dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Katowickiej - Saska Kępa, o powierzchni 97m2, piętro 1/3. Bardzo dobry punkt komunikacyjny - dojazd do Centrum zajmuje ok 20 minut, blisko linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie wyłącznie na cele biurowe. Mieszkanie trzypokojowe. Trzy osobne pokoje oraz oddzielna kuchnia. Największy pokój o pow. ok. 23 m2, z widokiem na podwórze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72 m kw. całkowicie umeblowane i wyposażone. Pokoje w amfiladzie - przejście do sypialni i do łazienki, przez pokój dzienny. Pokój dzienny 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

! może być umeblowane! Do wynajęcia piękny, trzypokojowy apartament zlokalizowany na mokotowie (marvipol) niedaleko stacji metra wilanowska! Apartament składa się z salonu (28m2) połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 76 m2, piętro 2/5, 2001 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Ksawerego Bronikowskiego, ursynów. W pobliżu linie autobusowe, metro Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Pańswu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone przy stacji metra Słodowiec (1minuta drogi) Mieszkanie jest 2 pokojowe, z oddzielną, widną kuchnią. Lokal jest dwustronny, słoneczny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękna kawalerka zlokalizowana w śródmieściu (muranów) w kamienicy z 1952 roku. Blisko metra! Świetnie utrzymane, klimatyzowane, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 59 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, 3 pokoi, łazienki oraz tarasu. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł93 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, trzypokojowy apartament w Rezydencji Pod Orłem, 93m2. Zaprojektowany przez architekta. Bardzo wysoki standard. Kuchnia z zabudową na wymiar. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Unikalny, wykończony w wysokim standardzie apartament z 60-metrowym tarasem w sąsiedztwie stacji metra Dworzec Gdański, w pobliżu centrum handlowego Arkadia, kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 100 m mieszkanie z garażem podziemnym w urokliwej Saskiej Kępie. Niedaleko sklep, szkoła, przedszkole, apteka, restauracje, park. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 47m2. Stare Bielany (dawny Stary Żoliborz) Żeromskiego, spokojna okolica, dużo zieleni, 2 piętro, po generalnym remoncie, bardzo wysoki standard, dwa pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w chronionym budynku na Powiślu, niedaleko Akademii Muzycznej i Muzeum Fryderyka Chopina. Salon (18 m2) z wyjściem na zabudowaną loggię, z salonu wejście do 12-metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w prestiżowej rezydencji Patria na Powiślu. Doskonale połączenia do centrum i Pl. Trzech Krzyży. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany na granicy śródmieścia i woli bardzo blisko stacji metra rondo daszyńskiego! Apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przestronne studio w prestiżowym apartamentowcu na Starym Mokotowie, kilka minut od stacji metra Racławicka, blisko parku Pole Mokotowskie. Pokój z otwartą kuchnią (łącznie ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie bardzo blisko centrum,przy ul. Kaczej. Doskonałe połączenie ze wszystkimi dzielnicami. Mieszkanie mieści się w 10 piętrowym apartamentowcu na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 50 - metrowe mieszkanie w pełni umeblowane składające się z kuchni, salonu, 2 pokoi, łazienki, przedpokoju i balkonu. Piękne i funkcjonalne - wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kameralne, eleganckie osiedle w sąsiedztwie Pałacu w Wilanowie.Dwupiętrowe budynki z windą, przestronne patio z placykiem zabaw dla dzieci i oczkami wodnymi oraz odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 600 zł110 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów - prestiżowy apartament dla bardzo wymagającego klienta o pow. 111,38m, wys. 2,90 + miejsce garażowe. Ochrona, portier, windy, patio, plac zabaw. Indywidualny projekt znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biała

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł55 m² 62,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany w śródmieściu "rezydencja Biała". Apartament w pełni umeblowany i wyposażony w nowy sprzęt wysokiej jakości. Spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament w wysokim standardzie wykończenia na prestiżowym osiedlu Eko Park w pobliżu parku Pole Mokotowskie. Doskonały dojazd do centrum oraz na lotnisko, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 46 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi, łazienki. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 150 zł41 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, piętro 2/4 w apartamentowcu z 2013 roku, przy ul. Branickiego 16, wilanów. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Woli. Lokalizacja/budynek: okolica cicha i spokojna. Blsko ch Arkadia, w najbliższym sąsiedztwie sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 800 zł95 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Metro Natolin - lokal idealny na mieszkanie lub kancelarię. Oferujemy Państwi do wynajęcia wysokiej klasy apartament 4 pokoje 95m + 2 stanowiska garażowe / zjazd windą. Kameralny budynek z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł82 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche mieszkanie na Żoliborzu - Osiedle skanska 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym duża łazienka 10 m z wc, wanną i osobnym prysznicem, jedna z sypialni ma osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

4 000 zł84 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 84 m2, piętro 3/6, 2010 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Renesansowej, bielany. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kakowskiego

Gocław,Warszawa

2 780 zł69 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

~uwaga!~~ta oferta jest bez prowizji biura~~~bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie składa się z jednego dużego otwartego pokoju i 2 mniejszych. Oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biała

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu rezydencja biała ul.Biała 3. Apartament oddany w 2014r, w pełni umeblowany, na 6 pietrze. W budynku znajduje się recepcja z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie, w pobliżu stacji metra Pole Mokotowskie. Kamienica po renowacji. Na cele mieszkalne lub biurowe. Salon (25 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 62 m2, piętro 4/5. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Olszewskiej, mokotów. Bardzo blisko metro Pole Mokotowskie oraz duża ilość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł95 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Gwiaździstej, żoliborz. Powierzchnia mieszkania 95 m2, piętro 2/7, 2001 r. Mieszkanie składa się z salonu częściowo połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł104 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny, wykończony w wysokim standardzie apartament na Mokotowie. Salon z otwartą kuchnią i wyjściem na taras, 2 sypialnie, 2 łazienki, garderoba. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 45 m2, piętro 2/3, 2013 rok. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zamkowej, piękne nowo powstałe osiedle dla którego specjalnie stworzono stację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

2 950 zł43 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament, zlokalizowany na żoliborzu, ul. Powązkowska "żoliborz Artystyczny". Wysoki standard wykończenia! Apartament w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Gotowy do wynajęcia od zaraz bardzo ładny i stylowy lokal 88 metrowy w świetnej lokalizacji przy ul. Mokotowskiej. Zabytkowa piękna kamienica świeżo po generalnym remoncie. Lokal 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia indywidualnie zaprojektowany, komfortowo wyposażony apartament o pow. 65m2 z inteligentnym systemem ehouse w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Kramarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł34 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie na Mokotowie w niedalekiej odległości od metra Racławicka oraz licznych wydziałów Politechniki Warszawskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Artura Zawiszy

Ochota,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje do wynajęcia od zaraz. Jasne, klimatyczne i bardzo przestronne, wykończone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane oraz w pełni wyposażone (zmywarka, kuchenka mikrofalowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Pokornej 2, śródmieście, 3 minuty od stacji metra Dworzec Gdański. Powierzchnia mieszkania 54 m2, piętro 5/11, 2009 r. Mieszkanie składa się salonu.