dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 600 zł75 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu Woronicza Park. Idealny dojazd do centrów biurowych przy ul. Domaniewskiej / Postępu. Blisko lotniska. W pobliżu pełna infrastruktura: sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest po remoncie - wszystko nowe!. Urządzone w stylu art deco, moderny w połączeniu z nowoczesnym i designerskim stylem art Living. 2 przestronne pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 900 zł61 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (61m2) w zamkniętym i strzeżonym kompleksie apartamentów Galeria Park. Mieszkanie w ciepłej kolorystyce, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kaucja: 1 500,00 zł Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 600 zł39 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Woli w niskim budynku położonym wewnątrz osiedla. Oddzielne pokoje o takiej samej wielkości. Z jednego pokoju wejście do małej widnej kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Włochy

Włochy,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji, niedaleko biznesowego Służewca oraz 10min. od lotniska (na granicy: ochoty/mokotowa/dz. Włochy). Mieszkanie posiada 40m taras. Lokal narożny. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie mieści się na prestiżowym osiedlu eko park, przy ulicy chodkiewicza 7.OSIEDLE ZNAJDUJE SIĘ W PARKU NA POLACH MOKOTOWSKICH.POSIADA RÓWNIEŻ WYGRODZONĄ CZĘŚĆ PARKU TYLKO DLA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Osiedle za Żelazna Bramą, mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku 15-to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 400 zł95 m² 35,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne , funkcjonalne mieszkanie - 4 pokoje wysoki standard; 3 oddzielne pokoje + pokój dzienny / częściowo otwarty na hall, oddzielna duża kuchnia z oknem - umeblowana i wyposażona (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Bielanach o pow. 43m2 w budynku z 2006r. piętro 6/8, tuż przy stacji metra Młociny. Ciche (okna wychodzą na patio) i dobrze doświetlone przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! Mieszkanie jednopokojowe 30 m2 z aneksem kuchennym,łazienka z prysznicem , umeblowane; lodówka ,pralka, internet. Niska zabudowa , teren ogrodzony. Bezpieczne miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w urokliwej części Muranowa. Mieszkanie jest po remoncie. Składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z toaletą.Bardzo ładne, ciche położenie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Iwicka

Śródmieście,Warszawa

1 350 zł25 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie na ulicy Iwickiej w cichej, zielonej okolicy przy Łazienkach Królewskich. Mieszkanie czyste Pokój z aneksem kuchennym, łazienka odnowiona, balkon. Dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Wesoła,Warszawa

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w domu jednorodzinnym. Wejście do mieszkania z głownego korytarza.Mieszkanie umeblowane w podstawowe meble i sprzet AGD: kuchenka, lodówka, prysznic, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

1 850 zł51 m² 36,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia-2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Sady Rembertowskie,ul Paderewskiego; mieszkanie wyposażone jest w aneks kuchenny,przestronną łazienkę,pralnię , duży balkon-12m2,garaż.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawer

Wawer,Warszawa

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe, wykańczane marmurem, apartamenty, dla wymagających klientów. Apartement, piękny, cichy i wygodny może stać się domem z dala od własnego domu - w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe osiedle Ekopark tuż obok Pól Mokotowskich. Salon z kuchnią, sypialnia, gabinet z garderobianymi szafami, dwie łazienki (duża przy sypialni z prysznicem, wanną, tv i mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie w Warszawie na Ochocie na ul. Włodarzewskiej przy parku Szczęśliwickim. z pełnym wyposażeniem -apartament. Blisko szkoła, centrum rekreacji, centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

2 649 zł62 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcam do wynajęcia 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 62m2 z dużym, urządzonym tarasem w Dzielnicy Mokotów (sielce) - dojazd do centrum zajmuje ok. 10 minut. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym po generalnym remoncie. Mieszkanie ciche. Możliwość parkowania samochodu na zamkniętym podwórku. Zapraszamy na prezentację podobnych i innych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle, blisko Nowy Świat, krakowskie Przedmieście - Uniewersytet, stare miasto, budynek połozony w parku. Mieszkanie słoneczne z dużą loggią, 2 pokoje częściowo umeblowane; stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł124 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Cichy, słoneczny apartament w zabytkowej kamienicy, w sąsiedztwie Sejmu, ambasad.Doskonały na kancelarię, przedstawicielstwo firmy.Nieruchomość składa się z czterech dużych pokoi - 27,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szyprów

Mokotów,Warszawa

4 800 zł80 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w części apartamentowej osiedla Marina Mokotów. Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę czyste, zmodernizowane, umeblowane mieszkanie w cichym centrum Warszawy.Koszt mieszkania 1550 zł+media(prąd, woda, czynsz)460zł. W wypadku nadpłaty - zwrot. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z widną kuchnią i dwoma balkonami. W budynku winda. Kuchnia w aneksie połączona z dużym pokojem. Łazienka osobno z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smetany

Mokotów,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjnie zlokalizowane ,w Parku Morskie Oko, 150 m od ul. Puławskiej, 4 pokojowe, 3/7 piętro z windą , 86 m2 , częściowo umeblowane mieszkanie z widną kuchnią wychodzącą na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzona przytulna kawalerka o powierzchni 35 m2 z tarasem o pow. 7,5 m2. Zlokalizowana na Dolnym Mokotowie na strzeżonym osiedlu (ochrona i monitoring), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane, słoneczne mieszkanie (pow. 54m2) w prestiżowej dzielnicy Kabaty. Nowe, zadbane mieszkanie urządzone w ciepłym klimacie. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W ścisłym centrum warszawy. Doskonała lokalizacja (ul. Hoża przy Marszałkowskiej). Ciche, przytulne mieszkanie w pięknym odnowionym budynku. Budynek z zewnątrz prezentuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 600 zł64 m² 25,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Dwie oddzielne sypialnie oraz salon z kuchnią. Salon z wygodną kanapą i stolikiem oraz wyjściem na przestronny balkon. Sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Freta. Powierzchnia 66 m2. Czynsz 3000 zł miesięcznie. Bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze zabytkowej nowomiejskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne, rozkładowe i jasne mieszkanie o powierzchni 68 m² w nowym budownictwie w Ursusie ( Ursus - Skorosze ) Składa się z pokoju z widną kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł43 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jasne i klimatyczne mieszkanie w centrum Warszawy przy ulicy Brackiej (śródmieście). Położone na 5-tym piętrze (z windą) w 5cio piętrowej kamienicy. Bardzo dobra komunikacja: metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł147 m² 37,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciekawe, nietuzinkowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z dwóch połączonych mieszkań z niezależnymi wejściami o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal na wynajem w eleganckiej kamienicy z 2005 r. w prestiżowej dzielnicy, blisko ul. Puławskiej na parterze. Sala przeszklona od ulicy, granit polerowany na podłodze, ścianką kartonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wyposażone dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w samym Centrum miasta. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia otwarta na duży pokój. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie pierwszy raz wynajmowane, nowocześnie i gustownie w pełni umeblowane, wyposażone w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 300 zł51 m² 25,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku. Budynek z 2000 roku. Miejsce parkingowe przed blokiem. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobiszewskiego

Wola,Warszawa

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja, dwa osobne pokoje w pełni umeblowane, kuchnia osobna widna w kuchni lodówka, łazienka z oknem , pralka, loggia.Dużo zieleni. Polecamy. Elżbieta, osoba odpowiedzialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Mam do wynajęcia ładne mieszkanie 2-pokojowe w świetnym punkcie komunikacyjnym na Bemowie (górczewska/lazurowa). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w trzypiętrowym bloku z 2000.