dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie (jeszcze nikt nie mieszkał) tuż przy stacji metra M2 Rondo onz. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

1 999 zł30 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia gustowna kawalerka na Bielanach przy ul Żeromskiego o pow 30 mkw. Mieszkanie jest w pełni umeblowane z balkonem i osobną kuchnią. Bardzo dobra lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120m2 w pełni umeblowane i wyposażone, wyjątkowa aranżacja światła, nowoczesne, wszystko nowe. Salon, kuchnia, 2 sypialnie, 2 garderoby, 2 łazienki, garaż w budynku, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł44 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie - 45m2, na zielonym Grochowie, przy ulicy Osowskiej. Lokal składa się z: - salonu w amfiladzie - sypialni z garderobą - łazienki razem z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

12 000 zł164 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu strzeżonym przy ul. Limanowskiego (sadyba) vis a vis francuskiej i brytyjskiej szkoły. Apartament o powierzchni 164 m2 posiada dwa tarasy o powierzchni 25m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Apartamenty nad Skarpą. Dogodna lokalizacja- górny Mokotów- al Wilanowska Tutaj w 49 m2 znajdą Państwo wygodne 2 pokoje: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie umeblowane, ciche. 6 piętro, trzy pokoje, widny aneks z jadalnią, dwie łazienki, miejsce parkingowe płatne dodatkowo 200 zł/mies Możliwość doposażenia w meble i sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

słoneczne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, ekspozycja południowa, okna wychodzą na reprezentacyjna oś widokową - Oś Królewską. Widok na przepiękne lipy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

3 500 zł92 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie, w centrum (na granicy Starej Ochoty a Śródmieścia). Składa się z 2 sypialni, garderoby, dużego salonu, kuchni, ogrodu zimowego, dużej łazienki i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe, 38 m2, w miasteczku Wilanów, przy ul. Gieysztora. Ciekawe otoczenie, blisko do przystanków autobusowych. W budynku jest podziemny garaż, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 22 sierpnia 2019 roku. 3 pokojowy apartament o powierzchni 63m2 przy ul. Braci Wagów w okolicy metra Natolin na Ursynowie. Mieszkanie dwustronne (pn/zach -pd/wsch) kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament umeblowany i wyposażony. . - elegancki, w pełni wyposażony salon z dużym balkonem - kuchnia w aneksie, w pełni wyposażona - komfortowa łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łuki Wielkie

Włochy,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na 1 piętrze z balkonem, duży przedpokój. Umeblowane, sprzęt agd. Czyste, ciepłe, słoneczne po remoncie. W pobliżu park i staw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z prysznicem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament został wykończony w najwyższym standardzie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest całkowicie umeblowany i gotowy do wygodnego zamieszkania. Świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 53 m2, składa się z wygodnego przedpokoju, przestronnego salonu z wyjściem na balkon, otwartej kuchni, sypialni, łazienki, balkonu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, nowoczesnie wykończony apartament zlokalizowany w Warszawie w dzielnicy Mokotów /sadyba/ przy ul. Powsińskiej. Na 75 metrowej powierzchni znajduje się słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji (bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra), ciche i widne, z przepięknym widokiem na Skarpę Wilanowską. W pełni umeblowane, z osobną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł66 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w eleganckim apartamentowcu na Powiślu. W pobliżu parki i dużo zieleni. Bardzo ciche! Mieszkanie składa się z przestronnego salonu częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie świeżo po malowaniu, zamontowana klimatyzacja, nowa sofa i fotele. * salon z aneksem kuchennym - 28.5 m2, w tym kuchnia z jadalnią około 17 m2; * sypialnia - 14 m2; *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz oddzielnej sypialni i łazienki. Dodatkowo duży, obszerny balkon, miejsce garażowe podziemne - zlokalizowane bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

10 000 zł156 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 156 m2, piętro 4/4. Salon połączony z kuchnią i jadalnią o łącznej powierzchni 72,90 m2, 3 pokoje: 25,20 m2; 20,20 m2; 13,20 m2, 2 łazienki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dedala

Gocław,Warszawa

2 700 zł71 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 71 m2, ul. Dedala Gocław Warszawa, cena: 2700 pln. Przytulne, rozkładowe mieszkanie trójstronne z balkonem , usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 000 zł80 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami o powierzchni 80 m2, niezależna dużą kuchnią, balkonem tuż przy metrze wilanowska! Lokal bez mebli, możliwość wynajmu na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe ok. 80 m2, III piętro, położone w wyjątkowym punkcie, jeden z lepszych adresów w Warszawie - bezpośrednio przy Ogrodzie Saskim i Teatrze Wielkim. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow.50m2 na pierwszym piętrze. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Mieszkanie dwustronne, widne i wysokie, ciche - okna na wew. podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł80 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, umeblowane i wyposażone mieszkanie przy ul. Dzikiej. Budynek chroniony, położony w niewielkim oddaleniu od głównych ulic, ale jednocześnie dobrze skomunikowany. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł46 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami i oddzielną kuchnią. Ulica Niegocińska blisko Al. Lotników. Mieszkanie odmalowane. Umeblowane i wyposażone z lodówką, kuchenką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie w kamienicy , Lokal od podwórka dzięki czemu jest cicho. Słoneczne. Strona wschodnia. Słońce w lokalu do godz. 13,00. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, przestronny apartament 51m2, 2 pokoje z loggią do wynajmu. Wilanów- miasteczko Wilanów, sarmacka. Wysoki standard, wykończenie wysokiej klasy materiałami. Cena najmu 2600 pln plus czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na al. Waszyngtona blisko Rondo Wiatraczna ( liczne tramwaje i autobusy ). Dwa osobne pokoje o metrażu 12m2 i 17m2 ,z osobną widną kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie 55m2 na osiedlu Eko Park przy Polach Mokotowskich - blisko Centrum / bardzo dobra komunikacja (tramwaj / metro / autobus). Mieszkanie świeżo po remoncie - pełne malowanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super punkt. Przy Puławskiej , lecz ciche Polecam do wynajęcia mieszkanie usytuowane w kamienicy okna wychodzą na ciche podwórko,. Blisko sgh, pw, cf-Puławska oraz Super-Samu. Słoneczne. Strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 przy parku szczęśliwickim : 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, duży balkon, garaż podziemny. Trzecie piętro , dwupoziomowe , spokojna okolica , wynajmę. 4500 zł/ miesięcznie plus media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Branickiego, miasteczko Wilanów. Znakomity punk komunikacyjny, w pobliżu przystanki autobusowe. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł92 m² 114,13 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w sercu śródmieścia z widokiem na park Salon: zabudowana ściana szafkami robionymi na zamówienie. 5.1 system audio. 55 cali hd led smart tv w specjalnej ramie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie posiada obszerny taras, na który wejście znajduje się zarówno w sypialni jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kameralne osiedle Holm House w centrum Mokotowa. Na 71 m2 znajdą Państwo wygodne 3 przestronne pokoje: duży salon z aneksem kuchennym; dwie sypialnie; łazienka z wanną i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warszawa, śródmieście, 3 pokojowe mieszkanie tuż przy hotelu Nowotel. Kamienica z 1928 r. Mieszkanie na biuro, okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe, pokoje 19m2, 13m2 i 8m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Zbigniewa Herberta

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł120 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament na osiedlu Patria przy ul.Kruczkowskiego. Składa się on z salonu z wyjściem na loggie, otwartej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje oddzielne o powierzchni 40 m2 z balkonem. Bardzo dobrze skomunikowane: 100 metrów do przystanków autobusowych i tramwajowych. Mieszkanie posiada bardzo.