dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

927 000 zł52 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wilanów, zawady ul. Syta Apartament 51,5 m2 | wysoki standard, bardzo zadbany | 2 pokoje z aneksem kuchennym | duża łazienka | balkon typu loggia ok 4,8 m2 | miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 150 000 zł194 m² 26 536,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Komfortowy, przestronny 5 - pokojowy Penthouse z prywatną windą do apartamentu, położony w najbardziej cenionej lokalizacji Miasteczka Wilanów. Budynek i wnętrze o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 20 968 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny apartament o wysokim standardzie zlokalizowany w budynku wybudowanym w 2006 roku, znajdującym się na terenie osiedla "miasteczko Wilanów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Eukaliptusowa

Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł86 m² 29 527,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie, 86,36M2 - niska zabudowa budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu. Bardzo prestiżowa i elegancka inwestycja ( niska zabudowa) stworzona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łuki Wielkie

Bemowo,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 755,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 mkw, zlokalizowanego na granicy Włoch ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

650 000 zł50 m² 13 039,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

******* R E Z E R W A C J A******** Trzypokojowe, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie z idealnym rozkładem i widokową loggią. Mieszkanie posiada oddzielna kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

999 100 zł70 m² 14 322 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

**nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 69,76 m na Bemowie - Idealne Miejsce do Życia** Zakup bez prowizji i podatku pcc! Ostatnie mieszkania na inwestycji. Okazja cenowa! **lokalizacja** Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

1 770 000 zł89 m² 19 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie bierzemy pod uwagę współpracy z agencją nieruchomości. Dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ulicy Augustówka 11b w otulinie rezerwatu jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 360 000 zł61 m² 22 295,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 60,5 m , usytuowane na szóstym ostatnim piętrze, w budynku z 2011 roku(całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

799 999 zł46 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1962 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Kazimierza Pużaka. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Kamionek,Warszawa

1 262 000 zł79 m² 15 894,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż przez biuro sprzedaży bez prowizji dla kupujących Bez podatku pcc ogłoszenie dotyczy mieszkania 4 pokojowego na drugim pietrze. WE speak english. Please give us A call to find out more:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

892 320 zł54 m² 16 592 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowanie nowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji ul. Ostrobramska, dzielnica Praga-Południe Termin oddania II kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na Sprzedaż Wyjątkowa Nieruchomość 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane na Warszawskim Zielonym Bemowie! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

639 400 zł53 m² 11 969,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + balkon 53,42m2 Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł62 m² 26 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 3 pokoje mieszkanie które doskonale łączy praktyczność z wygodą codziennego użytkowania. Mieści się na 2. piętrze współczesnego, 6-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie to 3 pokoje z otwartą kuchnią i loggią do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie jest ciche, a z okien roztacza się piękny widok na Stawy Brustmana Usytuowane jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

796 000 zł38 m² 20 892,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,10 m , 8 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1995 roku -warszawa, mokotów, ul. Zygmunta Modzelewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 792,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W naszym biurze Mam przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie, w wyjątkowym miejscu, przy cichej zielonej ulicy Iwickiej, w pobliżu ul. Chełmskiej. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 096 540 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym, urokliwym, słonecznym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie na Mokotowie z bardzo dużym ogródkiem! Atuty oferty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

450 000 zł27 m² 16 489,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,29m2 znajdujące się w doskonale skomunikowanej części Warszawy przy ulicy Rembielińskiej 15. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 540 617 zł95 m² 16 205,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta -apartament na służewcu! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji dla kupującego Możliwość negocjacji ceny Oszczędność do 27 100 zł na podatku pcc Brak ukrytych kosztów Specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

879 000 zł38 m² 23 371,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Azure nest to Unikatowa kawalerka w bardzo lubianej inwestycji dom awangarda na ul. Szczęśliwickiej 54. W skrócie : * Piękna i wyjątkowa przestrzeń - w klimatycznej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Bielany,Warszawa

500 000 zł26 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka po generalnym remoncie, z ładnym widokiem, 8 minut spacerem od Metra Wawrzyszew. Idealne na start lub pod wynajem okazjonalny lub krótkoterminowy ze względu na lokalizację i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Światowida

Nowy Tarchomin,Warszawa

554 760 zł40 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta -przy Galerii Północnej! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie -powierzchnia 40,2m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji dla kupującego Możliwość negocjacji ceny Oszczędność do 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

614 000 zł27 m² 22 996 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Al. Jana Pawła II 26,70m2 Metro Rondo onz nieopodal! Po generałnym remoncie! Można odrazu wprowadzić się Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią prześwit Kuchnią wykonczona marmurem W pokoju głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Nowodworskiej nieopodal wału wiślanego. W pobliżu znajduje się galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

480 000 zł22 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka po remoncie o powierzchni 21,8m2 usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 40-tych - Warszawa, mokotów, ul. Podchorążych. Kamienica zadbana, klatka po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 37,3m2 na warszawskiej Woli przy ulicy Pustola. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze (bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 616 926 zł77 m² 21 083,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły lokalu: - **cena:** 1 616 925 zł - **cena za m :** 21 084 zł - **metraż:** 76,69 m - **liczba pokoi:** 4 - **piętro:** 7 - **typ kuchni:** Kuchnia z oknem - **wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Światowida

Nowy Tarchomin,Warszawa

921 000 zł62 m² 14 799,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

- w sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie narożne z balkonem od dewelopera * bez podatku * bez prowizji dla zainteresowanych - przewidziane atrakcyjne ceny - promocyjne. Dla kogo? Czy zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

1 550 000 zł49 m² 31 755,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,81 m2 na warszawskiej Woli, rejon Ulrychów, ulica Redutowa. Super lokalizacja - Blok zlokalizowany jest tylko 500m od stacji metra, co oznacza, że na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

770 000 zł42 m² 18 329 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera! Zdjęcia przedstawiają wcześniejsze etapy inwestycji (etapy nr 1 i nr 2). Oferowane mieszkanie będzie częścią trzeciego, ostatniego etapu tej niespotykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 579 000 zł63 m² 25 011,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena mieszkania: 1 579 000 zł Cena za m : 25 012 zł/m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Powierzchnia: 63,13 m Ogródek: 168,52 m Osiedle zostało zaprojektowane jako "archipelag", gdzie każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

673 785 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny w bliskim sąsiedztwie natury a zarazem z dobrą komunikacją? To mieszkanie jest dla Ciebie! Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarchomin,Warszawa

599 900 zł40 m² 15 187,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

- w sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z loggią od dewelopera * bez podatku * bez prowizji zapytaj O cenę promocyjną, jeśli jesteś zainteresowana, zainteresowany. Dla kogo? Czy zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 501,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 5 piętrze w budynku z 2008 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej. Doskonałe dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł43 m² 27 907 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 49m2. U zbiegu centralnych ulic Warszawy! Alei Jana Pawła II/ Alei Solidarności! Mieszkanie w solidnej 6-piętrowej kamienice, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

785 000 zł36 m² 21 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 2 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego mieszkania, znajdującego się na warszawskim Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 590,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 062 000 zł84 m² 12 597,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie na Tarchominie Bezpośredni zakup od dewelopera 0% prowizji Możliwość negocjacji ceny Brak podatku pcc (oszczędność 21 190 zł) Brak ukrytych kosztów Mieszkanie.