dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

5 999 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny, nowy w pełni umeblowany wysokiej klasy apartament z 4x niezależnymi sypialniami w samym centrum Warszawy (ul.Chmielna 200 metrów od Złotych Tarasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł44 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, w nowiutkim, kameralnym, trzypiętrowym budynku (w Miasteczku Wilanów). Mieszkanie nietuzinkowe, o bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł70 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękny, urządzony w klasycznym stylu apartament zlokalizowany w centrum Warszawy, na tyłach Placu Bankowego przy ul. Orlej. Apartament z 2000r, po generalnym remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow 55 m2, na Dolnym Mokotowie przy ul Bobrowieckiej w Warszawie. Preferowany najemca bez zwierząt. Położone na 2 piętrze 6-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 300 zł52 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje (17m2 i 12m2) z loggią, z widną 8m2 kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz korytarz z dużą szafą - łącznie pow. 52m2 przy ul. Alternatywy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, warszawa, ochota, stara Ochota, 3 pokoje, 48m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku 10-piętrowym, wybudowanym w 1969r. Cena wynajmu wynosi 1.800 zł. Oferowany do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla singla bądź pary! Wynajmę mieszkanie 26m2 w świetnej lokalizacji, w odległości 5 minut od stacji metra Świętokrzyska. Budynek jedenastokondygnacyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł27 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna kawalerka o pow. 27m2 przy ul. Dymińskiej na Żoliborzu blisko Metra Dworzec Gdański. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek wysoki 10 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 800 zł59 m² 47 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowo wykończone mieszkanie (róg cybernetyki/postępu). Kilka minut pieszo od ul. Domaniewskiej. Blisko blisko przystanek autobusowy oraz trasa tramwajowa. Kilka minut samochodem na lotnisko (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka zlokalizowana na Muranowie na ul. Dzielnej przy ul. Smoczej. Pokój z aneksem kuchennym, plus łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenka, pralką. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ul. Szczęśliwickiej na Starej Ochocie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone- czeka na pierwszego najemcę. Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Zacisze,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie w zamkniętym osiedlu na Bródnie. Mieszkanie wyposażone jest kompleksowo w pralkę, lodówkę, zmywarkę, telewizor, piekarnik, mikrofalówkę. Lokal z obszernym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Górny Mokotów,Warszawa

8 000 zł152 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 152 m2 przy ul. Kazimierzowskiej na Mokotowie. W skład mieszkania wchodzi: - duży, przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

5 000 zł136 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nietuzinkowy apartament, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Apartament o powierzchni użytkowej 120m usytuowany jest na pierwszym piętrze wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, umeblowane - 2 pokoje z dużym balkonem w budynku z 2002 roku z cegły; posesja ogrodzona z całodobową ochroną. Mieszkanie czyste, zadbane w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane na Ochocie przy ul. Barskiej. Świetny punkt komunikacyjny, 3 min do tramwajów, 1 min do autobusów, 10 min do centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Przed Państwem przytulna kawalerka na warszawskim Ursynowie leżące przy Al. Komisji Edukacji Narodowej (w budynku Galerii Ursynów, róg Belgradzkiej i ken). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwiecka

Grochów,Warszawa

2 800 zł63 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok apartament - dobry standard apartamentu ( szykowany był pod siebie) z w pełni wyposażoną kuchnie (zmywarka, lodówka, piekarnik) pełne wyposażenie mieszkania ( sofa, szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł46 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 2 pok apartament w Śródmieściu. ul. Pokorna. Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie Apartamenty Murano. Apartamenty Murano to jedna z najlepszych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Sikorskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 900 zł70 m² 56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 na Mokotowie przy Alei Wł. Sikorskiego. składa się z dużego, otwartego salonu z wyjściem na balkon, otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Górny Mokotów,Warszawa

2 669 zł35 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowo wykończone, eleganckie i słoneczne 2 pok z 13m2 tarasem, garażem i komórka w budynku z recepcja przy ul. Obrzeżnej - salon z kuchnia i stołem do jedzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 61,68 m2 przy ul. Górskiego. Składa się z: sypialni (20.5 m2), salonu połączonego z aneksem kuchennym (28 m2) oraz łazienki (7 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

6 500 zł122 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy 4 pokojowy apartament na 13 piętrze z pięknym widokiem na Tor Wyścigów Konnych i jezioro. Propozycja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe na 4. piętrze w budynku pięciokondygnacyjnym z windą. Budynek znajduje się na osiedlu zamkniętym, z całodobową ochroną. Mieszkanie na osiedlu blisko Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończone mieszkanie położone zaledwie 100 m od zieleni Pól Mokotowskich licznych restauracji i zaledwie kilka minut od ścisłego centrum Warszawy. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 950 zł43 m² 68,60 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe z pięknym widokiem Metro Daszyńskiego Dwupokojowe z pięknym widokiem zaraz przy stacji Metro Daszyńskiego na cichym osiedlu Capital Apartments. Zadbane mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

2 100 zł43 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Jednopokojowe, jasne i ciche mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie jest ciche, z okien widok na wewnętrzne patio. Lokal jest nowocześnie urządzony, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, położone jest w kamienicy bez windy, na Górnym Mokotowie, 20 metrów od stacji metra racławicka, niedaleko Szkoły Głównej Handlowej i Biblioteki Narodowej. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament po kapitalnym remoncie przy Opoczyńskiej - cichej, kameralnej ulicy - w sercu mokotowa. Mieszkanie z klimatem, w przedwojennej, odnowionej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie onz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( w tym jeden przechodni) 11 i 8 m2, umeblowane ( 2 kanapy, stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Poznańskiej. Lokalizacja w ścisłym centrum, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie składa się - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka znajdująca się przy Al. Komisji Edukacji Narodowej (w budynku Galerii Ursynów, róg Belgradzkiej i ken). Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 16-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

8 000 zł120 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok apartament z tarasem 34 m w Wilanowie ul. Klimczaka. Wykończony w wysokim standardzie pod okiem architekta. Na podłogach drewno egzotyczne. Kamień naturalny , marmury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 2 pok mieszkanie babka tower ul. Jana Pawła II 80. Mieszkanie w części niskiej kompleksu Babka Tower" - aranżacja wnętrza do wykorzystania na mieszkanie lub działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 700 zł36 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku z miejscem postojowym na samochód ( w cenie najmu ) zlokalizowane na ul. Sokratesa bliżej ul. Wólczyńskiej. Pokój z osobną, widną kuchnią, osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł63 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Uwaga: tylko dla spokojnego najemcy - w najbliższym sąsiedztwie mieszkają osoby starsze. Warszawa, ul. Marcinkowskiego (obok ul. Targowej), znakomita lokalizacja na granicy Pragi-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

3 300 zł48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w najnowszej inwestycji Eko Parku - biały kamień. Nowoczesny design z charakterem zaprojektowany przez dekoratora wnętrz. Duże okna w salonie i sypialni wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2pk o pow. 40 m2, po przebudowie. W pełni umeblowane. P-pokój i pokoje - parkiet. Łazienka i kuchnia - glazura i terakota. Sprzęt agd. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, jednostronnie rozkładowe mieszkanie na parterze w budynku na Sadach Żoliborskich. Z dużego pokoju (13 m kw.) wyjście na taras i dalej do ogródka do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - kawalerka do wynajęcia, po gruntownym remonciegłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok po remoncie generalnymnieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł97 m² 93 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atelier Residence to ekskluzywny i komfortowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy przy ulicy Bagno , w sąsiedztwie placu Grzybowskiego. Lokalizacja ta to enklawa zieleni oraz bogactwo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij