dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowocześnie wykończony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 Usytuowanie od podwórka zapewnia ciszę a przestronne wnętrze daje poczucie komfortu W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Szeligowskiej 59b w Warszawie (bemowo). Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Włochy,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio przy ul. Wiktoryn 6a na drugim piętrze. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 24 m2 składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, estetyczne i przytulne mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Wojciecha Chrzanowskiego w niedalekiej odległości od Ronda Wiatraczna i ul. Mińskiej. - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł44 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - praktycznie nowe, w pełni umeblowane, położone w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 500 zł33 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem. Lokal znajduje się na 5. piętrze (z 12) w świeżo wyremontowanym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Siekierki,Warszawa

9 950 zł117 m² 85,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, przestronny dwupoziomowy apartament o powierzchni 116,94 m , położony w kameralnym apartamentowcu z 2021 roku z windą, na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szamoty,Warszawa

3 900 zł29 m² 134,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 29m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Herbu Oksza, ursus Szamoty. Idealne dla singla/singielki, pary, studentów lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik 4 | 37 m Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lechicka

Okęcie,Warszawa

3 800 zł78 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament o ciekawym rozkładzie pomieszczeń. Doskonale nadaje się zarówno na cel mieszkalny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szamoty,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 46 m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Silnikowej, ursus Szamoty. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 3300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1953r. przy ul. Stępińskiej, mokotów Sielce. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

9 900 zł100 m² 99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 3. piętrze kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal jest świeżo odmalowany, zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

5 900 zł70 m² 84,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupoziomowy loft W nowoczesnej kamienicy Wysoki standard wykończenia | Nowoczesne rozwiązania | Funkcjonalny rozkład | W sercu zabytkowej Pragi | Piękne otwarcie widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na cichym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2000 roku. Okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2 pokoje+ kuchnia+ łazienka.38 metrów. Umeblowane, internet. Blisko Galerii Mokotów. Od 01.04.26. Czynsz 4000zł + media. Kaucja 1 miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 600 zł61 m² 59,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców. Bez mebli ruchomych! (wyposażona tylko kuchnia). Mieszkanie usytułowane jest na I piętrze, składa się z 3 pokoi: 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze (z 8) w prestiżowej inwestycji Pod Zegarem, zrealizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 58m2 - 3 pokojowe na 6 piętrze z windą - Salon z aneksem kuchennym plus 2 dodatkowe sypialnie +gardeeroba,mieszkanie z balkonem - łazienka z prysznicem plus dodatkowe wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, trzypokojowym apartamentem o powierzchni 88,6 m , położonym w sercu Stare Miasto. To idealne miejsce dla osób ceniących eleganckie wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

5 000 zł50 m² 824 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską, klimatyzacją. 50 m na 9. piętrze w nowoczesnym bloku z 2026 roku, nigdy niezamieszkałe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 900 zł74 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Nowoczesny 3-pokojowy apartament z tarasem - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary- umowa na 12 miesięcy- potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez zwierząt - wolne od kwietnia 2026 Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 28 mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł95 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Do wynajęcia fantastyczne 3 pokojowe mieszkanie (2 sypialnie) przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w budynku z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowoczesne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,8 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Kobielska 23. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*co: mieszkanie dwupokojowe, 41 metrów kwadratowych z kuchnią i łazienką *gdzie: złota Oksza, *za ile: 2900 złotych plus czynsz (ok. 600) plus media (prąd, woda - ok. 200 złotych/msc),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 90 m2 na osiedlu eko park Budynek: osiedle Eko-Park to kompleks mieszkaniowy mieszczący się w zielonej części Mokotowa tuż obok parku Pole Mokotowskie. Składa się z 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frascati

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Oferuję do wynajęcia stylowo zaprojektowany apartament o powierzchni 80 mkw. w modernistycznej kamienicy z 1938 roku przy ul. Frascati w najbardziej prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

10 500 zł58 m² 180,82 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

krochmalna 61 apartament dwupoziomowy ostatnie p Tylko u nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17 ostatnie piętro 58,07 m2 Widok na Warszawę. Klimatyzacja. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł48 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Oferujemy na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na nowoczesnym osiedlu Pozytywny Mokotów przy ul. Konstruktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Al. Rzeczypospolitej 29d. W pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

3 490 zł38 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2017r. przy ul. Siedmiogrodzkiej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Fort Wola 14 na warszawskiej Woli. Budynek oddany do użytku w 2022 roku, zrealizowany w wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja! 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Książęca

Powiśle,Warszawa

18 000 zł97 m² 185,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie W prestiżowym apartamentowcu holland park przy ul. Książęcej Holland Park | Przestronny taras | Blisko parku Niezwykle atrakcyjny apartament z pięknym tarasem, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel. Oferujemy do wynajęcia bardzo atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,83 m , zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Ochota, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joteyki

Ochota,Warszawa

5 500 zł55 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Starej Ochocie przy ul. Tadeusza Joteyki. Powierzchnia mieszkanie ok. 55 m2. Usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane na bielanach.znakomita lokalizacja ;metro,tramwaj,sklepy,galeria,przedszkole,lasy.wszedzie blisko,a jednocześnie cisza i spokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

2 999 zł38 m² 78,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| opis nieruchomości | Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6a na granicy Ochoty i Włoch. Powierzchnia, na którą składają się: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.