). Domek składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cietrzewia

Włochy,Warszawa

3 100 zł85 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w budynku przy ul. Cietrzewia do wynajęcia. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Alej Jerozolimskich, ul. Popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Ścisłe Centrum Warszawy. Do wynajęcia apartament 2 pokojowy z balkonem ( 53 mkw ) - pokój/salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem. Bardzo wysoki standard.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij