dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 699 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 699 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Budynek z 2008 roku usytuowany pomiędzy kamienicami na tyłach Placu Bankowego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze od strony zachodniej, posiada balkon. Pokój 26m w pełni umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

740 000 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne, wysokie (3m z pawlaczem), mieszkanie z balkonem w kamienicy z 1936 r., umiejscowionej na Żoliborzu, ul. Mickiewicza (między pl. Inwalidów i ul. gen. Zajączka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 200 zł82 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, duże i ustawne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy wraz z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Znajduje się ono na nowoczesnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

1 350 zł44 m² 30,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokoje z aneksem kuchennym 44 m2 na Lewandowie. Umeblowane. Nowoczesne mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku przy ulicy Podłużnej. Inwestycja z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kamienica Chaima Brauna i Janiny Macierakowskiej - Najbardziej okazała kamienica w Śródmieściu ciągnie się wzdłuż Hożej 41 i Poznańskiej. Powstała 1911- 1912 wg projektu Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

467 000 zł53 m² 8 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie na 4 piętrze z 8; stan bardzo dobry - Kuchnia widna połączona z salonem; kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

220 000 zł26 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania bezpośrednio atrakcyjna kawalerka znajdująca się wewnątrz kameralnego osiedla. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 usytuowane na poddaszu, na czwartym piętrze z widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł28 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Do sprzedania ciekawe i klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy (1901rok). Niezaprzeczalną zaletą lokalu jest lokalizacja. Kamienica zlokalizowana jest u zbiegu ulic Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

820 000 zł71 m² 11 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

salonu z jadalnią i aneksem kuchennym - całość 33,5 m2 (w tym aneks kuchenny -7,5 m2), sypialnia 1 - 12,8 m2, sypialnia 2 - 10,4 m2, łazienki - 5,6 m2 hall - 8,5 m2 Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Na Skarpie

Śródmieście,Warszawa

1 100 zł16 m² 68,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kamienica przedwojenna w unikatowej lokalizacji w samym Centrum ale jednocześnie w środku parku.Kamienica ogrodzona w dobrym stanie. Niesamowita lokalizacja, budynek zatopiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwa oddzielne pokoje, przedpokój, oddzielna, widna kuchnia z pełnym wyposażeniem, m.in lodówka, kuchnia gazowa z piekarnikiem. W pełni urządzona łazienka z wanną, pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł143 m² 5 944,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Idealna oferta dla koneserów dwupoziomowych mieszkań. Cena, własność lokalu (nie spółdzielcza) I niski czynsz - to główne, aczkolwiek nie jedyne atuty tej oferty. Kolejne to: - bliskość metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

574 000 zł67 m² 8 567,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

DO sprzedania własnościowe, ładne - 3 pokojowe, dwustronne, przestrzenne mieszkanie 67 M 2 - po remoncie. Klatka schodowa Z windą. Blok 5 piętrowy Z cegły. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,37 m2 w bardzo dobrej lokalizacji blisko ulicy Czerniakowskiej. czwarte piętro w ośmiopiętrowym bloku z 2006 roku. Bardzo dobra wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 050 000 zł108 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 4-pokojowy apartament zlokalizowany w kameralnym osiedlu "przy Promenadzie", gocław, ul. Mikołajczyka (własność hipoteczna z oddzielną księgą wieczystą). Mieszkanie ma 108,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w Ursusie (skorosze). Mieszkanie jest całe umeblowane i wyposażone. Salon; narożnik skórzany, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w prestiżowej części Warszawy w Alejach Ujazdowskich, całkowicie odnowiony, umeblowany, komfort, dyskrecja, funkcjonalność. Mieszkanie bardzo przestronne i widne.idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł109 m² 6 238,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Sprzedam klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu na Dolnym Mokotowie, które znajduje się w czteropiętrowej kamienicy z lat 50-tych. Bardzo jasne, przestronne, ciche. Położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 68m.2, 3 rozkładowe pokoje oraz widna kuchnia. Balkon z salonu, kuchnia duża z jadalnią oraz widna z dużym oknem. Mieszkanie mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

189 500 zł32 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Osiedle dozorowane, położone w cichej okolicy na zielonej Białołęce. - rok budowy 2013 - niskie 3 piętrowe budynki, - bezpieczne place zabaw, - możliwość wykończenia pod klucz, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mokotowska tuż przy Placu Trzech Krzyży, budynek za restauracją Adler. Dwupokojowe przytulne mieszkanie, wyposażone w agd i meble (możliwość zmiany umeblowania). Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

mieszkanie położone na parterze, 2 pokoje i pomieszczenie, które można wykorzystać na garderobę, duża kuchnia, przedpokój, oddzielnie łazienka i wc, mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lambady

Ursynów,Warszawa

910 000 zł121 m² 7 508,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Eleganckie,jedno poziomowe stylowo urządzone mieszkanie w kameralnym jedno piętrowym budynku (6 mieszkań)własny ogród, rok budowy 2000 w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej 121,2 m2/pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Praga-Północ,Warszawa

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wygodne mieszkanie o pow. 38 m2 obok zoo i Parku Praskiego w Warszawie. Mieszkanie należy do grupy najatrakcyjniejszych lokali w rejonie Pl. Hallera. Budynek z cegły - własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe w najbardziej urokliwej części Warszawy - Mariensztat. Mieszkanie jest po remoncie. Okolice Pałacu Prezydenckiego, traktu Królewskiego, trasy wz i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

450 780 zł68 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie wysokie o powierzchni 68,3m.2, , w planach dwa pokoje z widną kuchnią. Obecnie jest tam otwarta przestrzeń z wysokością lokalu 3 metry. Idealne pod mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

745 000 zł70 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

- spokojna i cicha okolica (widok na domy jednorodzinne, strona wschodnia).Blisko metro. - - tereny zielone w bezpośrednim zasięgu (park Natoliński, łąki Wilanowskie) - projekt pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

11 286 zł224 m² 50,38 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament 224m.2. Klimatyzowany, z kominkiem, sauną.Wewnętrzna Powierzchnia: - 224m2 r. + 2 tarasy - 30m2 r. Salon 45m z jadalnią 23m oraz kuchnią 14m.Sypialnie 17m, 23m, 42m z garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

950 000 zł110 m² 8 650,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się na Wilanowie przy ulicy Stanisława Kostki Potockiego. Budynek z 2009 roku, ochrona, monitoring, duże zadbane patio z rzeczką, w budynku duża siłownia. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o wysokim standardzie, ciche z obydwu kierunków: okna wychodzą na patio (strona wschodnia), okna wychodzą na małą ulicę i parking (strona zachodnia).5 min piechotą do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie własnościowe, dwupokojowe, przestronne, słoneczne, położone przy ul. Franciszkańskiej (nowe Miasto - Śródmieście). Mieszkanie ciche, okno i balkon z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 25 m2 + piwnica + spory balkon, zlokalizowana Saskiej Kępie na 10 piętrze (blok wyposażony w 3 windy). Piękny widok na Wisłę, centrum Warszawy i stadion narodowy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 840 000 zł92 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywny apartament zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych rezydencji w Warszawie "nowe Powiśle". Czteropokojowy apartament, z kuchnią 8m w pełni umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł81 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 81m.2 l w prestiżowym, modnym i pięknym domu. Komfortowa lokalizacja w zabytkowej kamienicy, otoczona zielenią i parkami Powiśla, a jednak w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Budynek usytuowany w odległości 10 minut spacerem od Łazienek Królewskich w zielonej części Dolnego Mokotowa. Mieszkanie dwustronne, wysokość 2,80m, w tej chwili mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jasne, rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji i w optymalnym metrażu. Mieszkanie położone w jednej z najciekawszych części Starówki. Przy budynku zadbany, zielony.