dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 729 847 zł57 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalna inwestycja w pożądanej części Warszawy na zielonym Mokotowie. Pozwól sobie na luksus posiadania wyjątkowego miejsca w sercu tej dzielnicy Warszawy. Bliskość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

701 699 zł40 m² 17 599,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Bemowie przy metrze Chrzanów! Zakup bezpośrednio od dewelopera: zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji Możliwość negocjacji ceny 0% pcc Ogród z tarasem - 45 m 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

619 000 zł36 m² 16 958,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji Bemowa przy Parku Górczewska w odległości 10 minut spacerem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 675,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, ul. Nerudy 12 , Warszawa Mieszkanie: lokal wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnych potrzeb i preferencji, stanowiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

949 000 zł45 m² 21 183 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Powiśle to zielona, najbardziej klimatyczna część Śródmieścia i właśnie tutaj czeka na Ciebie mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Bardzo przemyślany rozkład, modna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować bardzo ładne, jednopokojowe mieszkanie. Mały metraż 27m2 oraz doskonała lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

799 000 zł32 m² 24 937,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ciepłe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni 32 m została wykończona 3 lata temu, z dbałością o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

574 000 zł33 m² 17 393,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż słoneczna kawalerka 32,8 m2 w świetnej lokalizacji. Doskonały punkt komunikacyjny, bezpośrednio przy Alei Niepodległości w bliskiej odległości od Metro Wierzbno i Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 176 000 zł48 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 060 000 zł68 m² 15 551,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3 pokojowe przestronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,18 mkw. Przestrzeń salonu 33mkw połączona z otwartą kuchnią, dwie ustawne sypialnie (12mkw) i (9mkw), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 510 000 zł55 m² 27 529,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przestronne, jasne, funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie przy Rembielińskiej. Mieszkanie na 7 piętrze, wymienione instalacji łącznie z instalacją elektryczną, łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 398 000 zł70 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Eurovilla prezentuje na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70m2 - 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta na wyłączność tylko w eurovilla lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł228 m² 24 085,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 750 000 zł256 m² 22 426,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 409 800 zł108 m² 31 490,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus. Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji Stacja Wola, zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

4 214 602 zł140 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Zapraszam do wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 300 000 zł271 m² 23 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

605 000 zł40 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję nowy, świeżo wykończony, nigdy niezamieszkany apartament/studio z przestronnym tarasem i widokiem na korony drzew, położony przy ul. Winorośli 9. Mieszkanie jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

545 000 zł32 m² 17 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Warszawa Mokotów, sadyba - ul. Jaszowiecka | 300m przystanki autobusowe oraz nowa linia tramwajowa na ul. Sobieskiego | obok budynku Park im. Stanisława Dygata | 600m centrum handlowe Sadyba Best Mall |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

711 048 zł55 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sytej 177 Wilanów-Zawady. Osiedle jest kameralne, zamknięte, ogrodzone i bardzo zielone. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 250 000 zł58 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: mieszkanie z dwoma, nieprzechodnimi pokojami, oddzielną kuchnią i łazienką, bardzo ustawne, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda Daszyńskiego. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

820 000 zł43 m² 19 069,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bemowo ul. Dywizjonu 303 Nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, 43 m2, w pełni wykończone, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, dostępne od zaraz. Usytuowane jest na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

775 000 zł51 m² 15 196,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2017 roku -warszawa, białołęka, ul. Białołęcka. Osiedle monitorowane całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

! mokotów, 56M2, balkon, super lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie - przy ulicy Piwarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyrulików

Rembertów,Warszawa

468 000 zł46 m² 10 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Opis nieruchomości Mieszkanie 32 m2 plus 14m2 dodatkowej powierzchni| 1 duży pokój 46 m po podłodze | Wspólny ogródek | Parking na terenie podwórka za bramą | Piętro 4/4 | Komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

472 000 zł23 m² 20 521,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 22,99m Podstawowe informacje: budynek wybudowany w 1967r. w technologii rama H. Elewacja została wyremontowana w tamtym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

880 000 zł66 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka Tarchomin ul. Strumykowa | przystanki tramwajowe i autobusowe 300 m2 od bloku | dojazd do stacji metra Młociny 15 min komunikacją 66,32 m2 | 3 pokoje z otwartą widną kuchnią |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

999 900 zł56 m² 17 864,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Czy marzy Ci się komfortowe mieszkanie po remoncie, blisko natury, a zarazem niedaleko od centrum miasta? Mamy coś, co na pewno Cię zachwyci! Przedstawiamy przytulne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 453 000 zł71 m² 20 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cenisz sobie luksusowe otoczenie, projekty, które charakteryzują się wyjątkowością? Jeśli tak to oferta jest skrojona pod Ciebie. Przestronny 3 pokojowe mieszkanie w powstającym na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Mokotowie miedzy Stary Mokotowem a Łazienkami Królewskimi w przedwojennej kamienicy. Usytuowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania od już! Mokotów, ksawerów ul. Cieszyńska - 300 m do przystanków autobusowych, tramwajowych i stacji metra Wilanowska | 300 m do sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Górnośląskiej 3 dzielnica śródmieście/solec. Oferujemy komfortową przestrzeń o powierzchni 32 mkw. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

749 000 zł43 m² 17 729,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Galerii Mokotów Prezentowane mieszkanie ma 43,4 m ; składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Lokal jest po generalnym remoncie obejmującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gubinowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

980 000 zł74 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szukasz czteropokojowego, rozkładowego mieszkania, z oddzielną, widną kuchnią w rodzinnej lokalizacji na Wysokim Wilanowie? Cenisz sobie komfort możliwości korzystania z dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Wola,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 674,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z widokiem na centrum. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie usytuowane na 6. piętrze budynku z 2002 roku, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł73 m² 19 495,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Bardzo ciche, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,3m2, usytuowane na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku z dwiema nowoczesnymi windami. Budynek z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

3 457 030 zł142 m² 24 347 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Developera tel.!Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Niesamowity apartament z prywatnym salonem kąpielowym Idealna miejsce dla Klientów którym zależy na nowoczesności, komforcie.