dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Przed Państwem nowoczesny apartament na warszawskim Powiślu (warszawa Śródmieście Solec), usytuowany przy ulicy Fabrycznej 9. Budynek z 2010r., kameralny, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Niedźwiadek

Niedźwiadek,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wysoki standard. Blisko komunikacja i pkp. Na wynajem. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo W pełni wyposażone mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

3 750 zł60 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

60 metrowy apartament mieszczący się w kamienicy w urokliwym otoczeniu Muranowa. Rozkład Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i składa się z sypialni, gabinetu który może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Mieszkanie dwu pokojowe w pełni umeblowane. Po remoncie. Pokój dzienny - kanapa szafa rtv tv , sypialnia - łózko podwójne, szafa, szafka nocna, biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje, pow. 160 m2, garaż - Luksusowy i przestronny, w doskonałej lokalizacji! - Mokotów, metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia 4-pokojowy luksusowy apartament o pow. 160 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smyczkowa

Służew,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów, ul. Smyczkowa, zamknięte osiedle 4 małych budynków (tylko 40 mieszkań) przy Uniwersytecie Warszawskim, ok. 65 m2, 3 pokoje (2 sypialnie), balkon, 2 miejsca garażowe, winda. Cicho. Klimatyzacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 nieprzechodnie pokoje, 60 m2, dostępne od zaraz, ul. Malborska, blisko Las Bródnowski Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie na Targówku. Mieszkanie narożne, blok otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 440 zł55 m² 44,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Burzyńskiego / Nowaka-Jeziorańskiego na warszawskiej Pradze-Południe. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

12 000 zł127 m² 94,49 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Grafitowe ściany, dużo drewna, miedziane dodatki, mnóstwo podświetlanych półek i regałów. Ciepło i nastrojowo może być nawet w loftowym wnętrzu. Rozkład Nowoczesny i unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompasowa

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na ul. Kompasowej na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystko nowe Składa się z 2 oddzielnych pokoi (25m2,12m2) , widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz parterowe, 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (23m2), na Kabatach przy Al. Kasztanowej. Mieszkanie jest dwustronne i składa się z: - dużego salonu (30 m), - sypialni /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dygata

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł46 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01.02.2020 Jasne, nowe 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 45.5 m2 znajduje się w kameralnej, nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej "Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, 2 pokojowy apartament (41 m2), zlokalizowane przy ulicy Jana III Sobieskiego na zielonym Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 4 z 7 pięter w budynku z 2005 roku. Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł54 m² 141,51 zł/m²

 

Piętro:10/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Laudon House prezentuje Państwu luksusowy apartament na wynajem, usytuowany w wyjątkowej inwestycji cosmopolitan w samym sercu Warszawy. Na 4 piętrze budynku zlokalizowana została strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kabaty - Do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na prestiżowym osiedlu Ogrody Kabackie w pobliżu Lasu Kabackiego. Pokój dzienny wraz kuchnią tworzą otwartą przestrzeń. Kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

2 999 zł75 m² 39,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ciche, słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym, kameralnym Osiedlu Galopu. Dodatkowo dostępne miejsce parkingowe w hali garażowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

5 950 zł85 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowy apartament, pow. 85 m2 - Wysoki Standard Wykończenia, dla Wymagającego Lokatora - Śródmieście / centrum - Plac Konstytucji / Marszałkowska / Piękna Do wynajęcia piękny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach. Osiedle jest zamknięte oraz strzeżone. Lokal znajduje się na 2 z 4 pięter w budynku z 2005 roku. W pobliżu wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

6 800 zł75 m² 90,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opis nieruchomości Przed Państwem lokal mieszkalny znajdujący się na skrzyżowaniu ulic Piotra Maszyńskiego i Górnośląskiej 20 na warszawskim Powiślu (śródmieście). Mieści się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowolipki

Centrum,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękne, ciche mieszkanie w pełni wykończone i umeblowane. Mieszkanie mieści się na piątym piętrze wyremontowanej kamienicy z lat pięćdziesiątych. Kamienica z windą! Rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle - oferuję do wynajęcia świetny apartament w kamienicy. Wolne od stycznia 2020r. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni (balkon), garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, przestronne 63 m2 dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy al. Solidarności blisko Placu Bankowego. Rewelacyjny punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47m2, położone na nowo wybudowanym osiedlu Bliska Wola. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi kuchni oraz łazienki. Z dwóch pokoi wyjście na taras 18m2 oraz ogródek 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowy umeblowany i w pełni wyposażony apartament (44m2) z balkonem na zamkniętym strzeżonym osiedlu w doskonałej lokalizacji blisko metra,Arkadii, starówki. Czynsz mies.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewska

Stary Mokotów,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 62 m2 - Funkcjonalne i przestronne, w doskonałej lokalizacji. Prywatny garaż w cenie! - Stary Mokotów, morskie Oko, ul. Puławska / ul. Olszewska Do wynajęcia 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bugaj

Stare Miasto,Warszawa

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w pełni umeblowane w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduję się na ul. Bugaj, 150 m Kamiennymi Schodkami od Pomnika Syrenki, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pustola na Woli. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone. Składa się z dużego pokoju, 2 sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4614 2 pokojowy apartament w osiedlu Łucka 18 przy hotelu Hilton wybudowane przez dewelopera Dembud w pobliżu Centrum Biznesowego, ronda Daszyńskiego. Na granicy Woli i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe na ul. Wiktorskiej przy samej stacji Metra Racławicka. Pokój z aneksem kuchennym , osobno łazienka z kabiną prysznicową i wc. Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 50 m2 na zamkniętym osiedlu, duży balkon, garaż do dyspozycji Najemcy. Zamknięte osiedle 3 kameralnych , niskich budynków 3 piętrowych. Piękne wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony jest na 4-tym, ostatnim piętrze budynku przy ulicy Franciszkańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Starego i Nowego Miasta jak również parku Krasińskich. Apartament dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe Z balkonem i miejscem do parkowania, na powiślu, w rejonie Rozbrat i Górnośląskiej; klimatyczne mieszkanie w stanie idealnym; 2 pokoje: salonik ok.20 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł145 m² 38,62 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ładne, przestronne, słoneczne mieszkanie, 4 pokojowe na 6 piętrze w 12 piętrowym budynku z 2002 roku. Pokoje oddzielne: 36,5m.kw., 15m.kw, 11,5m.kw, 18,5m.kw, do każdego osobne wejście, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

2 850 zł58 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje / 58 mkw z garażem w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego: mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone: salonik 19 mkw barem otwarty na kuchnie 9 mkw, sypialnia 14 mkw, łazienka 5,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 45 m2 z balkonem - Przytulne, wyposażone - Idealne dla pary/singla - Przy Metrze kabaty / tesco Do wynajęcia bardzo przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 25 m2 z balkonem w ścisłym centrum! Świetna lokalizacja, tuż przy stacji metra centrum, na przeciwko Plac Defilad, pkin, po sąsiedzku wiele restauracji, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 450 zł54 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, umeblowane na ursynowie przy stacji metro: ciche, przestronne, doskonale położone; pokój dzienny 20 mkw (strona zach, z oknem na ulicę), sypialnia 11 mkw z wyjściem na balkon 5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł94 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w prestiżowym apartamentowcu w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego.Apartament składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią (jest oddzielna spiżarka).Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasteura

Stara Ochota,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Pasteura - pomiędzy Grójecką a Żwirki i Wigury. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2, składające się z saloniku z wydzieloną częścią sypialną, z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się z: przestronnej sypialni, kuchni otwartej na duży salon, łazienki z prysznicem, hallu oraz balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce garażowe. Standard Mieszkanie.