dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

1 600 000 zł102 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,60 m2 i wysokości 2,60 m2 + 2,3 m2 komórka piwniczna + 3 m2 komórka lokatorska przy mieszkaniu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

735 000 zł55 m² 13 388 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,9 m ,7 piętro w 12-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - Bródno. Na powierzchnię mieszkania składa się: - osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Rembertów,Warszawa

465 000 zł26 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki w Rembertowie! Przytulna kawalerka o powierzchni 26 metrów kwadratowych na sprzedaż! Doskonała lokalizacja przy ulicy Czerwonych Beretów 13 w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 659,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Narożne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, tarchomin, ul. Nowodworska. Zadbane klatki schodowe, wewnątrz osiedla niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Białołęce? Zależy Ci na zielonym otoczeniu i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 939,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż prezentuję Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze, idealne dla osób ceniących spokój i wygodę. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł36 m² 14 718 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do spaceru po nieruchomości pod linkim: lub po zapytaniu mailowym Z przyjemnością przedstawiam ofertę jasnego 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 36,35 m2 usytuowanego na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 650 000 zł93 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament Z widokiem na jeziorko gocławskie I panoramę warszawy - perła W al. Stanów zjednoczonych 34 Gocław | 92,60 m | Balkon z zapierającym dech widokiem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

885 000 zł64 m² 13 937 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , zlokalizowane na Starej Ochocie. To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

949 000 zł66 m² 14 378,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3 pok. na Zielonym Rakowcu / Ochota. Można wydzielić 4 pokój z salonu. Super lokalizacja, blisko autobusy i tramwaje. Mieszkanie o powierzchni 66 m 3 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

980 000 zł59 m² 16 582,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe na mokotowie - elegancja I komfort W centralnej lokalizacji! Al. Niepodległości 13 | 59,1 m (w tym piwnica) | 8/15 piętro | Zachód & Południe | Parking |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 077 000 zł60 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich na granicy warszawskiej Woli i Bemowa. Inwestycja została zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

1 074 600 zł54 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do zaprezentowania Państwu bardzo urokliwe, świeżo wykończone i wyremontowane mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bertolta Brechta 9. Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Humańska

Mokotów,Warszawa

1 260 000 zł68 m² 18 496,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rodzinny raj & mądra inwestycja na starym mokotowie - mieszkanie, które łączy tradycję Z przyszłością! Stary Mokotów | 68,12 m | 4/9 piętro | Balkon z widokiem na zieleń | Winda |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Najemcy! Na wynajem ciekawe dwupokojowe mieszkanie z antresolą i przepięknym widokiem na jeziorko Skaryszewskie i park Skaryszewski oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

2 299 000 zł93 m² 24 720,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uroczy, stylowy apartament w doskonałej lokalizacji modnego Powiśla. Apartament Mieszkanie jak przystało na kamienicę, posiada elegancki hol z wysokimi, jasnymi i przeszklonymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

525 000 zł24 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Ochocie Oferujemy na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z 2008 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 590 000 zł99 m² 26 241,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 273,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie - 2 pokojowe na Targówku w kameralnym budynku przy ul. Rzepichy 2b. Ciche, jasne z ekspozycją południową. Składa się z: - pokój dzienny 20,10 m2 z aneksem kuchennym i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł70 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jasne, wygodne mieszkanie trzypokojowe, z tarasem i garażem podziemnym, dwustronne północ-południe, na pierwszym piętrze. stan: do lekkiego odświeżenia, gotowe do wprowadzenia Salon: 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

529 000 zł32 m² 16 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory). Lokal na 1 piętrze w wysokim budynku z 2000roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój z aneksem kuchennym (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyłącznie U mnie! opis Z przyjemnością przedstawiam Państwu dobrze skomunikowane, 3 - pokojowe (z możliwością wydzielenia czwartego pokoju), mieszkanie na Pradze Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

600 000 zł35 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie 36 m2 na Ochocie, ul. Mołdawska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku obok parku Forty Korotyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 505,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Okazja! 2-pokojowe mieszkanie przy metrze - targówek, bródno Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,38 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta (blok położony wzdłuż ul. Światowida) - autobusy: przy wejściu na osiedle - tramwaje: przy wejściu na osiedle - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

595 000 zł34 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33.76m2 znajdujące się przy ulicy Skarbka z Gór 138. Niewątpliwym atutem mieszkania jest duży przynależny ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skorosze,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 282,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1962 r. Ursus, skorosze. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2022 roku, idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 266 000 zł90 m² 14 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I gotowa inwestycja I 1266000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Błękitna,Warszawa

299 900 €71 m² 4 232,89 €/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 70,85m w słonecznej dzielnicy Los Altos, w samym sercu Orihuela Costa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

997 912 zł46 m² 21 874,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania W tej lokalizacji wałbrzyska róg puławskiej! najnowszej generacji inwestycja | park | metro służew | 2 pokoje | 2 loggie | garaż | W budowie -oddanie 1q 2026 r. | zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł51 m² 17 933,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klucze do dyspozycji Biura Umów spotkanie pod numerem telefonu. Na sprzedaż oferujemy inne niż wszystkie mieszkanie zlokalizowane w sercu warszawskiego Mokotowa, w pięknej kamienicy z 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

2 070 000 zł142 m² 14 587,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 141,9 m2, usytuowane na wysokim parterze w 2-piętrowym, kameralnym budynku z 1999 roku. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 627,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (37,60 m2) w Warszawie na Górnym Mokotowie przy ul. Modzelewskiego. Mieszkanie składa się z salonu (16,43m2), sypialni (8,20m2), kuchni (5,49m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

385 000 zł16 m² 24 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 16,2 m , usytuowane na 4 piętrze bloku przy skrzyżowaniu ulic Belwederskiej, sobieskiego, dolnej i Chełmskiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

689 000 zł53 m² 12 951,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wysokie sufity, klimatyczny budynek z cegły oraz możliwość wykończenia według własnego pomysłu. To mieszkanie jest doskonałą propozycją dla pary, poszukującej bliskości parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łuki Wielkie

Włochy,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł40 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ciche, jasne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na pierwszym piętrze w cichym zakątku Saskiej Kępy. Ekspozycja okien południowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam piękny apartament 2 pok. na Ochocie. Nowy budynek apartamentowy na ul. Harfowej z 2017 roku. Kameralny budynek schowany przed hałasem z ul. Grójeckiej. Wykończony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł37 m² 28 165,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wygodne dwupokojowe mieszkanie na docenianym osiedlu 19 dzielnica. Osiedle 19 Dzielnica to nowa część miasta zaprojektowana przez znaną pracownie jems, nieprzeciętna architektura,.