dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie położone w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Próżnej. Powierzchnia mieszkania wynosi 27 m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

5 800 zł130 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Pięciopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Siennej w apartamentowcu z 2000 roku. W skład mieszkania wchodzi pięć pokoi o powierzchniach 25 m2, 17 m2, 12 m2, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Ochota,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, luksusowo urządzone mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z wydzieloną sypialnią, - łazienka, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pietraszewicza Lota

Ursynów,Warszawa

3 800 zł84 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, całkowicie umeblowane mieszkanie na Ursynowie. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz trzech oddzielnych sypialni. Sprzęt agd- pralka, lodówka, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 czerwca. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, przy ul. Grójeckiej 216. Idealna dla pary, singla. Opłaty: * czynsz najmu 2700 zł (obejmuje opłatę do administracji, wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym sercu biznesowego centrum Warszawy, świetna lokalizacja, tylko 10 minut piechotą od metra Rondo Daszynskiego. 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie ok. 53 m2, jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 30 m2 usytuowane na piątym piętrze w kamienicy przy ul. Wiejskiej. Lokalizacja idealna do zamieszkania , jak i na inwestycję - wokół parki, piękne kamienice oraz wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 475 zł33 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio Kawalerkę na osiedlu strzeżonym, w nowym budownictwie. Mieszkanie jest w wysokim standardzie, w bardzo dobrym stanie. Kawalerka ma wielkość 33 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę śliczne, wysokie (3m) 2-stronne, 2 pokojowe mieszkanie na ul. Wspólnej z widokiem na kościól Św. Barbary i Mariott. Duży pokój z aneksem kuchennym (plyta ceramiczna, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

1 993 zł36 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Ludwika Idzikowskiego. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze. Lokal nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 600 zł68 m² 38,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 3 pokoje Z oddzielną kuchnią w idealnej lokalizacji 7min do metra służew!do wynajęcia od zaraz!mieszkaniemieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Nowa Praga,Warszawa

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01 maja 2021r dwupokojowe mieszkanie w Warszawie na Pradze Północ położone blisko Placu Hallera. Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, w okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowe 3 pok. 57m2 w nowym osiedlu apartamentowców moduo Apartments - ul. Cybernetyki 6 (pomiędzy przecznicami: obrzeżna a Postępu). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche dwupokojowe mieszkanie z wyjściem na kameralny 19m2 taras na osiedlu Kaskada na Woli .W salonie narożnik skórzany rozkładany do spania ,stół + 4 krzesła.Kuchnia ze zmywarką.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z 2006 tuż przy metrze Wilanowska. Pokój dzienny ma 21 m2, 2 pokoje: 10 i 12 m2, kuchnia oddzielna 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 35,5m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze wybudowanego w 2013 r. bloku przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł33 m² 68,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33,4 m2 świetnie zlokalizowanego ok. 15 minut spacerem od starego rynku. 500 metrów od stacji metra Ratusz-Arsenał. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowy apartament 59 m2 warszawa śródmieście ul. Franciszkańska Apartament położony w dogodnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kiełpińska

Słodowiec,Warszawa

1 700 zł28 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Bielanach (słodowiec) o powierzchni 27,5 m2 na 2 piętrze z balkonem. Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym, cicha, zielona okolica. Blisko znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu kawalerkę w ścisłym centrum Warszawy, ul. Chopina przy Mokotowskiej. Znajduje się na 2 piętrze w powojennej, zadbanej kamienicy z windą. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Centrum,Warszawa

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Pięknej 66 usytuowany na pierwszym piętrze w odnowionej historycznej kamienicy z 1911 roku (z winda) w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Koszyki, placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ulicy Marszałkowskiej obok Hotelu Novotel. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, "pół otwartej" kuchni, sypialni z oknem na patio, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

2 399 zł40 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesny ładny apartament 2 pok. (40m2) w prestiżowym osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Obrzeżnej 1 - osiedle ogrodzone, chronione 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł130 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mokotowska ścisłe centrum Warszawy, mieszkanie w kamienicy, teren ogrodzony, portier, dwustronne, idealnie ciche, piękne klatki schodowe, odrestaurowana zabytkowa winda, w pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w bloku z 1973 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portofino

Mokotów,Warszawa

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia kawalerkę na Warszawski Mokotowie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 75-tych. Lokal o powierzchni 31 mkw, składa się z dużego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe, przestronne mieszkanie na osiedlu Marina 2. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada bardzo duży ogródek z zadaszonymi tarasami. W ogródku zostaną posadzone tuje. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pereca

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł81 m² 57 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prowizja: 0%! Co?: 4 pokoje , 81 m2, gotowe do zamieszkania, przyjazne zwierzętom Gdzie: XIII piętro Od kiedy: od zaraz Za ile: 4600 + 848 zaliczki na media i opłaty eksploatacyjne For service in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone niedaleko głównej arterii (wolskiej) na Woli. Klimatyzowane mieszkanie. Bliskie sąsiedztwo Biznesowej części Woli. 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

2 200 zł49 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia rozkładowe, dwustronne mieszkanie na warszawskim Muranowie. Jest usytuowane na III piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, umeblowane, w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo niedaleko przystanek autobusowy i tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

2 650 zł41 m² 63,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pięknie wyposażony apartament na Żoliborzu w nowo wybudowanym budynku. Salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia , duży zabudowany balkon z wyjściem z obu pomieszczeń, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche,po remoncie składające się z przestronnego salonu z wyjściem na kameralny balkon (wejście do gabinetu z salonu),sypialnia może być wstawione podwójne łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Mokotów,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka w doskonałej lokalizacji przy Racławickiej, 100 m od Puławskiej! Całkowicie odnowiona, po remoncie, przytulna, cicha, okna wychodzą na zielone podwórko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście z funkcjonalnym układem wnętrz. Bliskość zabytków oraz restauracji. Oddzielna kuchnia. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 999 zł42 m² 95,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować: do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie przy ulicy Siedmiogrodzka 1a + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

6 500 zł109 m² 59,74 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Agencja Tandem Home iq wynajmie apartament na warszawskim Manhattanie, bliska Wola, ul. Karolkowa 28. Apartament o powierzchni ~109 m2, znajduję się na ostatnim 12 piętrze z panoramą Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu klimatyczne, jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w sercu Warszawy, tuż przy Rynku Starego Miasta. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie grzecznościowe, bez pośrednictwa agencji, bez prowizji, telefon do właściciela widoczny na zdjęciach (tylko kontakt telefoniczny lub sms, proszę nie pisać maili). Do wynajęcia niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe Z balkonem I garażem, na kabatach; pokój dzienny z aneksem kuchennym ok 17 mkw (strona pn, z widokiem na ul.Wąwozową), pokój 18 mkw z wyjściem na loggię 5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Residents ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2 usytuowane na I piętrze w reprezentacyjnej kamienicy z 1914 roku.