dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Super lokalizacja- osiedle Leśne. Bezpośrednio przy parku Fort Bema. Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 64m2 przy ulicy Obrońców Tobruku, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szuberta

Włochy,Warszawa

4 200 zł58 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 2025 roku - Willa Sonata przy ul. Szuberta w dzielnicy Włochy. Inwestycja wybudowana i wykończona ze szczególną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Wierzbno,Warszawa

12 000 zł94 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Oferujemy na wynajem elegancki apartament w prestiżowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja zapewnia idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: powiśle jest od dawna częścią Warszawy bardzo cenioną i wyjątkową, a z każdym rokiem jej wartość wzrasta. Dzielnica, która poza zielenią, parkami zaoferować może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Jana Pawła II | Warszawa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Warszawy - przy ul. Chmielnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Varso. Lokal znajduje się w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Fort Służew | Ursynów Na wynajem przestronne, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia nowe mieszkanie | Wołoska | Mokotów | przy Westfield Mokotów Do wynajęcia nowe, funkcjonalne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul. Wołoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Mokotów | Konstruktorska Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

4 400 zł59 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia mieszkanie 3,5-pokojowe | Powiśle | ul. św. Franciszka Salezego Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3,5-pokojowe, położone w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 870 zł60 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w sercu Warszawy na Starym Mokotowie blisko Galerii Handlowych i parku Pole Mokotowskie. Wyjątkowa lokalizacja! Do wynajęcia przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

3 900 zł49 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Piękny 2-pokojowy apartament na Wiślanym Mokotowie Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 49,24 m , zlokalizowany na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Wiślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak: pl, ua, ru, eng Do wynajęcia ciche i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia nowoczesne i bardzo zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji na Żoliborzu, przy ul. Rydygiera. Budynek z 2015 roku, monitorowany, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- umowa najmu okazjonalnego - cena: 2500 czynsz najmu + ok. 875zł czynsz do administracji + 200zł zaliczka na media (przy 2 os.) - co daje łącznie kwotę 3575zł. - kaucja: 3500zł Oferujemy ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aignera

Mokotów,Warszawa

2 890 zł40 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mokotów, ul. Aignera | 40 m | z ogródkiem | wifi | najem dla firmy (vat) Chętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/75 mkw Z garażem I komórką, blisko Metro Kabaty; czynsz za wynajem obejmuje czynsz administracyjny ( z zaliczką na wodę zimną, ciepłą, ogrzewanie i wywóz śmieci).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, wykończone nowocześnie i w wysokim standardzie, położone przy ulicy Franciszkańskiej obok Ambasady Chińskiej, blisko Nowe i Stare Miasto, przystanek do Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak: pl, ua, ru, eng Do wynajęcia nowe, jasne mieszkanie położone na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z dwiema windami oraz całodobową ochroną. Szczegóły mieszkania - powierzchnia: 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł32 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 32 m , położony na 6. piętrze nowoczesnego kompleksu Port Praski jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

12 000 zł70 m² 171,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z dwoma sypialniami W sercu wilanowa W pełni umeblowane i wyposażone | Ogródek | Elastyczne warunki najmu | Parking Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

3 000 zł38 m² 80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | centrum Warszawy | Wola / Śródmieście | ul. Żelazna Do wynajęcia wygodne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, na styku Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł43 m² 90,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo pragnę przedstawić ofertę nowego apartamentu z garażem i dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym i eleganckim kompleksie przy ulicy Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

3 600 zł43 m² 84,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 42,74 m , położone w doskonałej lokalizacji przy Alei Niepodległości 143, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu umeblowane i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w prawobrzeżnej części Warszawy. Kłopotowskiego No11 to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

5 350 zł61 m² 87,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 61m2, parter/8 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Magazynowej, mokotów Ksawerów. Idealne dla rodziny lub pary, także dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł76 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni (76 m2), znajdujące się na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2020 roku budowy przy ul. Bora Komorowskiego, 39a. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie Warszawa, ul. Szulborska 3/5 (wola) Komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na zamkniętym, bezpiecznym terenie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 100 zł44 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe budownictwo! Mieszkanie zostało odświeżone! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia (2023r.) bardzo ładne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 5 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Saska Kępa,Warszawa

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowym kameralnym apartamentowcu w sercu Starej Pragi, przy ulicy Stefana Okrzei 18 w Warszawie. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalna kawalerka 20m2 usytuowana na warszawskiej ochocie (rakowiec) - Ulica Jasielska. Blok wybudowany w latach 70-tych zarządzany przez spółdzielnię. Ostatnie 10 piętro. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej. Rozkład Mieszkanie, o powierzchni 44 m2, składa się z sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia kawalerki w doskonałej lokalizacji na Pradzę Południe. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze z widokiem na południowy zachód, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z tarasem przy ul. Sobieskiego Mokotów, inwestycja Mangalia Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Ostroroga, do Centrum ok. 10 minut., Nowe osiedle, portier. Blisko infrastruktura, sklepy, komunikacja. Jest to ładny, duży pokój z wyjściem na balkon i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

4 850 zł44 m² 110,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie premium z ogródkiem | Miasteczko Wilanów | 44 m + ogród 20 m Na wynajem nowe, luksusowe i ciche mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Czechowice,Warszawa

4 900 zł106 m² 46,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia świetne 2 poziomowe mieszkanie + balkon + ogródek + piwnica + miejsce postojowe na terenie zamkniętym. Nieruchomość 2 poziomowe mieszkanie (bezczynszowe) o dużej powierzchni 106,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu bardzo jasne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na strzeżonym nowym osiedlu przy ulicy Fort Wola! wynajem na kilka miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny Prezentujemy bardzo klimatyczne widne, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - w budynku przy wejściu do stacji Metra Kabaty. Mieszkanie o łącznej powierzchni 59.