dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Wierzbno, al. Niepodległości 67 / róg Woronicza. Idealna komunikacja, blok tuż przy metrze Wierzbno. Do sgh 3 minuty metrem. Mieszkanie 38m2, dwa niezależne pokoje 16 i 10m2, ciemna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Zjednoczenia

Żoliborz,Warszawa

1 300 zł21 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na alejach Zjednoczenia bardzo blisko Stacji Metra Stare Bielany. Pokój z aneksem kuchennym. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Po remoncie. Blok również po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wazów

Bielany,Warszawa

4 500 zł128 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie, także na biuro. Całe pierwsze piętro wraz z użytkowym poddaszem pięknego domu jednorodzinnego, położonego wśród zieleni. Powierzchnia użytkowa to 128.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio - kuchnia otwarta na salon + łazienka z wc. Standard bardzo dobry mieszkania - całość po remoncie : nowe okna, nowe drzwi i podłogi, nowsze szafki kuchenne, nowsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem pięknie wyremontowane mieszkanie. Dla kogo? Świetne dla singla, pary bądź na biuro/gabinet. Położenie Róg Kruczej i Hożej. Samo centrum. W pobliżu mnóstwo knajp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2-pok + kuchnia, od Zaraz, ursynów Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 42 m2 na dzielnicy Ursynów przy ul. Stryjeńskich. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Koszyki,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania o podwyższonym standardzie w topowej lokalizacji to przyjrzyj się tej ofercie. Dla kogo? Idealne dla pary bądź singla. Ulica Mokotowska to jedna z modniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

6 900 zł70 m² 99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponuję wynajem 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 70 m2 położonego przy ulicy A.Naruszewicza w Rezydencji Mokotów. Nieruchomość znajduje się w najpiękniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

2 700 zł52 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Służewiec ul. Obrzeżna 11f - nowe 2 pokojowe 52m Mieszkanie położone na 5 piętrze (przedostatnie piętro) w bloku oddanym do użytku w 2016 roku składa się z: salonu oddzieloną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow 41m2, kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. do wprowadzenia od zaraz! W nowoczesnym budynku z dużym balkonem tuż obok stacji metra Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł80 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W budynku jest całodobowa ochrona, dostęp do basenu. Świetna lokalizacja, obok stacji metra Wilanowska. W skład mieszkania wchodzą: 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienki, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czeska

Saska Kępa,Warszawa

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

C z E S K A Saska Kępa. Piękny 3 pokojowy apartament w samym sercu Starej Saskiej Kępy wielkości 100 m2, w nowym , kameralnym budynku z 2015r, doskonale wkomponowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, położone jest w kamienicy bez windy, na Górnym Mokotowie, 20 metrów od stacji metra racławicka, niedaleko Szkoły Głównej Handlowej i Biblioteki Narodowej. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 54 metrowe mieszkanie położone w malowniczym miasteczku Wilanów. Mieszkanie dzieli się na: pokój dzienny z klimatyzacją oraz wyjściem na 10 metrowy balkon; kuchnię; sypialnię;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamknięte, monitorowane osiedle, z całodobową ochroną i dużą ilością zieleni. Świetna lokalizacja, blisko do trasy S8, plac zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe, kanałek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

2 200 zł60 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne 2-pokojowe mieszkanie 60 m2; 4-te pietro - przedostatnie; okna od str zachodniej; garaż podziemny; widna kuchnia - może być połączona z pokojem podwójnymi suwanymi drzwiami; garderoba; 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Arkuszowa

Radiowo,Warszawa

1 300 zł24 m² 54,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny jednopokojowy apartament, zlokalizowany w nowym budynku, na warszawskich Bielanach. Kompaktowy, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka - również w sprzęt agd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Idealny lokal na biuro w budynku mieszkalnym w samym centrum miasta. Jest to mieszkanie zaadaptowane na biuro. Trzy niezależne pokoje: 30m2, 20m2 z balkonem, 14m2. dwa również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z pięknym, zadbanym ogrodem i dużą komórką lokatorską. Budynek położony tuż przy budowie stacji metra. Do przystanku autobusowego ok. 3 minuty. Mieszkanie po remoncie, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludowa

Dolny Mokotów,Warszawa

4 200 zł62 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na IV piętrze apartamentowca Mondrian House, ul. Ludowa z dużym balkonem. Położne przy spokojnej uliczce, tuż obok Parku Morskie Oko. Mieszkanie ciche, słoneczne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 950 zł120 m² 57,92 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu,8 piętro,(ochrona na parterze,recepcja,monitoring) 120 m, 4 pokoje (3 sypialnie,salon,oddzielna kuchnia i 2 łazienki oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

2 650 zł63 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul.Kazachskiej. Powierzchnia 63 m2. Mieszkanie usytuowane na 3.piętrze, w apartamentowcu z 2010 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie trzypokojowe mieszkanie (65 m ) na 15 piętrze z przepięknym widokiem na całą Warszawę. Stacja metra (metro Wilanowska) i przystanki tramwajowe obok budynku. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w "rezydencji pod Orłem"na Mokotowie. Na powierzchni 68 m2 duży salon z przeszkleniami od podłogi do sufitu, sypialnia, kuchnia ok. 10 m2 , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe (55m2), piętro 3/4, balkon, piwnica. Pokoje rozkładowe, umeblowane, blisko stacji Ursus-Niedźwiadek, ztm. Cena 1800zł + media + kaucja. Kontakt: mieszkanie: piętro: 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związkowa

Wawer,Warszawa

1 600 zł75 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cena 1600 pln dla 1-2 osób, 1700 dla 3 -4 osób, 1800 pln dla 5 osób. Mieszkanie w bliźniaku z niezależnym wejściem na ul. Związkowej blisko ul. Korkowej na Wawrze. Trzy osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł110 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie ul. Bukowińska. Blisko do Metra Wilanowska. Lokal na ostatnim 9 i 10 piętrze w Apartamentowcu z 2005r. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

5 200 zł117 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 3-pokojowy, na górnym Mokotowie przy ul. Łowickiej na 5 piętrze. W skład mieszkania wchodzą; - 3 pokoje, - kuchnia, - 2 łazienki, - taras o pow. 25 m2, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

3 200 zł52 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikalne mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się: 1. Pokój dzienny + kuchnia-25,5m2; 2. Sypilania-13,8m2 3. Łazienka-4,8m2; 4. Hall-8,2m2; 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł46 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje, z osobną windą kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Po remoncie. Wejście do bloku z zewnętrznej klatki. Pod blokiem miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 600 zł75 m² 48 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowany apartament w prestiżowym, chronionym budynku Colloseum przy ul. Grójeckiej. Blisko Parku Szczęśliwickiego .Kuchnia połączona poprzez barek z salonem, oddzielnie sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem tylko na 3 miesiące / Unikatowe mieszkanie, usytuowane na ostatniej kondygnacji (11. piętro) budynku Wola Tower. Trzy podstawowe zalety, wyróżniające mieszkanie z szeregu innych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

1 300 zł21 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-