dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Villardczyków w Warszawie, zlokalizowane na cichym, spokojnym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie w księdze wieczystej ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Przemysłowa / 48 m2 / 2 pokoje Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na Powiślu. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Żoliborzu przy ul. Dymińskiej 24 m kawalerka składa się z : pokoju 17,5 m wyposażonego w kanapę, szafę lustrzaną , regał książkowy, komodę, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie na zielonej Ochocie. Kluczowe informacje - Adres: ul. Skorochód-Majewskiego 15, warszawa Ochota - Powierzchnia: 36,5 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z salonu, sypialni, garderoby, przedpokoju, łazienki, kuchni, toalety i pralni. Kuchnia jest wyposażona, ponadto jest możliwość wyposażenie apartamentu w dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 450 zł48 m² 92,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio w centrum miasta z widokiem na Plac Grzybowski. Apartament w znakomitej lokalizacji idealny dla singla lub pary. Rozkład Apartament o powierzchni 48m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 500 zł32 m² 108,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, jasne, mieszkanie o powierzchni 32 m na granicy Mokotowa i Ursynowa na nowoczesnym osiedlu Central Park Ursynów. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55 m | balkon | 2 miejsca parkingowe | Rezydencja Liwska Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Liwska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji. W pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 40,83 m2 i znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Wileńska Express,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5000 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane przy ul. Kazachskiej 7 na warszawskim Wilanowie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Apartament dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą, funkcjonalną kawalerkę 28m2 w świetnej lokalizacji ul. Popiełuszki 17b tuż przy metrze Marymont. Druga linia zabudowy - ciche mieszkanie. Cena najmu to 2 600 zł w tym czynsz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej części Białołęki Oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie, idealne dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Mennica Residence, wola Na wynajem luksusowy apartament z wyjątkowym widokiem na warszawskie City, zaprojektowany przez architekta wnętrz. Położony tuż przy Fabryce Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

5 100 zł45 m² 113,94 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie wykończone przez architekta - dostępne od marca! Balkon z zielonym tarasem | Wysoki standard wykończenia | Miejsce postojowe w garażu podziemnym na platformie | Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Broniewskiego54, mieszkanie 1-pokojowe, umeblowane, super lokalizacja. Do najmu umeblowane mieszkanie 1 pokojowe (26m2) na 5 piętrze z 10 z windą. Aneks kuchenny, pokój z rozkładaną sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urle

Mokotów,Warszawa

3 170 zł57 m² 56,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Urle na Sadybie (mokotów). Okolica spokojna. W pobliżu sklepy, szkoły (w tym francuska i brytyjska), restauracje, przychodnie lekarskie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

9 900 zł76 m² 130,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, stylowy apartament W sercu warszawskiego powiśla Osiedle Mennoly | Taras z widokiem na Wisłę | Idealne dla pary | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład I standard: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

11 800 zł86 m² 137,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone mieszkanie nieopodal browarów warszawskich Wysoki standard wykończenia | Południowy salon z dużą loggią | 2 sypialnie | 2 łazienki | Parking podziemny | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Targówek, osiedle Warszawski Świt. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka na Mokotowie, położona w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie zostało odmalowane i odświeżone. Mieszkanie o powierzchni ok. 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Powiśle,Warszawa

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego, zadbanego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy na Powiślu, przy ul. Konopczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie na ulicy Żywnego 23. Lokal znajduje się w super lokalizacji tuż obok królikarni i Metra Wierzbna ( 800 metrów) W okolicy pełna infrastruktura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Look no further - this offer is available exclusively at Varso Property. We present a unique, spacious 135 m apartment located on the ground floor of an elegant, secure apartment building in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł40 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Otwockiej 8 na Pradze Północ. Przestrzeń, która daje komfort To pierwszy najem. Wszystkie sprzęty są fabrycznie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie, które urządzaliśmy pod siebie z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku i jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Starego Żoliborza. Doskonała lokalizacja - 2 minuty pieszo do stacji metra Plac Wilsona, linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękny trzypokojowy apartament w Wilanowie. Atuty - Zaprojektowane z wyjątkową starannością - Dwustronne - Doskonała lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł28 m² 110,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

2 600 zł25 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy bloku: 2012 Opłaty: koszt najmu: 2600 zł miesięcznie Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 mkw, położona na parterze budynku przy ul. Puławskiej 240 na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - wolne od marca 2026 Spacer 3D: oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Dworzec Gdański | Garaż | ul. Słomińskiego Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie narożne, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Josepha Conrada 16, bielany Powierzchnia mieszkania: 55 m +balkon 4m2 Nieopodal Galeria Młociny oraz Metro Młociny Liczba pokoi: 3 (oddzielne) Ostatnie piętro. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

4 940 zł63 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

6 500 zł65 m² 99,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**eng version below** Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją o powierzchni 65,4 m2 zlokalizowane na osiedlu "bohema-Warzelnia" przy ul. Szwedzkiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Adres: ul. Szamocka 10 Mieszkanie o powierzchni 50m2 na osiedlu Madison Apartaments. Dwie duże szafy wnękowe Duża loggia o pow. 12m2 W pełni umeblowane Czynsz z zaliczkami na media (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, jasny ,przestronny apartament w Śródmieściu urządzony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze przy ul.Słomińskiego. Składa się z aneksu kuchennego.