dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

895 700 zł53 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

860 000 zł55 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego. Nieruchomość znajduje się na wyższym parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

805 000 zł52 m² 15 481 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Podleśnej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Digital Broker, prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Kochanowskiego na warszawskich Bielanach. Jest to idealna nieruchomość dla pary a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hejnałowa

Raków,Warszawa

1 000 000 zł56 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,05 m2 na Włochach-Raków, ulica Hejnałowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Mokotów,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 8 z 10 pięter w budynku z 1970 roku na Warszawskim Starym Żoliborzu. Mieszkanie składa sięz: - dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

820 000 zł59 m² 13 832,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3 pokojowego mieszkania na Ursusie? Koniecznie poznaj tą ofertę! Piękne mieszkanie z widokiem, na 6 piętrze, bardzo wygodne i dobrze zaprojektowane. Mieszkanie ma bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

1 169 800 zł93 m² 12 598,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne segmenty z ogródkiem lub balkonem - idealne dla rodzin od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji Koniec budowy już w marcu 2026 = porządkujemy teren Różne warianty lokali: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

499 999 zł51 m² 9 803,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

645 000 zł39 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

959 000 zł27 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 27.40 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Mieszkanie o powierzchni: 72.00 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

497 373 zł27 m² 18 421,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

610 000 zł25 m² 24 302,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne 1-pokojowe mieszkanie położone na Saskiej Kępie. Lokal po odświeżeniu, gotowy do zamieszkania. To świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Funkcjonalne 28 m po remoncie | Wola | Przy Parku Moczydło | 300 cm. Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28 m (plus piwnica ok. 6 m ), położona na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

775 000 zł48 m² 16 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie. Dla lokalu prowadzona jest księga wieczysta, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

809 000 zł63 m² 12 878,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuligowska

Zerzeń,Warszawa

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą segmentu w stanie deweloperskim bez prowizji w bardzo atrakcyjnej cenie na pograniczu Starego i Nowego Wawra jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Praga-Południe,Warszawa

1 130 000 zł79 m² 14 321,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Poligonowej 2 na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

812 534 zł59 m² 13 771,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 58,04 m Z tarasem 33,19 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Full service in your language - eng | pol | ua | rus Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wawrzyszew,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego , czyli tzw. ograniczone prawo rzeczowe, położone w budynku przy ul. Balzaka 2 na warszawskim Wawrzyszewie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

1 070 000 zł61 m² 17 449,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: bemowo - ul. Górczewska 200 C. - b. dobra komunikacja: stacja metra Bemowo tuż przy osiedlu, a także kilka linii tramwajowych i autobusowych. - mieszkanie w b. dobry stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

822 644 zł63 m² 13 057,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 62,86 m + 2 ogródki ( 22,54m2 oraz 37,58m2 ) promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 4-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 257,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania świetne mieszkanie, rozkładowe i doskonale skomunikowane, przy samej stacji Metra Natolin na Ursynowie. Jesteś w metrze, a wciągu 20 minut w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bliska

Kamionek,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,87 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Bliskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

590 000 zł28 m² 21 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne studio z wydzieloną sypialnią, z dużym balkonem Służewiec, ul. Komputerowa/cybernetyki. Cybernetyki | służewiec | eleganckie studio Z sypialnią | 4 piętro | duży balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Mokotów,Warszawa

780 000 zł49 m² 15 993,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m2, usytuowane na 4 z 16 pięter w budynku z 1973 roku, mieszczące się na Warszawskiej Woli przy al. Solidarności. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Radość,Warszawa

1 500 000 zł100 m² 15 031,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z klimatem, doskonale położone w ścisłym centrum Warszawy - Radość. Przedwojenna kamienica na ogrodzonej posesji wśród starych drzew. Wysokie (3,2 m) i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

953 970 zł62 m² 15 386,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 61,15m2 + balkon 7,15m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

1 020 000 zł47 m² 21 794,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46.80 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 895 zł37 m² 17 564,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 000 050 zł33 m² 30 140,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z wielką przyjemnością prezentuję nowoczesne, kompletnie wykończone mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w samym sercu Warszawy. Ta oferta to idealna fuzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

792 000 zł60 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 60,00 m + balkon 6,02 m promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 AUTOBUS 401 BEZPOŚREDNIO DO METRA STOKŁOSY AUTOBUS 517 PLAC TRZECH KRZYŻY URSUS / WARSZAWA 20 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

874 500 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy- tuż przy metrze Bemowo Ratusz. Budynek po termomodernizacji, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia robią wrażenie dopracowaną przestrzenią, światłem i funkcjonalnością. Taką propozycją jest nowoczesny apartament o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2004 roku zlokalizowane w dogodnym miejscu na Białołęce- tarchomin. Osiedle zamknięte i monitorowane. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

622 714 zł35 m² 17 791,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij