dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 700 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko wynajem bezpośredni, pośrednikom dziękuję. Wynajem tylko w formie umowy najmu okazjonalnego. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, w godzinach 16-21. Do wynajęcia nowe, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

775 000 zł39 m² 19 974,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Gustowne, po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 z pięknym widokiem na centrum miasta. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

602 000 zł36 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

860 000 zł31 m² 27 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Czechowice,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,6 m zlokalizowane w Ursusie (czechowice) na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Jerozolimskim. Kluczowe informacje: komunikacja: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 239 000 zł125 m² 9 912 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

2 158 650 zł117 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Chcesz zamieszkać na Wilanowie, ale blisko Wisły? Sprawdź tę ofertę! Osiedle czterech budynków, łączące tradycyjną technologię z najwyższą jakością i nowoczesnością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Staromiejskie,Warszawa

1 199 000 zł55 m² 21 959,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym, położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Nowym Mieście. Atuty: widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

2 850 000 zł120 m² 23 679 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski z widokiem na port, i panoramę Warszawy. Nieruchomość Przestronny apartament o powierzchni 120,36 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

485 000 zł20 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. 19,64 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Służew,Warszawa

2 250 000 zł98 m² 23 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 86 m2 przy ul. St. Żaryna przy Polach Mokotowskich. 86 m2 | 4 pokoje | 2 łazienka | kuchnia| garderoba| taras. Mieszkanie po liftingu| blisko parku opis: przestronne mieszkanie na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Młynów,Warszawa

689 000 zł30 m² 22 814,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie po remoncie idealna lokalizacja na warszawskiej Woli - obecnie wynajmowane a czynsz w wysokości ok. 3800 zł/mc! Niedawno podpisana umowa najmu okazjonalnego - świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - 599 000 pln Warszawa, ursynów / Natolin, ul. Stryjeńskich 19 Powierzchnia: 35 m + 6 m zabudowanego tarasu Widok na park Stan: do zamieszkania Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

930 000 zł53 m² 17 415,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone w atrakcyjnej części Warszawa dzielnicy Mokotów (służewiec), przy ul. Gotarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,5 m z osobną kuchnią oraz balkonem, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym (na tej samej Księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Zielona,Warszawa

769 999 zł57 m² 13 570,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskiej Zielonej Białołęce, na spokojnym i zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 250 000 zł39 m² 31 709,80 zł/m²

 

Piętro:17/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż stylowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 39,40 mkw. położony w prestiżowym apartamentowcu Platinum Towers w samym sercu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 17. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 400 000 zł71 m² 19 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie czteropokojowe o funkcjonalnym rozkładzie położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- na osiedlu Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

505 000 zł24 m² 21 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Konduktorskiej. Blok był w tym roku odmalowywany, jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 300 zł58 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58 m2, ul. Stawki. Czwarte piętro w budynku pięciopiętrowym. Mieszkanie dwustronne, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon, czynsz najmu 3300 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarabandy

Pyry,Warszawa

1 249 000 zł120 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej, w bardzo dobrym standardzie wyposażenia. Nieruchomość znajduje się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 700 000 zł92 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowa przestrzeń. Komfort. Styl. Apartament zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie, funkcjonalności i estetyce. Wnętrze utrzymane w stylu modern classic, z naturalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

509 000 zł28 m² 18 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Ulrychów,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokojowe mieszkanie, dwustronne, rozkładowe, o powierzchni 44.64 m przy ul. Batalionu ak Parasol na Woli. Lokal położony jest na 1-szym piętrze w zadbanym, docieplonym 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Literacka

Stara Miłosna,Warszawa

515 000 zł65 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 3/3 w budynku z 2018 roku, warszawa-Wesoła. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł46 m² 24 978,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Królewski adres - tuż przy Ogrodzie Saskim | Mieszkanie z klimatem Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w przedwojennej kamienicy z 1915 r. przy ul. Królewskiej 23,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na zielonym i prestiżowym Powiślu, przy ul. Dobrej Budynek jest zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

1 295 000 zł67 m² 19 331,20 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasna, nowoczesna przestrzeń łącząca kuchnię, jadalnię i salon w elegancką i funkcjonalną całość. Mieszkanie dopracowane w każdym szczególe z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 347,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Nowolipki, zlokalizowane blisko centrum miasta, na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. Lokal idealny dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 080 000 zł32 m² 34 242,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chronos to nowoczesny apartamentowiec położony przy Alei Solidarności w ścisłym centrum na Woli-Mirowie. Inwestycja mieści się na działce po istniejącej dawniej kamienicy Sieraczka, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w najlepszej z możliwych lokalizacja w Śródmieściu przy ul. Smolnej z widokiem na rondo gen. Charles'a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 653,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 949,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Magiczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów (m.in. Biedronka, Lidl, stokrotka, rossman, pepco),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 644,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

656 600 zł50 m² 13 132 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy. Blok zacisznie położony w otoczeniu zieleni, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

825 300 zł58 m² 14 229,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

598 400 zł44 m² 13 662,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Westate Praga oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, w kamienicy przy ul. Genewskiej. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43,80 m2. Składa się z dwóch pokoi, odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 495 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe balkon Okazja Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone przy Broniewskiego 95. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szamoty,Warszawa

777 000 zł37 m² 20 977,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 37,04m , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Giserskiej 9. Lokal został zaprojektowany z dbałością.