dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 700 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 059 682 zł70 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja realizowania w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi Południe, niespełna 500 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt podzielony na kilka etapów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 008 150 zł61 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie szukaj dalej, wyłącznie u nas. Jeśli szukasz cichego, funkcjonalnego, w pełni wyposażonego (meble, sprzęt agd, telewizory itd.) i dwustronnego mieszkania w budynku oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Spiska

Stara Ochota,Warszawa

470 000 zł26 m² 18 287,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,70 m , zlokalizowaną na 7. piętrze 11-piętrowego bloku z 1970 roku, w sercu Starej Ochoty. Mieszkanie jest jasne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł25 m² 16 450,70 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, usytuowana na osiedlu pełnym zieleni w cichej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój, dobrą lokalizację, mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 070 000 zł43 m² 24 883,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane na parterze 6 piętrowym budynku z 2019 roku - zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia, /w łątwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osikowa

Chomiczówka,Warszawa

849 000 zł62 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Bielanach - Chomiczówka Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

846 500 zł55 m² 15 363 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Mieszkanie do odświeżenia| dobra lokalizacja | uregulowany stan prawny z księgą wieczystą Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,1 m2 na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 932,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu świetną kawalerkę, usytuowaną przy samym metrze (stacja metra Młynów) przy ulicy Górczewskiej na warszawskiej Woli. Mieszkanie ma powierzchnię 20,85 mkw i mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 998 800 zł105 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, duże mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Łuckiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

674 570 zł51 m² 13 271,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

** nowa inwestycja-ursus -przedsprzedaż-rabaty do 22%, cena miejsca postojowego 20 000 zł **oferta ograniczona czasowo i ilościowo** Oferta dotyczy mieszkania 4 pokojowego o pow. 50,83 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

849 000 zł53 m² 15 991,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie. W okolicy znajdziemy mnóstwo sklepów, supermarket oraz przystanki autobusowe. Dojazd do centrum zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grochów,Warszawa

649 000 zł33 m² 19 378,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

[for english, scroll down] Przedstawiam Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnie skomunikowanym punkcie na mapie Warszawy (ul. Przeworska), idealne na start lub inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

860 000 zł60 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wola, al. Prymasa Tysiąclecia, bezpośrednio przy parku Moczydło > przystanki autobusowe 200 m od klatki > tramwaje 400 m > stacja pkp Koło 400 m > stacja metra Młynów 12 min komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 485,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania: rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o łącznej powierzchni około 47,98 m2 w sąsiedztwie Fortu Bema, w budynku apartamentowym z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 250 000 zł54 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na warszawskiej Woli. Lokal o powierzchni 54m, z przestronnym tarasem ( 12m) oraz miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 378,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Woli. Z okna fajny widok na centrum. Mieszkanie o metrażu 56m2 z trzema pokojami oraz osobną kuchnią: przestronny salon Sypialnia / pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

668 000 zł43 m² 15 534,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 43 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskiej Woli przy ulicy Żytniej. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 150 000 zł117 m² 26 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje wyjątkowy Penthouse o powierzchni 117 m2 z przestronnym tarasem - 106 m2 w prestiżowej lokalizacji (miasteczko Wilanów). Komfortowy 4-pokojowy apartament, 3 sypialnie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

1 772 700 zł62 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam elegancki i nowoczesny apartament położony na ostatnim, drugim piętrze w jednej z prestiżowych rezydencji inwestycji Oaza Mokotów przy ul. Piaseczyńskiej 41. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł26 m² 21 115 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na sprzedaż - Śródmieście, al. Jana Pawła II Oferuję na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26 m , zlokalizowaną na 9. piętrze budynku przy alei Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 380,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejskiej willi na Bielanach! Zakup od dewelopera -brak pcc oraz prowizji. Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemiradzkiego

Żoliborz,Warszawa

765 000 zł37 m² 20 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Umowa pzedwstępna Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w przedwojennej kamienicy na Starym Żoliborzu To 36,55 m2 mieszkanie położone w sercu jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Krakowska

Okęcie,Warszawa

1 037 137 zł63 m² 16 499,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy projekt mieszkaniowy położony przy Alei Krakowskiej w Warszawie, 6 km od ścisłego centrum. Do dyspozycji są przystanki tramwajowe, autobusowe i skm W pobliżu znajdują się lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 750 000 zł100 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

640 000 zł40 m² 16 202,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zarezerwowane > sprzedaż bezpośrednia od właściciela > obok II linii metra (stacja kondratowicza) > świeżo po remoncie > wszystko nowe dla nowego właściciela > pełna własność Z kw- możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł38 m² 22 894,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja: warszawa - Wola - Młynów - ul. Młynarska blisko do centrum i śródmieścia Status mieszkania: własnościowe spółdzielcze administrator budynku: pwsm spółdzielnia mieszkaniowa bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

759 000 zł63 m² 11 990,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dobrze skomunikowane, trzypokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

499 789 zł30 m² 17 666 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,1 m , zlokalizowane przy ul. Wołomińskiej 19 na Pradze Północ w Warszawie. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

574 000 zł35 m² 16 339,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Do sprzedania: dwupokojowe, jasne, mieszkanie o powierzchni 35,13 m2 na Muranowie w sąsiedztwie ch "klif", na 6 piętrze w 10- piętrowym budynku z lat 60, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Grodzisk,Warszawa

579 000 zł40 m² 14 349 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35m2 znajdujące się na Zielonej Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 73C. Mieszkanie mieści się na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

999 000 zł57 m² 17 422,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny z dzieckiem, pracującej zdalnie pary/singla lub jako inwestycja na wynajem. Budynek: budynek 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zacisze,Warszawa

570 000 zł39 m² 14 728,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z loggią w doskonałej lokalizacji, tuż obok stacji metra Zacisze! Mieszkanie o powierzchni 38,7 m to świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Doskonałe miejsce - ul. Ogrodowa przy ul. Żelaznej - jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie, bardzo blisko ścisłego centrum, dobra komunikacja (autobusy, tramwajem 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Służew,Warszawa

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

For en please scroll down Komfortowe mieszkanie trzypokojowe, o unikalnym charakterze, doskonałe na pracownię artystyczną lub miejsce dla osób o nieprzeciętnych pasjach, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Filtry,Warszawa

1 495 000 zł59 m² 25 339 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 59m2 na Starej Ochocie - Filtrowa. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

7 750 000 zł183 m² 42 461,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż Apartament z widokiem na Park || 183 m2 || 1- piętro || 6 pokoi || Rodzinne miejsce postojowe || Concierge || Klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą trójstronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 569 600 zł72 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Prezentujemy na sprzedaż (bez pośredników i dodatkowych kosztów) stylowy apartament o powierzchni 72 m2 z przestronnym tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy ulicy Borowej Góry- zaledwie 100 metrów od przystanku tramwajowego "synów Pułku". Krótko: mieszkanie po.