dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 663 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 663 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 097 000 zł57 m² 19 364,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromiejskie,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

2 280 000 zł145 m² 15 690,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - ul. Michała Bałuckiego Oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , usytuowane na 4. piętrze eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

790 000 zł43 m² 18 467 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem, zlokalizowane przy ul. Garwolińskiej na Pradze-Południe, tuż obok Parku Józefa Polińskiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 2 290 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 258 000 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

668 000 zł53 m² 12 603,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Ursusie - ul. Kolorowa Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku z 1960 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Kolorowej. Zadbany budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

848 500 zł37 m² 22 994,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Klimatyczne mieszkanie na warszawskim Powiślu - ul. Przemysłowa Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1922 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł77 m² 13 585 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza Warszawa, żoliborz 76,29 m , w którym od pierwszego kroku poczujesz się jak w domu Jeśli szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

3 500 000 zł108 m² 32 512,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy. Niepowtarzalny widok :) Do sprzedaży unikatowy w swoim rodzaju apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. 4 pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

640 000 zł58 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 58,5 m2, położone na 8-piętrze w 10-piętrowym budynku, zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego. Mieszkanie 600-700m od Metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 668,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

986 000 zł35 m² 27 995 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości: mieszkanie w inwestycji Riverside Apartments: funkcjonalne studio o powierzchni 35,22m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 420,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Marymont-Kaskada,Warszawa

1 590 000 zł67 m² 23 731,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

English version below. Sprzerdaż bezpośrednia! przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

699 999 zł54 m² 12 996,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

829 000 zł47 m² 17 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane na 1 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Czerniakowskiej. Nieruchomość przeszła pełny generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

869 000 zł44 m² 19 977 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Młyny Królewskie ul. Ostroroga 29. Lokal zaprojektowany bardzo funkcjonalnie, pomimo niewielkich rozmiarów jest jasno i przestronnie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie na Bemowie, z przestronnym przedpokojem z oknem. Prezentowana nieruchomość mieści się na 6-tym piętrze, 7-mio piętrowego budynku z 1982r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konopacka

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł31 m² 20 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż:Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m z możliwością przebudowy na dwupokojowe, w stanie deweloperskim. Pełna własność. KW. Lokalizacja: - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry :) Sprzedam moje ukochane mieszkanie na Białołęce. W związku z planem powiększenia rodziny o dwa pieski zdecydowałam się kupić większe mieszkanie z ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

949 999 zł49 m² 19 387,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Unikatowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy Józefa Lipińskiego z 1900 roku najstarszej kamienicy na tym odcinku Aleje Jerozolimskie. To oferta dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dwiema loggiami i dwoma miejscami postojowymi - 50,7 m w prestiżowym budynku przy Alei Polski Walczącej na Mokotowie Nowoczesne mieszkanie w sercu Mokotowa - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ponad 52 metrowe mieszkanie z 7 metrowym tarasem z widokiem na zachody słońca na Ursynowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z tarasem kuchni sypialni łazienki toalety hallu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 821,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,04 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Światowida. To propozycja dla osób, które szukają gotowego lokalu bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

1 140 000 zł64 m² 17 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kłobuckiej - komfort, przestrzeń i zieleń na nowoczesnym osiedlu na Ursynowie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż bezpośrednia Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 140 000 zł114 m² 18 719,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miasteczko wilanów/ wysokiej klasy osiedle/ 4 pokoje/ 114,32 M2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny apartament w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

865 000 zł48 m² 18 191,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[rezerwacja] Szukasz miejsca, w którym Wasza rodzina poczuje stabilny komfort i spokój? To mieszkanie na Osiedlu Poloneza jest propozycją dla pary lub pary z dzieckiem, która chce mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 092 000 zł65 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 65 m2, na zamkniętym osiedlu na Zielonej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Lokal znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Stare Włochy,Warszawa

469 000 zł54 m² 8 722,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja na sprzedaż 53,77 m 2 pokoje 2 łazienki 8% roi Warszawa, stare Włochy, ul. Mikołajska 8 Mieszkanie po remoncie w kameralnym budynku (tylko 8 mieszkań) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

594 183 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia 3 osobnych pokoi, jak i jako własne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł37 m² 19 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Świetna lokalizacja! Metro Wierzbno, polskie Radio. Telewizja Polska Sprzedam mieszkanie 36,7m2, 2 pokoje Warszawa, mokotów, al.Niepodległości 71A Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

419 999 zł21 m² 19 690,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni 21,3 m , zlokalizowane przy al. Prymasa Tysiąclecia 137 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 601,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka / Kobiałka / ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - osiedle z 2017 r., zamknięte, monitorowane, wjazd przez szlaban. Przy ul. Ostródzkiej przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,02 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, przy ul. Gwiaździstej na zielonym Żoliborzu. To idealna.