dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Niepowtarzalny klimat oraz miejsce! Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce (według ekspertów rynku nieruchomości, to najładniejsze miejsce po Rynku Starego Miasta w Warszawie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł100 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupiętrowy budynek z sześcioma ekskluzywnymi apartamentami, garażem podziemnym oraz pięknym, dużym ogrodem, z którego rozciąga się widok na Park Wilanowski. Klatki schodowe wykończone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, usytuowane na I piętrze w 4 piętrowej przedwojennej kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu przy ul. Nowosieleckiej w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, piętro 1/4 w apartamentowcu z 2005 roku, przy Al. Wilanowskiej 5, wilanów. Osiedle na Miasteczku Wilanów, w okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowoursynowska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł148 m² 43,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w dwu piętrowym budynku. Usytuowane jest obok Dolinki Służewieckiej dzięki ,której okolica jest pełna zieleni. Małe, kameralne osiedle jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Wali, ul. Kolejowa 47. Powierzchnia 48 m2, piętro 4/5, rok budowy: 2012. Dojazd do Centrum w przeciągu 5 minut, spacerem do Placu Zawiszy z którego odjeżdżają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 250 zł54 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie na zamkniętym, całodobowo strzeżonym osiedlu obok stacji Metra Młociny. Okolica cicha i spokojna, obok banki, sklepy, szkoły; świetna komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 63 m2, 2 sypialnie (14m2, 11m2). Salon z aneksem (25m2), łazienka (5m2), hall (8m2), balkon (6m2), miejsce. Okna wychodzą na dwie strony (wschod- zachod). Apartamentowiec oddany w 2007,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. W pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia, zmywarka, lodówka , pralka, łóżka, szafy itp. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Lokalizacja: ul. Piękna, pomiędzy ul. Piękną i Szopena, graniczy z kompleksem ambasad, 100m do Al. Ujazdowskich i Parku. Trzecie piętro z windą. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 200 zł77 m² 41,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe w przedwojennej kamienicy po generalnym remoncie. Rozkład i metraż pomieszczeń: kuchnia - 11 m2 z dużym oknem,(ew. szafki kuchenne białe, zlew stalowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

9 700 zł107 m² 90,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, luksusowy, elegancki lokal biurowy w pięknej, nowej kamienicy Doskonała lokalizacja. Bardzo dobrze skomunikowany. Klimatyzacja, sieć teleinformatyczna, alarm. Lokal rozkładowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

7 300 zł180 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy vis a vis Pałacu Kultury. Przepiękne odrestaurowane wnętrza z zachowaniem oryginalnej sztukaterii. Dwa działające kominki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Sieleckiej, mokotów. Powierzchnia 54 m2, piętro 2/4, w kamienicy z lat 60. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi (19 i 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji tuż przy placu Bankowym, parku Saskim,300m do stacji metra.Dwa oddzielne pokoje,kuchnia,łazienka,garderoba. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, zadbane mieszkanie, bezpośrednio po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w agd, na cichym osiedlu strzeżonym "zielone Zacisze" z całodobową ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki czteropokojowy apartament o pow 100m2 w pobliżu Galerii Mokotów i centrum biurowego przy ul. Domaniewska i Postępu. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamentowiec na Warszawskim powiślu. Kilkanaście minut do centrum. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia recepcja i dyskretna ochrona. Dwa rozkładowe i foremne pokoje. Sypialnia z podwójnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł104 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pięknej, zabytkowej kamienicy. 3 pokoje o wysokości 3,75m. Dwa oryginalne piece kaflowe, przerobione na elektryczne, pozwalają na ewentualne dogrzewanie poza sezonem grzewczym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Umeblowane : szafy wnękowe w przedpokoju, szafa wnękowa w sypialni, łóżko w sypialni, sofa w dużym pokoju ( brak jej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 400 zł68 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowany luksusowy apartament w prestiżowym budynku przy Polu Mokotowskim. Apartament składa się z przestronnego i jasnego salonu (z wyjściem na dwa balkony), częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy! Wynajem tylko na cele biurowe. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 89 m2 z balkonem na 1-szym pietrze budynku przy ul.Siennej. Lokal sklada sie z 4 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie o metrażu: 80 m2 Piętro: II/VIII Pomieszczenia: salon połączony z kuchnią, sypialnia, gabinet, 2 łazienki (1 przy sypialni), przedpokój, balkon, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę na Bemowie nowe 2 pokoje mieszkanie o pow. 50m2 wykończone materiałami wysokiej klasy , loggia, balkonem oraz miejscem garażowym / możliwość wynajęcia 2 miejsca/ przy ul. Coopera- osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie i komfortowo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie na Gocławiu w apartamentowcu z 2011 roku przy ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego w pobliżu Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, nowoczesne i wygodne mieszkanie w samym sercu zielonego Zoliborza w kameralnym trzypiętrowym budynku na Sadach Zoliborskich przy parku, spokojna okolica - w pobliżu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obiektem do wynajęcia jest luksusowy apartament usytuowany na osiedlu Capital Art Apartments, na granicy Woli ze Śródmieściem. Zaledwie 5 minut do centrum, 200m od nowej linii metra! Mieszkanie nie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ulicy Zielnej w Centrum Warszawy. Metraż to około 40 metrów, mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, korytarza z szafą, kuchni oraz niewielkiego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych, położone w samym sercu Starego Mokotowa na rogu Al. Niepodległości i ul. Rakowieckiej, 100 metrów od stacji Metro Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie , osiedle samarytanka , warszawa-targowek, 56M- 2 pok Z kuchnią , urządzone O wysokim standarcie, wynajem na dluższy okres czasu,osiedle strzeżone,monitoring, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

6 200 zł110 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Piękny, przestronny (110m2) luksusowo wyposazony apartament na Mokotowie z tarasem oraz ogrodem dachowym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Chodkiewicza. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki z przysznicem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw, usytuowane na I piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu Nowe Powiśle zlokalizowanym przy ul. Leszczyńskiej. Okna mieszkania pd-wsch na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 950 zł67 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 67 m2, piętro 2/4, 2007 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Sarmackiej, wilanów. W pobliżu linie autobusowe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

BEz prowizji! Klimatyczne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 na Pradze Południe. Mieszkanie z balkonem typu loggia oraz oknami wychodzącymi na wschód. Ustawny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

2 500 zł86 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 86m2położone na parterze, po remoncie, częściowo umeblowane, komplet agd, składa się z dwóch sypialni i salonu łazienki i oddzielnego wc, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nasze mieszkanie na okres 7 8 miesięcy począwszy od 30 Grudnia. Mieszkanie w naszej ocenie najlepiej sprawdzi się w przypadku wynajmu rodzin z dziećmi dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, piętro 3 (winda) w budynku przy ul. Niepodległości 111, mokotów. Skrzyżowanie z ul. Odyńca. Kilka minut spacerem do stacji metra Racławicka lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, widne (okna z 3 stron) mieszkanie z dużym salonem i otwartą kuchnią. Kolejne 2 pokoje to sypialnia z podwójnym łóżkiem i szafą wnękową oraz mniejszy pokoik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka na Żoliborzu przy ul. Dymińskiej. Ładna- 1 pokojowa ,całkowicie umeblowana i wyposażona. Super lokalizacja z dobrą komunikacją. Blisko tramwaj , autobus, metro Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Wynajmę 4-pokojowe mieszkanie na Zawadach, na parterze wraz z pięknie zaprojektowanym, własnym,ogrodzonym ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi w garażu.